Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:בן-דוד זהר - שפירא גילה
חוזה:5-1 [W]
הובלה:K
תוצאה: 50
ניקוד: 26.81
מזרח-מערב: לייבו אדי - בן יהודה יהודית
27 JT8765
K9
K
KQ42
 
92
54
AQJ73
A963
K3
AQ6
9865
JT85
  AQ4
JT8732
T42
7
 
 NT
N 4 9 6 4 5
S 4 9 6 4 5
E 9 4 7 9 8
W 7 4 6 9 8
Par: -100
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 0.06  800 8 3NX-4 [E] 99.94אברבך ישראל - בן דרור אריאל
גל מרדכי - טל דן 3.63  170 5 2+2 [N] 96.37וינקלר עמית - וינקלר אבי
חן ליאת - הרבסט אילן 12.54  150 J 4-3 [W] 87.46גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 12.54  150 K 4-3 [W] 87.46אורון דוד - בילגוראי שרה
עמיר מירה - שני גילה 12.54  150 J 3N-3 [E] 87.46צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית
רזניק פרץ - טאומן ירון 12.54  150 J 3N-3 [E] 87.46מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
כוכבי אלי - מץ דליה 33.95  140 9 3 [N] 66.05פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם
סוחר יצחק - ברנט דוד 33.95  140 9 3 [N] 66.05ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 33.95  140 5 2+1 [N] 66.05תמיר טובה - ניסר לאון
לוי רוני - מור אהוד 33.95  140 8 3 [N] 66.05הנדלר יהודה - רייטן חיה
גורדון אושרה - הנר ארז 33.95  140 J 2+1 [N] 66.05אורן יפתח - הפטקה מיכאל
בנישטי משה - נוי לאודין 33.95  140 J 2+1 [S] 66.05אלרן ישראל - טמיר אלי
בן נאים דוד - שורץ תמר 33.95  140 J 2+1 [N] 66.05בייצר מוטי - ארזיל אתי
טרגר דרור - בן משה גיורא 33.95  140 9 2+1 [S] 66.05שזיפי חנה - שזיפי אילן
פיקסל יואב - רטר קורן 50.00  110 9 2 [S] 50.00שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 60.70  100 A 3N-2 [E] 39.30רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
פלופסקי לאון - שקד יצחק 60.70  100 3 3N-2 [E] 39.30רפפורט לאה - בן דוד רמי
הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי) 60.70  100 J 4-2 [W] 39.30חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק
אדטו אבי - אלון אלכס 60.70  100 J 5-2 [W] 39.30אלספל חנן - זמיר עמי
שטרן בן - ציפין שמואל 60.70  100 7 3N-2 [E] 39.30טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 73.19  50 K 5-1 [W] 26.81בן-דוד זהר - שפירא גילה
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 73.19  50 7 3N-1 [E] 26.81גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 82.10 -50  9 2-1 [S] 17.90ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
מאר רוני - מאר ריבי 82.10 -50  8 5-1 [N] 17.90גל טיבור - גבע עמיחי
רגב יורם - בנבניסטי רונן 82.10 -50  9 4-1 [N] 17.90הרץ ראובן - הולינגר אבי
גזית גלי - פז אורן 92.81 -100  J 4-2 [N] 7.19קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
קפלן אהרון - עמיר אריה 92.81 -100  9 3-2 [N] 7.19יונקר מיכל - ליבסטר בני
זייטמן מגי - ארבל דייויד 92.81 -100  5 2-2 [S] 7.19מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 99.94 -200  8 4-4 [N] 0.06שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
    1/2 58.07קורן תקוה - הרבסט מיכאלה