Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום: טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
חוזה:3 [W]
הובלה:A
תוצאה: -140
ניקוד: 60.70
מזרח-מערב: ירוס מיכאל - בן נחום גילי
7 A6
K3
AKJ6543
J9
 
2
JT8765
T8
T763
KJ85
AQ4
Q7
AK52
  QT9743
92
92
Q84
 
 NT
N 9 8 4 9 4
S 5 7 4 8 4
E 4 5 9 4 9
W 4 5 9 4 9
Par: 200
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 0.06  740 A 1X+3 [N] 99.94אלספל חנן - זמיר עמי
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 3.63  710 2 4X [N] 96.37הרץ ראובן - הולינגר אבי
רומנו רפי - אדמס ג'ורג' 12.54  200 A 5X-1 [W] 87.46לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי
זייטמן מגי - ארבל דייויד 12.54  200 A 4-2 [W] 87.46גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 12.54  200 9 5-2 [E] 87.46הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי 12.54  200 A 5-2 [W] 87.46גל מרדכי - טל דן
גורדון אושרה - הנר ארז 21.46  150 A 2N+1 [N] 78.54אברבך ישראל - בן דרור אריאל
אלרן ישראל - טמיר אלי 32.16  110 K 3 [N] 67.84בייצר מוטי - ארזיל אתי
בן נאים דוד - שורץ תמר 32.16  110 A 2 [N] 67.84אורון דוד - בילגוראי שרה
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 32.16  110 K 3 [N] 67.84בן-דוד זהר - שפירא גילה
אדטו אבי - אלון אלכס 32.16  110 K 2 [N] 67.84גל טיבור - גבע עמיחי
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 32.16  110 K 3 [N] 67.84אורן יפתח - הפטקה מיכאל
קפלן אהרון - עמיר אריה 44.65  100 A 5-1 [W] 55.35הנדלר יהודה - רייטן חיה
פיקסל יואב - רטר קורן 44.65  100 A 4-1 [W] 55.35עמיר מירה - שני גילה
סוחר יצחק - ברנט דוד 53.57 -100  J 3-1 [S] 46.43יונקר מיכל - ליבסטר בני
גזית גלי - פז אורן 53.57 -100  A 4-1 [N] 46.43גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 53.57 -100  J 2-1 [S] 46.43בנישטי משה - נוי לאודין
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 60.70 -140  A 3 [W] 39.30טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
רגב יורם - בנבניסטי רונן 66.05 -170  K 3+1 [W] 33.95רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
מאר רוני - מאר ריבי 66.05 -170  A 3+1 [W] 33.95תמיר טובה - ניסר לאון
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 78.54 -200  7 4X-1 [S] 21.46וינקלר עמית - וינקלר אבי
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 78.54 -200  A 5X-1 [N] 21.46ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 78.54 -200  A 5-2 [N] 21.46כוכבי אלי - מץ דליה
טרגר דרור - בן משה גיורא 78.54 -200  J 3-2 [S] 21.46שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
לוי רוני - מור אהוד 78.54 -200  A 4X-1 [N] 21.46ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
שזיפי חנה - שזיפי אילן 91.02 -500  J 3X-2 [S] 8.98חן ליאת - הרבסט אילן
קורן תקוה - הרבסט מיכאלה 91.02 -500  A 5X-2 [N] 8.98שטרן בן - ציפין שמואל
זק שחר - ליבר מוניקה 98.16 -800  T 2X-3 [N] 1.84קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
פלופסקי לאון - שקד יצחק 98.16 -800  J 4X-3 [S] 1.84מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
    1/2 54.92מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה