Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
חוזה:4+1 [E]
הובלה:5
תוצאה: -650
ניקוד: 85.67
מזרח-מערב: טרגר דרור - בן משה גיורא
25 932
K93
8643
KQ2
 
KT6
864
AKQ5
T96
QJ874
Q7
9
AJ874
  A5
AJT52
JT72
53
 
 NT
N 6 2 7 8 2
S 6 2 7 8 2
E 6 9 5 5 9
W 6 9 5 5 9
Par: -140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
פיקסל יואב - רטר קורן 0.06  300 3 3N-3 [W] 99.94ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
גורדון אושרה - הנר ארז 5.41  200 A 4-2 [W] 94.59רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 5.41  200 K 3N-2 [W] 94.59גל טיבור - גבע עמיחי
זק שחר - ליבר מוניקה 14.33  100 A 4-1 [E] 85.67שזיפי חנה - שזיפי אילן
רגב יורם - בנבניסטי רונן 14.33  100 J 4-1 [E] 85.67טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
אדטו אבי - אלון אלכס 14.33  100 A 4-1 [E] 85.67וינקלר עמית - וינקלר אבי
שטרן בן - ציפין שמואל 23.25 -50  A 2-1 [S] 76.75בייצר מוטי - ארזיל אתי
בן נאים דוד - שורץ תמר 23.25 -50  A 3-1 [S] 76.75גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
גל מרדכי - טל דן 28.60 -100  4 3-2 [N] 71.40הנדלר יהודה - רייטן חיה
גזית גלי - פז אורן 33.95 -110  5 2 [E] 66.05מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
חן ליאת - הרבסט אילן 33.95 -110  5 2 [E] 66.05קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
סוחר יצחק - ברנט דוד 39.30 -140  2 3 [E] 60.70בן-דוד זהר - שפירא גילה
אורן יפתח - הפטקה מיכאל 42.87 -150  A 4-3 [S] 57.13קפלן אהרון - עמיר אריה
לוי רוני - מור אהוד 53.57 -170  5 2+2 [E] 46.43אברבך ישראל - בן דרור אריאל
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 53.57 -170  5 3+1 [E] 46.43מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
רזניק פרץ - טאומן ירון 53.57 -170  J 3+1 [E] 46.43שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
מאר רוני - מאר ריבי 53.57 -170  5 2+2 [E] 46.43שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
אלרן ישראל - טמיר אלי 53.57 -170  5 3+1 [E] 46.43קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
בנישטי משה - נוי לאודין 67.84 -200  J 3+2 [E] 32.16זייטמן מגי - ארבל דייויד
עמיר מירה - שני גילה 67.84 -200  5 2+3 [E] 32.16מילגרם שרה - זייטמן שושנה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 67.84 -200  J 2+3 [E] 32.16ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 85.67 -650  J 4+1 [E] 14.33אלספל חנן - זמיר עמי
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 85.67 -650  J 4+1 [E] 14.33הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
טרגר דרור - בן משה גיורא 85.67 -650  5 4+1 [E] 14.33גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 85.67 -650  J 4+1 [E] 14.33רפפורט לאה - בן דוד רמי
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 85.67 -650  5 4+1 [E] 14.33יונקר מיכל - ליבסטר בני
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 85.67 -650  A 4+1 [E] 14.33תמיר טובה - ניסר לאון
פלופסקי לאון - שקד יצחק 85.67 -650  J 4+1 [E] 14.33הרץ ראובן - הולינגר אבי
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 99.94 -1100  A 5X-5 [S] 0.06כוכבי אלי - מץ דליה
רהב יוסף - אדלשטיין פרידה 46.47 1/2