Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום:(רובוט) - אלקלעי משה
חוזה:4+1 [S]
הובלה:3
תוצאה: 650
ניקוד: 58.32
מזרח-מערב: קריב מיכאל - קמפלר יוסף
10 4
KT852
A983
542
 
T63
J9
QJ74
K973
KQJ875
7
T62
JT8
  A92
AQ643
K5
AQ6
 
 NT
N 9 6 11 9 9
S 9 6 12 9 9
E 4 7 1 4 4
W 4 7 1 4 4
Par: 1400
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
חן עדינה - גפני מריאנה 4.24  680 6 4+2 [N] 95.76כהן אסתר - פירוז אסתר
(רובוט) - נחמדי מנחם 4.24  680 3 4+2 [S] 95.76לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 4.24  680 K 5+1 [N] 95.76מידן רחל - שובל אפרים
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 41.68  650 3 4+1 [S] 58.32משען נורית - וייס אלכס
פוקד שרה - ישראלי יוני 41.68  650 3 4+1 [S] 58.32אוקון הדסה - כהן אינה
אלומות זאב - לוי יהושע 41.68  650 K 4+1 [N] 58.32ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
שושני יוסי - רז בהירה 41.68  650 4 4+1 [S] 58.32ריישר בלה - סביר אירנה
נקר שלום - almadalia 41.68  650 6 4+1 [S] 58.32אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 41.68  650 3 4+1 [S] 58.32זיידמן רונית - קרמר זהבה
צלר יעקב - gili333 41.68  650 6 4+1 [S] 58.32פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
כסיף רחל - להט חוה 41.68  650 3 4+1 [S] 58.32גבעון בת-שבע - שובל אורנה
דקטר בלהה - פרי מוטי 41.68  650 K 4+1 [N] 58.32רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
שטאובר אריה - וינברג דסי 41.68  650 K 4+1 [N] 58.32דר יאיר - דר תמר
(רובוט) - מלכנר זאב 41.68  650 T 4+1 [S] 58.32(רובוט) - ארליך ברוך
savtaeti - סיון נעמי 41.68  650 6 4+1 [S] 58.32דימנט נעם - רחימי רחמים
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 41.68  650 3 4+1 [S] 58.32(רובוט) - אלקלעי משה
בלס אביבה - קפון לבנה 41.68  650 6 4+1 [S] 58.32(רובוט) - שרון כרמל
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 41.68  650 K 4+1 [N] 58.32ארבל עמוס - אלדר אסתר
נתן מינה - ויינר שפרה 79.12  600 6 3N [S] 20.88גינזבורסקי רינה - כהן דוד
SJ1234567 - sheri101 79.12  600 3 3N [S] 20.88איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
(רובוט) - קושיצקי דבורה 79.12  600 T 3N [S] 20.88שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
(רובוט) - מדהלה גיזל 87.44  500 A 4X-2 [E] 12.56קראוז עקיבא - שושני נוגה
פולק ציפי - דקל חיים 91.60  150 3 2N+1 [S] 8.40וייסמן ויויאן - פינטו תמר
(רובוט) - יעקב אברהם 97.84 -100  K 6-1 [N] 2.16פלר חיים - דגן עוזי
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 97.84 -100  K 6-1 [N] 2.16בוימל אדלה - קשת רוני
קופמר זויה - להט מוטי 60.00 A/AP T A 50.00רוקח יוסי - אהרוני אבי