Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום:גוליק אורי - גוליק איתן
חוזה:2+1 [W]
הובלה:3
תוצאה: -140
ניקוד: 25.93
מזרח-מערב: גולדורגר חנה - שיף סמדר
12 K4
KJ8765
J876
3
 
AQ73
T9
KQ93
987
J982
AQ3
T2
AJ65
  T65
42
A54
KQT42
 
 NT
N 4 4 6 5 5
S 4 4 6 5 5
E 9 9 6 8 8
W 9 9 5 8 8
Par: -400
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 1.85  150 4 3N-3 [E] 98.15(רובוט) - פיוטרו קלוד
(רובוט) - גלט אהרון 1.85  150 3 4-3 [W] 98.15(רובוט) - כהן עידית
(רובוט) - כהנא אלה 11.11  100 3 4-2 [W] 88.89קפלן אהרון - בן נחום גילי
(רובוט) - בכר יוסי 11.11  100 3 4-2 [W] 88.89(רובוט) - לביא נירה
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 11.11  100 3 4-2 [W] 88.89סלטר שרה - ולדמן לוריין
(רובוט) - זוסמן הדסה 31.48  50 3 4-1 [W] 68.52בייצר מוטי - אלון ליאורה
(רובוט) - שבת דניס 31.48  50 3 4-1 [W] 68.52טולדנו חנה - רום מיכל
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 31.48  50 4 2-1 [E] 68.52(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
(רובוט) - בהירי תמר 31.48  50 3 4-1 [W] 68.52(רובוט) - arkadiz
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 31.48  50 K 4-1 [E] 68.52שיצר אתי - כוכבא שלומית
(רובוט) - עמיר מירה 31.48  50 3 4-1 [W] 68.52קינן דני - זופניק שושי
(רובוט) - קרן אורה 31.48  50 7 3N-1 [W] 68.52סולניק אריה - בלאט לובומיר
(רובוט) - קרמרמן רותי 31.48  50 4 4-1 [E] 68.52(רובוט) - קולסקי איתן
טמיר אלי - אלרן ישראל 48.15 0 PASS 51.85גל ויגלר אורית - גל ענת
מזרח איתמר - קימל שרה 51.85 -100  9 3-1 [N] 48.15גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
(רובוט) - בסיס שרית 59.26 -110  3 2 [W] 40.74(רובוט) - גודר שמעון
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 59.26 -110  3 2 [W] 40.74(רובוט) - סף יעל
(רובוט) - שנפ מאיה 59.26 -110  3 2 [W] 40.74(רובוט) - אלבר רוזה
גולדורגר חנה - שיף סמדר 74.07 -140  3 2+1 [W] 25.93גוליק אורי - גוליק איתן
אברהם חיה - שמאי אילנה 74.07 -140  3 2+1 [W] 25.93מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 74.07 -140  3 2+1 [W] 25.93צור דוד - צור יהודית
לבנת טובה - רמתי גדעון 74.07 -140  3 2+1 [W] 25.93(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
(רובוט) - נחושתן אביבה 74.07 -140  4 3 [E] 25.93רומן חנה - עירשי טובה
לוין איטה - הוד מורי 85.19 -150  T 2N+1 [E] 14.81אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - גבע חיים 88.89 -200  T 2-2 [N] 11.11בארי רפי - בארי מיכל
לאו קרול - ישראלי דן 92.59 -400  4 3N [E] 7.41גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
אידלסון ארתור - קס דניאל 96.30 -420  4 4 [E] 3.70פרידמן רונית - לויט שושנה
ויזל לילי - חריר אילנה 100.00 -530  3 3X [W] 0.00(רובוט) - צווייג יחזקאל