Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: תמיר טובה - ניסר לאון
חוזה:4-1 [S]
הובלה:9
תוצאה: -100
ניקוד: 69.62
מזרח-מערב: חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק
26 AJT5
J753
J3
J96
 
932
9
QT985
KQT5
74
KQ862
K764
74
  KQ86
AT4
A2
A832
 
 NT
N 8 9 7 5 8
S 8 9 7 5 8
E 5 4 6 8 5
W 5 4 6 8 5
Par: 140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אורן יפתח - הפטקה מיכאל 16.11  620 9 4 [S] 83.89קפלן אהרון - עמיר אריה
בנישטי משה - נוי לאודין 16.11  620 K 4 [S] 83.89זייטמן מגי - ארבל דייויד
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 16.11  620 9 4 [S] 83.89גל טיבור - גבע עמיחי
לוי רוני - מור אהוד 16.11  620 9 4 [S] 83.89אברבך ישראל - בן דרור אריאל
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 16.11  620 9 4 [S] 83.89הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 16.11  620 9 4 [S] 83.89יונקר מיכל - ליבסטר בני
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 16.11  620 9 4 [S] 83.89כוכבי אלי - מץ דליה
טרגר דרור - בן משה גיורא 16.11  620 9 4 [S] 83.89גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
זק שחר - ליבר מוניקה 16.11  620 9 4 [S] 83.89שזיפי חנה - שזיפי אילן
שטרן בן - ציפין שמואל 16.11  620 2 4 [S] 83.89בייצר מוטי - ארזיל אתי
רגב יורם - בנבניסטי רונן 35.73  170 9 2+2 [S] 64.27טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 44.65  140 9 2+1 [S] 55.35רפפורט לאה - בן דוד רמי
גל מרדכי - טל דן 44.65  140 9 2+1 [S] 55.35הנדלר יהודה - רייטן חיה
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 44.65  140 9 2+1 [S] 55.35אלספל חנן - זמיר עמי
פיקסל יואב - רטר קורן 44.65  140 9 3 [S] 55.35ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
פלופסקי לאון - שקד יצחק 53.57  90 T 1N [S] 46.43הרץ ראובן - הולינגר אבי
גזית גלי - פז אורן 69.62 -100  9 4-1 [S] 30.38מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
בן נאים דוד - שורץ תמר 69.62 -100  T 3N-1 [S] 30.38גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
מאר רוני - מאר ריבי 69.62 -100  5 4-1 [S] 30.38שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 69.62 -100  9 4-1 [S] 30.38תמיר טובה - ניסר לאון
אלרן ישראל - טמיר אלי 69.62 -100  9 4-1 [S] 30.38קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 69.62 -100  9 4-1 [S] 30.38ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
עמיר מירה - שני גילה 69.62 -100  9 4-1 [S] 30.38מילגרם שרה - זייטמן שושנה
סוחר יצחק - ברנט דוד 69.62 -100  9 4-1 [S] 30.38בן-דוד זהר - שפירא גילה
אדטו אבי - אלון אלכס 92.81 -200  9 4-2 [S] 7.19וינקלר עמית - וינקלר אבי
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 92.81 -200  9 4-2 [S] 7.19מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
רזניק פרץ - טאומן ירון 92.81 -200  T 3N-2 [S] 7.19שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
חן ליאת - הרבסט אילן 92.81 -200  5 3N-2 [S] 7.19קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
גורדון אושרה - הנר ארז 92.81 -200  9 4-2 [S] 7.19רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
רהב יוסף - אדלשטיין פרידה 46.47 1/2