Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום: דר יאיר - דר תמר
חוזה:1N+1 [S]
הובלה:9
תוצאה: 120
ניקוד: 52.00
מזרח-מערב: (רובוט) - קושיצקי דבורה
17 K743
T
Q7
AKQ962
 
QT96
KJ52
K4
T83
A852
Q873
AT82
4
  J
A964
J9653
J75
 
 NT
N 7 4 4 6 9
S 7 4 4 6 9
E 6 9 9 6 4
W 6 9 9 6 4
Par: -100
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - מלכנר זאב 0.00  400 T 3N [S] 100.00כהן אסתר - פירוז אסתר
חן עדינה - גפני מריאנה 8.00  150 6 2N+1 [S] 92.00משען נורית - וייס אלכס
קופמר זויה - להט מוטי 8.00  150 5 3+2 [N] 92.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
(רובוט) - נחמדי מנחם 8.00  150 2 2+3 [N] 92.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
(רובוט) - יעקב אברהם 32.00  130 2 2+2 [N] 68.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר
savtaeti - סיון נעמי 32.00  130 8 2+2 [N] 68.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 32.00  130 3 4 [N] 68.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
נקר שלום - almadalia 32.00  130 4 4 [N] 68.00ריישר בלה - סביר אירנה
שושני יוסי - רז בהירה 32.00  130 3 2+2 [N] 68.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 32.00  130 3 2+2 [N] 68.00(רובוט) - ארליך ברוך
כסיף רחל - להט חוה 32.00  130 A 3+1 [N] 68.00פלר חיים - דגן עוזי
דקטר בלהה - פרי מוטי 32.00  130 4 2+2 [N] 68.00(רובוט) - שרון כרמל
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 32.00  130 2 3+1 [N] 68.00(רובוט) - אלקלעי משה
(רובוט) - קושיצקי דבורה 52.00  120 9 1N+1 [S] 48.00דר יאיר - דר תמר
אלומות זאב - לוי יהושע 58.00  110 3 3 [N] 42.00מידן רחל - שובל אפרים
פוקד שרה - ישראלי יוני 58.00  110 A 3 [N] 42.00קראוז עקיבא - שושני נוגה
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 64.00  90 2 1N [S] 36.00דימנט נעם - רחימי רחמים
SJ1234567 - sheri101 70.00  50 J 1N-1 [E] 30.00אוקון הדסה - כהן אינה
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 70.00  50 K 3-1 [W] 30.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
נתן מינה - ויינר שפרה 84.00 -50  3 4-1 [N] 16.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
פולק ציפי - דקל חיים 84.00 -50  2 3N-1 [S] 16.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
בלס אביבה - קפון לבנה 84.00 -50  2 3N-1 [S] 16.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
(רובוט) - מדהלה גיזל 84.00 -50  4 3-1 [N] 16.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
צלר יעקב - gili333 84.00 -50  A 3N-1 [N] 16.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
שטאובר אריה - וינברג דסי 96.00 -100  3 5-2 [N] 4.00בוימל אדלה - קשת רוני
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 100.00 -140  A 2+1 [W] 0.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה