Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: וינקלר עמית - וינקלר אבי
חוזה:3-1 [W]
הובלה:7
תוצאה: 100
ניקוד: 66.05
מזרח-מערב: חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק
4 KT9653
7
KT5
975
 

KQ42
J6
AJ86432
A74
J95
Q9732
KQ
  QJ82
AT863
A84
T
 
 NT
N 3 10 5 6 3
S 3 10 5 6 3
E 8 3 7 7 8
W 8 3 7 7 8
Par: 500
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אלספל חנן - זמיר עמי 0.06  1100 T 4X-4 [W] 99.94מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב
פלופסקי לאון - שקד יצחק 3.63  800 7 5X-3 [W] 96.37קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
זייטמן מגי - ארבל דייויד 8.98  790 K 4X [N] 91.02מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
פיקסל יואב - רטר קורן 8.98  790 K 4X [N] 91.02אורן יפתח - הפטקה מיכאל
טרגר דרור - בן משה גיורא 19.68  620 K 4 [N] 80.32מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 19.68  620 K 4 [N] 80.32הנדלר יהודה - רייטן חיה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 19.68  620 A 4 [S] 80.32גל טיבור - גבע עמיחי
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 19.68  620 A 4 [S] 80.32רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
רגב יורם - בנבניסטי רונן 28.60  500 Q 3N-5 [E] 71.40אורון דוד - בילגוראי שרה
לוי רוני - מור אהוד 32.16  400 Q 3N-4 [E] 67.84ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
גורדון אושרה - הנר ארז 37.51  300 7 5-3 [W] 62.49תמיר טובה - ניסר לאון
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 37.51  300 7 5-3 [W] 62.49עמיר מירה - שני גילה
שטרן בן - ציפין שמואל 46.43  200 Q 3NX-1 [E] 53.57שזיפי חנה - שזיפי אילן
זק שחר - ליבר מוניקה 46.43  200 Q 3NX-1 [E] 53.57שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
גזית גלי - פז אורן 46.43  200 7 5-2 [W] 53.57הרץ ראובן - הולינגר אבי
סוחר יצחק - ברנט דוד 55.35  170 K 3+1 [N] 44.65רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
מאר רוני - מאר ריבי 55.35  170 K 3+1 [N] 44.65יונקר מיכל - ליבסטר בני
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 66.05  100 7 3-1 [W] 33.95וינקלר עמית - וינקלר אבי
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 66.05  100 7 5-1 [W] 33.95אברבך ישראל - בן דרור אריאל
רפפורט לאה - בן דוד רמי 66.05  100 7 5-1 [W] 33.95חן ליאת - הרבסט אילן
אלרן ישראל - טמיר אלי 66.05  100 7 5-1 [W] 33.95קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 76.75 -130  7 2+2 [W] 23.25בייצר מוטי - ארזיל אתי
בן-דוד זהר - שפירא גילה 76.75 -130  7 4 [W] 23.25גל מרדכי - טל דן
אדטו אבי - אלון אלכס 82.10 -200  4 4X-1 [N] 17.90ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה 87.46 -600  7 5 [W] 12.54רזניק פרץ - טאומן ירון
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 87.46 -600  7 3N [W] 12.54בנישטי משה - נוי לאודין
קפלן אהרון - עמיר אריה 92.81 -660  7 3N+2 [W] 7.19הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 98.16 -750  3 5X [W] 1.84שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי
בן נאים דוד - שורץ תמר 98.16 -750  K 5X [W] 1.84גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
    1/2 44.96כוכבי אלי - מץ דליה