Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
גביע מיכל אמבר
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 21/02/20 סניף: קריות/חיפה מקדם: 16.38
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום:בן-דוד זהר - שפירא גילה
חוזה:4-3 [W]
הובלה:A
תוצאה: 150
ניקוד: 91.02
מזרח-מערב: מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב
8 K
T542
T5
QJT543
 
Q9763
QJ87
J62
9
T542
A9
943
AK62
  AJ8
K63
AKQ87
87
 
 NT
N 8 5 8 8 9
S 8 5 8 8 9
E 5 7 5 4 3
W 5 7 5 4 3
Par: 120
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
גזית גלי - פז אורן 1.84  400 7 3N [S] 98.16גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה
מאר רוני - מאר ריבי 1.84  400 3 3N [S] 98.16תמיר טובה - ניסר לאון
מלמד אהרון - גולדשטיין יעקב 8.98  150 A 4-3 [W] 91.02בן-דוד זהר - שפירא גילה
גורדון אושרה - הנר ארז 8.98  150 6 2N+1 [S] 91.02אברבך ישראל - בן דרור אריאל
אדטו אבי - אלון אלכס 16.11  130 9 3+1 [S] 83.89גל טיבור - גבע עמיחי
שזיפי חנה - שזיפי אילן 16.11  130 3 3+1 [S] 83.89חן ליאת - הרבסט אילן
מילגרם שרה - זייטמן שושנה 32.16  110 9 3 [S] 67.84אלספל חנן - זמיר עמי
פיקסל יואב - רטר קורן 32.16  110 Q 3 [S] 67.84עמיר מירה - שני גילה
זייטמן מגי - ארבל דייויד 32.16  110 9 3 [S] 67.84גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן
אלרן ישראל - טמיר אלי 32.16  110 3 3 [S] 67.84בייצר מוטי - ארזיל אתי
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 32.16  110 9 3 [S] 67.84אורן יפתח - הפטקה מיכאל
בן נאים דוד - שורץ תמר 32.16  110 2 3 [S] 67.84אורון דוד - בילגוראי שרה
ירוס מיכאל - בן נחום גילי 32.16  110 9 3 [S] 67.84טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
חוטורסקי ניר - גרינברג צדוק 51.78  100 T 3-2 [W] 48.22ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה
שיפמן פרנסלין - בונשטיין מנחם 51.78  100 T 3-2 [W] 48.22כוכבי אלי - מץ דליה
סוחר יצחק - ברנט דוד 51.78  100 T 3-2 [W] 48.22יונקר מיכל - ליבסטר בני
פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם 51.78  100 A 3-2 [E] 48.22הרץ ראובן - הולינגר אבי
צ'רניצקי ולדימיר - כורם שלומית 62.49  90 6 1N [S] 37.51וינקלר עמית - וינקלר אבי
שטטר יהודה ד"ר - פואה דורית 62.49  90 6 1N [S] 37.51בנישטי משה - נוי לאודין
קפלן אהרון - עמיר אריה 69.62  50 T 3-1 [W] 30.38הנדלר יהודה - רייטן חיה
זק שחר - ליבר מוניקה 69.62  50 A 2-1 [E] 30.38קינן דני - מחרז רוזי בריזיט
רגב יורם - בנבניסטי רונן 82.10 -50  9 3-1 [N] 17.90רהב יוסף - אדלשטיין פרידה
שמיון דגן ג'ודי - לחמן נעמי 82.10 -50  3 3N-1 [S] 17.90גל מרדכי - טל דן
רומנו רפי - אדמס ג'ורג' 82.10 -50  9 3-1 [S] 17.90לייבוביץ אנטון - סולומוביץ אורי
טרגר דרור - בן משה גיורא 82.10 -50  6 3N-1 [S] 17.90שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי
פלופסקי לאון - שקד יצחק 82.10 -50  9 3-1 [N] 17.90מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס
אפרת יעקב - ברקוביץ אריה 92.81 -100  9 4-2 [S] 7.19הוברמן דוד - בסט יצחק (איזי)
קורן תקוה - הרבסט מיכאלה 96.37 -110  A 2 [E] 3.63שטרן בן - ציפין שמואל
לוי רוני - מור אהוד 99.94 -150  A 2-3 [N] 0.06ויסמן צבי - קריינדלר מיכאל ד"ר
    1/2 54.92מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה