Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום: ריישר בלה - סביר אירנה
חוזה:3-1 [S]
הובלה:T
תוצאה: -50
ניקוד: 36.00
מזרח-מערב: SJ1234567 - sheri101
1 KJ72
KJ732
QJ
32
 
984
86
K8632
T85
A65
A
T954
AKQ76
  QT3
QT954
A7
J94
 
 NT
N 2 7 8 1 2
S 2 7 8 1 2
E 8 5 5 10 10
W 8 5 5 10 10
Par: -130
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - נחמדי מנחם 8.00  140 2 3 [S] 92.00(רובוט) - שרון כרמל
כסיף רחל - להט חוה 8.00  140 A 3 [N] 92.00משען נורית - וייס אלכס
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 8.00  140 8 3 [S] 92.00דימנט נעם - רחימי רחמים
(רובוט) - קושיצקי דבורה 8.00  140 6 3 [S] 92.00(רובוט) - אלקלעי משה
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 8.00  140 A 2+1 [N] 92.00דר יאיר - דר תמר
חן עדינה - גפני מריאנה 20.00  110 8 2 [S] 80.00(רובוט) - ארליך ברוך
נתן מינה - ויינר שפרה 36.00 -50  8 3-1 [S] 64.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 36.00 -50  Q 4-1 [N] 64.00כהן אסתר - פירוז אסתר
SJ1234567 - sheri101 36.00 -50  T 3-1 [S] 64.00ריישר בלה - סביר אירנה
פוקד שרה - ישראלי יוני 36.00 -50  A 3-1 [N] 64.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
(רובוט) - מלכנר זאב 36.00 -50  K 4-1 [N] 64.00בוימל אדלה - קשת רוני
(רובוט) - יעקב אברהם 36.00 -50  K 4-1 [N] 64.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
savtaeti - סיון נעמי 36.00 -50  A 4-1 [N] 64.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
קופמר זויה - להט מוטי 66.00 -100  A 4-2 [N] 34.00קראוז עקיבא - שושני נוגה
שושני יוסי - רז בהירה 66.00 -100  A 4X-1 [N] 34.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
בלס אביבה - קפון לבנה 66.00 -100  A 4-2 [N] 34.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
אלומות זאב - לוי יהושע 66.00 -100  A 4X-1 [N] 34.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 66.00 -100  8 4X-1 [S] 34.00מידן רחל - שובל אפרים
פולק ציפי - דקל חיים 66.00 -100  A 4-2 [N] 34.00פלר חיים - דגן עוזי
(רובוט) - מדהלה גיזל 66.00 -100  K 5-2 [N] 34.00אוקון הדסה - כהן אינה
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 66.00 -100  A 4X-1 [N] 34.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
נקר שלום - almadalia 84.00 -150  5 2+3 [E] 16.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
שטאובר אריה - וינברג דסי 92.00 -300  5 4X-2 [S] 8.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
דקטר בלהה - פרי מוטי 92.00 -300  K 5X-2 [S] 8.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 92.00 -300  A 5X-2 [N] 8.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
צלר יעקב - gili333 100.00 -400  5 3N [E] 0.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר