Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום:גינזבורסקי רינה - כהן דוד
חוזה:2N [E]
הובלה:K
תוצאה: -120
ניקוד: 48.00
מזרח-מערב: מודיורוש מרים - גולדמן אלן
18 4
AJ732
QT96
T74
 
T8
K85
8752
KQ65
AJ5
T4
AKJ4
A832
  KQ97632
Q96
3
J9
 
 NT
N 4 8 6 4 3
S 4 8 6 4 3
E 8 5 6 9 9
W 9 5 6 9 10
Par: -400
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
כסיף רחל - להט חוה 0.00  170 K 3+1 [S] 100.00פלר חיים - דגן עוזי
SJ1234567 - sheri101 4.00  140 2 3 [S] 96.00אוקון הדסה - כהן אינה
צלר יעקב - gili333 10.00  110 K 2 [S] 90.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
פולק ציפי - דקל חיים 10.00  110 K 2 [S] 90.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 16.00  100 K 3N-2 [E] 84.00(רובוט) - אלקלעי משה
(רובוט) - מלכנר זאב 32.00 -100  5 3-1 [S] 68.00כהן אסתר - פירוז אסתר
פוקד שרה - ישראלי יוני 32.00 -100  2 3-1 [S] 68.00קראוז עקיבא - שושני נוגה
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 32.00 -100  K 3-1 [S] 68.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
שטאובר אריה - וינברג דסי 32.00 -100  K 3-1 [S] 68.00בוימל אדלה - קשת רוני
savtaeti - סיון נעמי 32.00 -100  5 3-1 [S] 68.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
נתן מינה - ויינר שפרה 32.00 -100  5 3-1 [S] 68.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
שושני יוסי - רז בהירה 32.00 -100  K 2-1 [S] 68.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
(רובוט) - יעקב אברהם 48.00 -110  3 3 [E] 52.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 52.00 -120  K 2N [E] 48.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
אלומות זאב - לוי יהושע 56.00 -130  K 3+1 [E] 44.00מידן רחל - שובל אפרים
בלס אביבה - קפון לבנה 60.00 -200  K 2X-1 [S] 40.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
קופמר זויה - להט מוטי 64.00 -300  K 3-3 [S] 36.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
(רובוט) - נחמדי מנחם 82.00 -400  K 3N [E] 18.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
(רובוט) - קושיצקי דבורה 82.00 -400  K 3N [E] 18.00דר יאיר - דר תמר
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 82.00 -400  7 3N [E] 18.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 82.00 -400  K 3N [E] 18.00דימנט נעם - רחימי רחמים
(רובוט) - מדהלה גיזל 82.00 -400  K 3N [E] 18.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
נקר שלום - almadalia 82.00 -400  9 3N [E] 18.00ריישר בלה - סביר אירנה
חן עדינה - גפני מריאנה 82.00 -400  6 3N [E] 18.00משען נורית - וייס אלכס
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 82.00 -400  7 3N [E] 18.00(רובוט) - ארליך ברוך
דקטר בלהה - פרי מוטי 100.00 -430  2 4N [E] 0.00(רובוט) - שרון כרמל