Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום:(רובוט) - אלקלעי משה
חוזה:3N+1 [N]
הובלה:7
תוצאה: 430
ניקוד: 82.00
מזרח-מערב: כסיף רחל - להט חוה
6 KT64
Q95
AQ82
75
 
AQJ98
762
K95
82
72
JT843
73
KQT6
  53
AK
JT64
AJ943
 
 NT
N 10 9 8 11 10
S 10 9 8 11 10
E 3 4 5 2 3
W 3 4 5 2 3
Par: 430
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 0.00  500 7 3X-2 [W] 100.00מידן רחל - שובל אפרים
כסיף רחל - להט חוה 18.00  430 7 3N+1 [N] 82.00(רובוט) - אלקלעי משה
נקר שלום - almadalia 18.00  430 7 3N+1 [N] 82.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 18.00  430 J 3N+1 [S] 82.00משען נורית - וייס אלכס
קופמר זויה - להט מוטי 18.00  430 K 3N+1 [N] 82.00(רובוט) - שרון כרמל
שטאובר אריה - וינברג דסי 18.00  430 7 3N+1 [N] 82.00פלר חיים - דגן עוזי
פולק ציפי - דקל חיים 18.00  430 7 3N+1 [N] 82.00דר יאיר - דר תמר
צלר יעקב - gili333 18.00  430 7 3N+1 [N] 82.00בוימל אדלה - קשת רוני
אלומות זאב - לוי יהושע 18.00  430 7 3N+1 [N] 82.00(רובוט) - ארליך ברוך
SJ1234567 - sheri101 38.00  400 5 3-4 [W] 62.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
(רובוט) - נחמדי מנחם 38.00  400 7 3N [N] 62.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 44.00  210 J 1N+4 [N] 56.00כהן אסתר - פירוז אסתר
חן עדינה - גפני מריאנה 48.00  180 7 1N+3 [N] 52.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
בלס אביבה - קפון לבנה 64.00  150 7 3+2 [N] 36.00קראוז עקיבא - שושני נוגה
נתן מינה - ויינר שפרה 64.00  150 7 2N+1 [N] 36.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
דקטר בלהה - פרי מוטי 64.00  150 7 1N+2 [N] 36.00אוקון הדסה - כהן אינה
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 64.00  150 2 1N+2 [N] 36.00ריישר בלה - סביר אירנה
(רובוט) - מלכנר זאב 64.00  150 7 2N+1 [N] 36.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו
שושני יוסי - רז בהירה 64.00  150 2 2N+1 [N] 36.00דימנט נעם - רחימי רחמים
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 64.00  150 7 1N+2 [N] 36.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר
(רובוט) - קושיצקי דבורה 82.00  130 7 2+2 [N] 18.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
פוקד שרה - ישראלי יוני 82.00  130 7 3+1 [N] 18.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 90.00  120 7 1N+1 [N] 10.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
savtaeti - סיון נעמי 90.00  120 4 1N+1 [N] 10.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
(רובוט) - יעקב אברהם 98.00 -50  7 3N-1 [N] 2.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
(רובוט) - מדהלה גיזל 98.00 -50  7 3N-1 [N] 2.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא