Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר במחשב מרץ אפריל
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/03/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.76
מנהל תחרות:

צפון-דרום: דר יאיר - דר תמר
חוזה:4+1 [N]
הובלה:4
תוצאה: 650
ניקוד: 40.00
מזרח-מערב: בלס אביבה - קפון לבנה
7 K632
KT53
A32
62
 
QT
AJ2
7654
QT97
854
76
JT8
J8543
  AJ97
Q984
KQ9
AK
 
 NT
N 12 12 12 10 8
S 12 12 12 10 8
E 1 1 1 2 5
W 1 1 1 2 5
Par: 1440
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - מלכנר זאב 2.00  1430 J 6 [N] 98.00ארבל עמוס - אלדר אסתר
שושני יוסי - רז בהירה 2.00  1430 A 6 [S] 98.00כהן אסתר - פירוז אסתר
נתן מינה - ויינר שפרה 14.00  680 5 4+2 [N] 86.00(רובוט) - אלקלעי משה
פולק ציפי - דקל חיים 14.00  680 5 4+2 [N] 86.00(רובוט) - שרון כרמל
(רובוט) - יעקב אברהם 14.00  680 6 4+2 [S] 86.00רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא
חן עדינה - גפני מריאנה 14.00  680 5 4+2 [N] 86.00דימנט נעם - רחימי רחמים
אוליאמפרל אשר - ירדן דן 40.00  650 J 4+1 [N] 60.00ריישר בלה - סביר אירנה
savtaeti - סיון נעמי 40.00  650 8 5 [N] 60.00ליפצוק חנה - מיקנברג אירנה
צלר יעקב - gili333 40.00  650 7 4+1 [S] 60.00לויתן אירנה - רזיאל מעיינה
כסיף רחל - להט חוה 40.00  650 5 5 [N] 60.00גינזבורסקי רינה - כהן דוד
פוקד שרה - ישראלי יוני 40.00  650 T 5 [S] 60.00גבעון בת-שבע - שובל אורנה
אוליבר עפרה - שחורי אילנה 40.00  650 J 4+1 [N] 60.00רוקח יוסי - אהרוני אבי
SJ1234567 - sheri101 40.00  650 T 4+1 [S] 60.00משען נורית - וייס אלכס
בלס אביבה - קפון לבנה 40.00  650 4 4+1 [N] 60.00דר יאיר - דר תמר
קריב מיכאל - קמפלר יוסף 40.00  650 9 4+1 [S] 60.00איבנשיץ מירה - פרידלנדר דודי
שטאובר אריה - וינברג דסי 62.00  630 J 3N+1 [N] 38.00קראוז עקיבא - שושני נוגה
(רובוט) - מדהלה גיזל 62.00  630 7 3N+1 [S] 38.00פלר חיים - דגן עוזי
נקר שלום - almadalia 76.00  620 4 4 [N] 24.00(רובוט) - ארליך ברוך
דקטר בלהה - פרי מוטי 76.00  620 7 4 [S] 24.00שוורצברג בת שבע - סולומונוביץ מלכה
אלומות זאב - לוי יהושע 76.00  620 5 4 [N] 24.00אברבך אלכס - ליכטנפלד צביה
מודיורוש מרים - גולדמן אלן 76.00  620 4 4 [N] 24.00מידן רחל - שובל אפרים
(רובוט) - קושיצקי דבורה 76.00  620 T 4 [S] 24.00אוקון הדסה - כהן אינה
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 88.00  200 4 2+3 [N] 12.00זיידמן רונית - קרמר זהבה
קופמר זויה - להט מוטי 96.00 -100  A 6-1 [S] 4.00וייסמן ויויאן - פינטו תמר
(רובוט) - נחמדי מנחם 96.00 -100  7 4N-1 [S] 4.00בוימל אדלה - קשת רוני
פז מרדכי - קראוסהר יהודה 96.00 -100  4 4-1 [N] 4.00פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו