Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום:(רובוט) - כהן עידית
חוזה:2+1 [S]
הובלה:2
תוצאה: 110
ניקוד: 33.33
מזרח-מערב: (רובוט) - גלט אהרון
11 AKJ83
9876
84
Q6
 
962
KT2
T7
AJ872
T74
AQJ5
K652
T3
  Q5
43
AQJ93
K954
 
 NT
N 8 9 7 9 8
S 8 9 7 9 8
E 5 4 6 4 5
W 5 4 6 3 5
Par: 140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
לבנת טובה - רמתי גדעון 0.00  670 T 2X+2 [N] 100.00(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
לאו קרול - ישראלי דן 3.70  460 7 3N+2 [S] 96.30גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
(רובוט) - נחושתן אביבה 9.26  400 4 3N [N] 90.74רומן חנה - עירשי טובה
אברהם חיה - שמאי אילנה 9.26  400 2 3N [S] 90.74מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 14.81  210 7 2N+3 [S] 85.19שיצר אתי - כוכבא שלומית
גולדורגר חנה - שיף סמדר 18.52  170 T 3+1 [N] 81.48גוליק אורי - גוליק איתן
(רובוט) - בסיס שרית 22.22  150 7 2N+1 [S] 77.78(רובוט) - גודר שמעון
(רובוט) - קרן אורה 27.78  140 T 2+1 [N] 72.22סולניק אריה - בלאט לובומיר
(רובוט) - זוסמן הדסה 27.78  140 T 3 [N] 72.22בייצר מוטי - אלון ליאורה
ויזל לילי - חריר אילנה 35.19  130 7 3+1 [S] 64.81(רובוט) - צווייג יחזקאל
(רובוט) - קרמרמן רותי 35.19  130 6 2+2 [S] 64.81(רובוט) - קולסקי איתן
אידלסון ארתור - קס דניאל 44.44  120 2 2N [N] 55.56פרידמן רונית - לויט שושנה
טמיר אלי - אלרן ישראל 44.44  120 7 2N [S] 55.56גל ויגלר אורית - גל ענת
לוין איטה - הוד מורי 44.44  120 2 2N [S] 55.56אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 66.67  110 2 2+1 [S] 33.33(רובוט) - פיוטרו קלוד
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 66.67  110 T 2 [N] 33.33סלטר שרה - ולדמן לוריין
(רובוט) - גלט אהרון 66.67  110 2 2+1 [S] 33.33(רובוט) - כהן עידית
(רובוט) - עמיר מירה 66.67  110 T 2 [N] 33.33קינן דני - זופניק שושי
(רובוט) - כהנא אלה 66.67  110 6 3 [S] 33.33קפלן אהרון - בן נחום גילי
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 66.67  110 2 2+1 [S] 33.33(רובוט) - סף יעל
(רובוט) - שנפ מאיה 66.67  110 2 2+1 [S] 33.33(רובוט) - אלבר רוזה
(רובוט) - שבת דניס 66.67  110 T 2 [N] 33.33טולדנו חנה - רום מיכל
(רובוט) - בהירי תמר 66.67  110 2 2+1 [S] 33.33(רובוט) - arkadiz
מזרח איתמר - קימל שרה 88.89  90 6 2 [S] 11.11גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
(רובוט) - בכר יוסי 88.89  90 T 2 [S] 11.11(רובוט) - לביא נירה
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 88.89  90 6 2 [S] 11.11(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 96.30 0 PASS 3.70צור דוד - צור יהודית
(רובוט) - גבע חיים 100.00 -50  T 4-1 [N] 0.00בארי רפי - בארי מיכל