Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום:אוקון הדסה - כהן אינה
חוזה:3+2 [S]
הובלה:A
תוצאה: 200
ניקוד: 64.00
מזרח-מערב: (רובוט) - יעקב אברהם
4 AJ74
J52
AQJ53
T
 
T6
AK9
86
AQJ943
Q2
876
9742
K852
  K9853
QT43
KT
76
 
 NT
N 5 10 9 10 5
S 5 10 9 10 5
E 3 2 3 3 8
W 3 2 3 3 8
Par: 620
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
נקר שלום - almadalia 0.00  800 A 5X-3 [W] 100.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
שושני יוסי - רז בהירה 4.00  650 2 4+1 [N] 96.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
בלס אביבה - קפון לבנה 14.00  620 A 4 [S] 86.00פלר חיים - דגן עוזי
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 14.00  620 A 4 [S] 86.00כהן אסתר - פירוז אסתר
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 14.00  620 A 4 [S] 86.00ריישר בלה - סביר אירנה
צלר יעקב - gili333 14.00  620 K 4 [S] 86.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
(רובוט) - יעקב אברהם 36.00  200 A 3+2 [S] 64.00אוקון הדסה - כהן אינה
(רובוט) - נחמדי מנחם 36.00  200 A 2+3 [S] 64.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר
פוקד שרה - ישראלי יוני 36.00  200 A 3+2 [S] 64.00(רובוט) - אלקלעי משה
קופמר זויה - להט מוטי 36.00  200 4 4-2 [W] 64.00דר יאיר - דר תמר
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 36.00  200 A 3+2 [S] 64.00דימנט נעם - רחימי רחמים
(רובוט) - קושיצקי דבורה 36.00  200 A 4-2 [W] 64.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
אלומות זאב - לוי יהושע 36.00  200 A 4-2 [W] 64.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 62.00  170 K 3+1 [N] 38.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
(רובוט) - מלכנר זאב 62.00  170 A 2+2 [S] 38.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
שטאובר אריה - וינברג דסי 62.00  170 A 3+1 [S] 38.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
SJ1234567 - sheri101 62.00  170 A 3+1 [S] 38.00מידן רחל - שובל אפרים
savtaeti - סיון נעמי 62.00  170 Q 3+1 [S] 38.00(רובוט) - ארליך ברוך
כסיף רחל - להט חוה 62.00  170 A 3+1 [S] 38.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 80.00  140 A 3 [S] 20.00(רובוט) - שרון כרמל
דקטר בלהה - פרי מוטי 80.00  140 A 3 [S] 20.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 80.00  140 A 3 [S] 20.00בוימל אדלה - קשת רוני
חן עדינה - גפני מריאנה 88.00  110 2 3 [N] 12.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
(רובוט) - מדהלה גיזל 96.00  100 2 3-1 [W] 4.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
נתן מינה - ויינר שפרה 96.00  100 A 3-1 [W] 4.00משען נורית - וייס אלכס
פולק ציפי - דקל חיים 96.00  100 A 3-1 [W] 4.00קראוז עקיבא - שושני נוגה