Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: בן נאים דוד - שורץ תמר
חוזה:4+1 [W]
הובלה:A
תוצאה: -650
ניקוד: 64.78
מזרח-מערב: שזיפי חנה - שזיפי אילן
6 AJT3
JT
K42
KJT5
 
Q62
AQ983
AQJ7
3
K954
K75
8
A9642
  87
642
T9653
Q87
 
 NT
N 4 2 2 5 4
S 4 2 2 5 4
E 9 10 11 8 8
W 9 10 11 8 8
Par: -650
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 3.82  100 J 4-1 [W] 96.18וינקלר עמית - וינקלר אבי
זק שחר - ליבר מוניקה 3.82  100 J 4-1 [W] 96.18כוכבי אלי - מץ דליה
רפפורט לאה - בן דוד רמי 3.82  100 2 4-1 [W] 96.18גזית גלי - פז אורן
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 11.21 -200  K 2+3 [W] 88.79ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
גורדון אושרה - הנר ארז 31.53 -620  3 4 [W] 68.47הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 31.53 -620  T 4 [W] 68.47אלספל חנן - זמיר עמי
מאר רוני - מאר ריבי 31.53 -620  J 4 [W] 68.47עמיר מירה - שני גילה
סוחר יצחק - ברנט דוד 31.53 -620  7 4 [E] 68.47אורן יפתח - הפטקה מיכאל
קפלן אהרון - עמיר אריה 31.53 -620  J 4 [W] 68.47אברבך ישראל - בן דרור אריאל
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 31.53 -620  J 4 [W] 68.47מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 31.53 -620  J 4 [W] 68.47הנדלר יהודה - רייטן חיה
שטרן בן - ציפין שמואל 31.53 -620  J 4 [W] 68.47אורון דוד - בילגוראי שרה
פלופסקי לאון - שקד יצחק 31.53 -620  J 4 [W] 68.47רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 31.53 -620  J 4 [W] 68.47שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
אלרן ישראל - טמיר אלי 64.78 -650  J 4+1 [W] 35.22מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 64.78 -650  J 4+1 [W] 35.22תמיר טובה - ניסר לאון
פיקסל יואב - רטר קורן 64.78 -650  J 4+1 [W] 35.22יונקר מיכל - ליבסטר בני
טרגר דרור - בן משה גיורא 64.78 -650  T 4+1 [W] 35.22בנישטי משה - נוי לאודין
בן-דוד זהר - שפירא גילה 64.78 -650  2 4+1 [W] 35.22לוי רוני - מור אהוד
שזיפי חנה - שזיפי אילן 64.78 -650  A 4+1 [W] 35.22בן נאים דוד - שורץ תמר
שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי 64.78 -650  J 4+1 [W] 35.22אדטו אבי - אלון אלכס
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 64.78 -650  T 4+1 [W] 35.22רומנו רפי - אדמס ג'ורג'
לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי 88.79 -680  J 4+2 [W] 11.21גל טיבור - גבע עמיחי
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 88.79 -680  J 4+2 [W] 11.21גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
רגב יורם - בנבניסטי רונן 88.79 -680  J 4+2 [W] 11.21קורן תקוה - הרבסט מיכאלה
רזניק פרץ - טאומן ירון 88.79 -680  J 4+2 [W] 11.21הרץ ראובן - הולינגר אבי
חן ליאת - הרבסט אילן 88.79 -680  J 4+2 [W] 11.21גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
גל מרדכי - טל דן 99.88 -1400  5 2X-6 [N] 0.12ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
    1/2 38.00קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
זייטמן מגי - ארבל דייויד 60.00 AM/AP 40.00בייצר מוטי - ארזיל אתי