Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום: גינזבורסקי רינה - כהן דוד
חוזה:4 [E]
הובלה:A
תוצאה: -620
ניקוד: 72.00
מזרח-מערב: SJ1234567 - sheri101
13 Q986
QT
9632
975
 
AKJT7
7
QT8
T643
54
AKJ854
J
AKJ2
  32
9632
AK754
Q8
 
 NT
N 3 2 2 5 0
S 3 2 2 5 0
E 10 11 11 7 12
W 10 11 11 7 12
Par: -1370
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - מדהלה גיזל 2.00  200 5 4-2 [W] 98.00(רובוט) - שרון כרמל
בלס אביבה - קפון לבנה 2.00  200 3 3N-2 [W] 98.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
(רובוט) - נחמדי מנחם 16.00  100 6 3N-1 [W] 84.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 16.00  100 7 4-1 [W] 84.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 16.00  100 6 4-1 [W] 84.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
פולק ציפי - דקל חיים 16.00  100 6 4-1 [W] 84.00בוימל אדלה - קשת רוני
פוקד שרה - ישראלי יוני 16.00  100 5 3N-1 [E] 84.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
נקר שלום - almadalia 28.00 -170  K 2+4 [E] 72.00דימנט נעם - רחימי רחמים
חן עדינה - גפני מריאנה 32.00 -200  A 2+3 [E] 68.00מידן רחל - שובל אפרים
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 48.00 -600  2 3N [W] 52.00משען נורית - וייס אלכס
דקטר בלהה - פרי מוטי 48.00 -600  2 3N [W] 52.00קראוז עקיבא - שושני נוגה
(רובוט) - יעקב אברהם 48.00 -600  6 3N [W] 52.00דר יאיר - דר תמר
קופמר זויה - להט מוטי 48.00 -600  6 3N [W] 52.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
(רובוט) - מלכנר זאב 48.00 -600  9 3N [W] 52.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
נתן מינה - ויינר שפרה 48.00 -600  2 5 [W] 52.00אוקון הדסה - כהן אינה
אלומות זאב - לוי יהושע 48.00 -600  2 3N [W] 52.00כהן אסתר - פירוז אסתר
SJ1234567 - sheri101 72.00 -620  A 4 [E] 28.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
(רובוט) - קושיצקי דבורה 72.00 -620  K 4 [E] 28.00פלר חיים - דגן עוזי
צלר יעקב - gili333 72.00 -620  A 4 [E] 28.00(רובוט) - ארליך ברוך
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 72.00 -620  A 4 [E] 28.00(רובוט) - אלקלעי משה
שטאובר אריה - וינברג דסי 72.00 -620  A 4 [E] 28.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר
שושני יוסי - רז בהירה 88.00 -630  2 3N+1 [E] 12.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
כסיף רחל - להט חוה 88.00 -630  6 3N+1 [W] 12.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 88.00 -630  2 3N+1 [W] 12.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 98.00 -650  3 4+1 [E] 2.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
savtaeti - סיון נעמי 98.00 -650  A 4+1 [E] 2.00ריישר בלה - סביר אירנה