Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: בן נאים דוד - שורץ תמר
חוזה:5X-4 [W]
הובלה:A
תוצאה: 800
ניקוד: 7.19
מזרח-מערב: שזיפי חנה - שזיפי אילן
5 JT6
AKQ974
K
AKJ
 
AK87
J652
762
52
Q54

T9843
QT843
  932
T83
AQJ5
976
 
 NT
N 9 8 10 7 7
S 9 8 10 7 6
E 1 5 1 6 6
W 2 5 2 6 6
Par: 620
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
רזניק פרץ - טאומן ירון 0.06  1430 4 6 [N] 99.94הרץ ראובן - הולינגר אבי
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 3.63  1100 A 5X-5 [W] 96.37תמיר טובה - ניסר לאון
שזיפי חנה - שזיפי אילן 7.19  800 A 5X-4 [W] 92.81בן נאים דוד - שורץ תמר
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 10.76  690 5 3N+3 [N] 89.24אלספל חנן - זמיר עמי
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 21.46  680 3 4+2 [N] 78.54גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
חן ליאת - הרבסט אילן 21.46  680 4 4+2 [N] 78.54גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי 21.46  680 4 4+2 [N] 78.54אדטו אבי - אלון אלכס
שטרן בן - ציפין שמואל 21.46  680 4 4+2 [N] 78.54אורון דוד - בילגוראי שרה
טרגר דרור - בן משה גיורא 21.46  680 8 4+2 [N] 78.54בנישטי משה - נוי לאודין
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 33.95  650 T 4+1 [N] 66.05וינקלר עמית - וינקלר אבי
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 33.95  650 T 4+1 [N] 66.05שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 50.00  620 T 4 [N] 50.00הנדלר יהודה - רייטן חיה
אלרן ישראל - טמיר אלי 50.00  620 A 4 [S] 50.00מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 50.00  620 T 4 [N] 50.00גל טיבור - גבע עמיחי
פיקסל יואב - רטר קורן 50.00  620 T 4 [N] 50.00יונקר מיכל - ליבסטר בני
זייטמן מגי - ארבל דייויד 50.00  620 50.00בייצר מוטי - ארזיל אתי
רגב יורם - בנבניסטי רונן 50.00  620 T 4 [N] 50.00קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
גל מרדכי - טל דן 50.00  620 T 4 [N] 50.00ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
בן-דוד זהר - שפירא גילה 64.27  170 2 3+1 [N] 35.73לוי רוני - מור אהוד
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 78.54 -100  T 3-1 [N] 21.46ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 78.54 -100  T 4-1 [N] 21.46רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
רפפורט לאה - בן דוד רמי 78.54 -100  A 3N-1 [S] 21.46גזית גלי - פז אורן
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 78.54 -100  T 5-1 [N] 21.46מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
פלופסקי לאון - שקד יצחק 78.54 -100  9 4-1 [N] 21.46רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
סוחר יצחק - ברנט דוד 78.54 -100  T 4-1 [N] 21.46אורן יפתח - הפטקה מיכאל
גורדון אושרה - הנר ארז 78.54 -100  4 4-1 [N] 21.46הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
זק שחר - ליבר מוניקה 92.81 -300  T 6-3 [N] 7.19כוכבי אלי - מץ דליה
מאר רוני - מאר ריבי 96.37 -500  4 5X-2 [N] 3.63עמיר מירה - שני גילה
קפלן אהרון - עמיר אריה 99.94 -800  4 6X-3 [N] 0.06אברבך ישראל - בן דרור אריאל
    1/2 38.00קינן דני - מחרז רוזי בריזיט