Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום: (רובוט) - אלקלעי משה
חוזה:2+4 [N]
הובלה:K
תוצאה: 170
ניקוד: 44.00
מזרח-מערב: SJ1234567 - sheri101
12 4
AT3
AQ92
AJT92
 
A8762
Q984
J5
K5
KQJ
J752
T83
876
  T953
K6
K764
Q43
 
 NT
N 10 7 7 12 12
S 10 7 7 12 12
E 2 6 6 1 1
W 2 6 6 1 1
Par: 1370
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 4.00  660 4 3N+2 [S] 96.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
נקר שלום - almadalia 4.00  660 8 3N+2 [S] 96.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 4.00  660 4 3N+2 [S] 96.00(רובוט) - ארליך ברוך
דקטר בלהה - פרי מוטי 14.00  630 K 3N+1 [N] 86.00פלר חיים - דגן עוזי
שושני יוסי - רז בהירה 14.00  630 A 3N+1 [S] 86.00מידן רחל - שובל אפרים
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 20.00  620 4 5+1 [S] 80.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
פולק ציפי - דקל חיים 44.00  170 7 2+4 [N] 56.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
פוקד שרה - ישראלי יוני 44.00  170 K 2+4 [N] 56.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
(רובוט) - יעקב אברהם 44.00  170 K 2+4 [N] 56.00קראוז עקיבא - שושני נוגה
savtaeti - סיון נעמי 44.00  170 5 2+4 [N] 56.00כהן אסתר - פירוז אסתר
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 44.00  170 K 2+4 [N] 56.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 44.00  170 4 3+3 [S] 56.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
(רובוט) - נחמדי מנחם 44.00  170 A 3+3 [S] 56.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
אלומות זאב - לוי יהושע 44.00  170 A 3+3 [S] 56.00דימנט נעם - רחימי רחמים
בלס אביבה - קפון לבנה 44.00  170 5 2+4 [N] 56.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר
SJ1234567 - sheri101 44.00  170 K 2+4 [N] 56.00(רובוט) - אלקלעי משה
(רובוט) - מדהלה גיזל 44.00  170 2 3+3 [S] 56.00דר יאיר - דר תמר
שטאובר אריה - וינברג דסי 78.00  150 A 3-3 [W] 22.00(רובוט) - שרון כרמל
(רובוט) - מלכנר זאב 78.00  150 4 3+2 [S] 22.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
צלר יעקב - gili333 78.00  150 J 3-3 [W] 22.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
נתן מינה - ויינר שפרה 78.00  150 2 4+1 [N] 22.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
חן עדינה - גפני מריאנה 78.00  150 2 3+2 [N] 22.00ריישר בלה - סביר אירנה
כסיף רחל - להט חוה 78.00  150 2 2N+1 [N] 22.00אוקון הדסה - כהן אינה
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 92.00  130 K 4 [N] 8.00משען נורית - וייס אלכס
(רובוט) - קושיצקי דבורה 98.00 -100  K 1N-1 [N] 2.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
קופמר זויה - להט מוטי 98.00 -100  4 5-1 [S] 2.00בוימל אדלה - קשת רוני