Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:בן-דוד זהר - שפירא גילה
חוזה:3N+2 [S]
הובלה:K
תוצאה: 660
ניקוד: 89.24
מזרח-מערב: לייבו אדי - בן יהודה יהודית
28 98
AQJ7
K953
QJ6
 
KQ653
9
AQT87
32
42
KT8632
642
T4
  AJT7
54
J
AK9875
 
 NT
N 10 7 8 7 11
S 10 7 8 7 11
E 3 5 5 5 2
W 3 5 5 5 2
Par: 630
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
רגב יורם - בנבניסטי רונן 0.06  1100 Q 4X-5 [W] 99.94הרץ ראובן - הולינגר אבי
גורדון אושרה - הנר ארז 3.63  750 9 5X [S] 96.37אורן יפתח - הפטקה מיכאל
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 10.76  660 7 3N+2 [S] 89.24ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי) 10.76  660 Q 3N+2 [S] 89.24חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 10.76  660 K 3N+2 [S] 89.24בן-דוד זהר - שפירא גילה
כוכבי אלי - מץ דליה 32.16  630 A 3N+1 [S] 67.84פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 32.16  630 7 3N+1 [S] 67.84שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 32.16  630 8 3N+1 [S] 67.84גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
קפלן אהרון - עמיר אריה 32.16  630 8 3N+1 [S] 67.84יונקר מיכל - ליבסטר בני
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 32.16  630 7 3N+1 [S] 67.84אברבך ישראל - בן דרור אריאל
חן ליאת - הרבסט אילן 32.16  630 Q 4N [S] 67.84גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
רזניק פרץ - טאומן ירון 32.16  630 8 3N+1 [S] 67.84מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 32.16  630 5 3N+1 [S] 67.84תמיר טובה - ניסר לאון
פלופסקי לאון - שקד יצחק 32.16  630 8 3N+1 [S] 67.84רפפורט לאה - בן דוד רמי
פיקסל יואב - רטר קורן 50.00  600 9 5 [S] 50.00שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
מאר רוני - מאר ריבי 53.57  500 A 3X-3 [E] 46.43גל טיבור - גבע עמיחי
בן נאים דוד - שורץ תמר 57.13  200 A 3-4 [E] 42.87בייצר מוטי - ארזיל אתי
טרגר דרור - בן משה גיורא 62.49  150 9 4+1 [S] 37.51שזיפי חנה - שזיפי אילן
סוחר יצחק - ברנט דוד 62.49  150 9 3+2 [S] 37.51ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
עמיר מירה - שני גילה 74.97  130 9 2+2 [S] 25.03צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית
אדטו אבי - אלון אלכס 74.97  130 9 3+1 [S] 25.03אלספל חנן - זמיר עמי
בנישטי משה - נוי לאודין 74.97  130 9 4 [S] 25.03אלרן ישראל - טמיר אלי
גזית גלי - פז אורן 74.97  130 9 2+2 [N] 25.03קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
שטרן בן - ציפין שמואל 74.97  130 9 3+1 [S] 25.03טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
לוי רוני - מור אהוד 87.46  100 Q 3-2 [W] 12.54הנדלר יהודה - רייטן חיה
גל מרדכי - טל דן 87.46  100 Q 3X-1 [W] 12.54וינקלר עמית - וינקלר אבי
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 92.81  50 Q 3-1 [W] 7.19רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 96.37 -100  9 5-1 [S] 3.63אורון דוד - בילגוראי שרה
זייטמן מגי - ארבל דייויד 99.94 -200  K 6-2 [S] 0.06מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
    1/2 58.07קורן תקוה - הרבסט מיכאלה