Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום: (רובוט) - אלבר רוזה
חוזה:3+2 [W]
הובלה:A
תוצאה: -150
ניקוד: 83.33
מזרח-מערב: בן דוד אבישי - ורניה כרמל
1 AT754
K3
98
AJ82
 
Q9
A95
AQJT62
K9
KJ32
742
K75
T63
  86
QJT86
43
Q754
 
 NT
N 4 6 8 4 8
S 4 6 8 4 8
E 7 6 4 9 4
W 8 6 4 9 5
Par: -100
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
מזרח איתמר - קימל שרה 0.00 -50  K 3-1 [N] 100.00(רובוט) - פיוטרו קלוד
טמיר אלי - אלרן ישראל 5.56 -100  A 3-2 [S] 94.44(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
(רובוט) - עמיר מירה 5.56 -100  5 3-2 [N] 94.44קפלן אהרון - בן נחום גילי
(רובוט) - שבת דניס 16.67 -110  K 3 [W] 83.33בייצר מוטי - אלון ליאורה
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 16.67 -110  8 3 [W] 83.33אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - זוסמן הדסה 16.67 -110  K 3 [W] 83.33בארי רפי - בארי מיכל
(רובוט) - בכר יוסי 16.67 -110  3 3 [W] 83.33גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
לבנת טובה - רמתי גדעון 51.85 -130  A 2+2 [W] 48.15פרידמן רונית - לויט שושנה
אברהם חיה - שמאי אילנה 51.85 -130  8 3+1 [W] 48.15רומן חנה - עירשי טובה
ויזל לילי - חריר אילנה 51.85 -130  8 3+1 [E] 48.15סולניק אריה - בלאט לובומיר
(רובוט) - בהירי תמר 51.85 -130  A 2+2 [W] 48.15(רובוט) - צווייג יחזקאל
(רובוט) - גלט אהרון 51.85 -130  A 2+2 [W] 48.15מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 51.85 -130  A 3+1 [W] 48.15(רובוט) - סף יעל
(רובוט) - קרן אורה 51.85 -130  2 2+2 [W] 48.15סלטר שרה - ולדמן לוריין
(רובוט) - קרמרמן רותי 51.85 -130  T 3+1 [W] 48.15שיצר אתי - כוכבא שלומית
(רובוט) - שנפ מאיה 51.85 -130  A 2+2 [W] 48.15(רובוט) - כהן עידית
אידלסון ארתור - קס דניאל 51.85 -130  2 2+2 [W] 48.15גוליק אורי - גוליק איתן
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 51.85 -130  9 2+2 [W] 48.15(רובוט) - גודר שמעון
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 51.85 -130  9 2+2 [W] 48.15טולדנו חנה - רום מיכל
(רובוט) - נחושתן אביבה 51.85 -130  A 3+1 [W] 48.15(רובוט) - קולסקי איתן
לוין איטה - הוד מורי 51.85 -130  A 3+1 [W] 48.15(רובוט) - לביא נירה
(רובוט) - בסיס שרית 51.85 -130  A 3+1 [W] 48.15(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 83.33 -150  2 3+2 [W] 16.67גל ויגלר אורית - גל ענת
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 83.33 -150  A 3+2 [W] 16.67(רובוט) - אלבר רוזה
(רובוט) - כהנא אלה 88.89 -380  A 2X+2 [W] 11.11(רובוט) - arkadiz
לאו קרול - ישראלי דן 92.59 -400  8 3N [E] 7.41גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
(רובוט) - גבע חיים 98.15 -430  8 3N+1 [E] 1.85קינן דני - זופניק שושי
גולדורגר חנה - שיף סמדר 98.15 -430  Q 3N+1 [E] 1.85צור דוד - צור יהודית