Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום: (רובוט) - אלבר רוזה
חוזה:4+1 [W]
הובלה:A
תוצאה: -650
ניקוד: 94.44
מזרח-מערב: לאו קרול - ישראלי דן
10
QJ2
AQT6432
764
 
AT9654
K96
K7
T8
K83
T83
9
AKJ953
  QJ72
A754
J85
Q2
 
 NT
N 5 3 6 9 3
S 5 3 6 9 3
E 5 10 5 3 8
W 5 10 7 3 9
Par: -500
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - שבת דניס 3.70  300 Q 4-3 [W] 96.30(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
(רובוט) - גלט אהרון 3.70  300 2 4-3 [W] 96.30צור דוד - צור יהודית
(רובוט) - שנפ מאיה 3.70  300 7 3-3 [W] 96.30גוליק אורי - גוליק איתן
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 12.96  200 7 3-2 [W] 87.04קפלן אהרון - בן נחום גילי
(רובוט) - בסיס שרית 12.96  200 Q 5-2 [W] 87.04רומן חנה - עירשי טובה
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 18.52  130 K 4 [N] 81.48מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
(רובוט) - בכר יוסי 29.63  100 7 4-1 [W] 70.37סלטר שרה - ולדמן לוריין
טמיר אלי - אלרן ישראל 29.63  100 A 4-1 [W] 70.37(רובוט) - arkadiz
(רובוט) - קרן אורה 29.63  100 A 4-1 [W] 70.37(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
(רובוט) - זוסמן הדסה 29.63  100 Q 4-1 [W] 70.37אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - נחושתן אביבה 29.63  100 A 4-1 [W] 70.37בייצר מוטי - אלון ליאורה
לבנת טובה - רמתי גדעון 40.74 -100  A 5-1 [N] 59.26(רובוט) - קולסקי איתן
אברהם חיה - שמאי אילנה 44.44 -140  Q 3 [W] 55.56טולדנו חנה - רום מיכל
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 48.15 -170  A 3+1 [W] 51.85גל ויגלר אורית - גל ענת
(רובוט) - עמיר מירה 53.70 -200  K 4X-1 [N] 46.30גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 53.70 -200  A 5-2 [N] 46.30קינן דני - זופניק שושי
אידלסון ארתור - קס דניאל 59.26 -500  A 5X-2 [N] 40.74שיצר אתי - כוכבא שלומית
ויזל לילי - חריר אילנה 75.93 -620  A 4 [W] 24.07(רובוט) - גודר שמעון
מזרח איתמר - קימל שרה 75.93 -620  A 4 [W] 24.07(רובוט) - כהן עידית
(רובוט) - כהנא אלה 75.93 -620  Q 4 [W] 24.07גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
(רובוט) - גבע חיים 75.93 -620  A 4 [W] 24.07(רובוט) - לביא נירה
גולדורגר חנה - שיף סמדר 75.93 -620  A 4 [W] 24.07(רובוט) - סף יעל
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 75.93 -620  Q 4 [W] 24.07פרידמן רונית - לויט שושנה
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 75.93 -620  A 4 [W] 24.07(רובוט) - צווייג יחזקאל
(רובוט) - בהירי תמר 75.93 -620  A 4 [W] 24.07(רובוט) - פיוטרו קלוד
לאו קרול - ישראלי דן 94.44 -650  A 4+1 [W] 5.56(רובוט) - אלבר רוזה
(רובוט) - קרמרמן רותי 94.44 -650  A 4+1 [W] 5.56בארי רפי - בארי מיכל
לוין איטה - הוד מורי 100.00 -730  Q 3X [W] 0.00סולניק אריה - בלאט לובומיר