Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום:גוליק אורי - גוליק איתן
חוזה:3N+2 [N]
הובלה:8
תוצאה: 460
ניקוד: 90.74
מזרח-מערב: מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה
14 K8
J3
JT542
K932
 
QJ4
K8642
Q
J874
532
A975
9876
T5
  AT976
QT
AK3
AQ6
 
 NT
N 8 10 5 11 10
S 8 10 5 11 10
E 2 3 6 0 2
W 2 3 6 0 2
Par: 420
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 0.00  490 8 3N+3 [N] 100.00טולדנו חנה - רום מיכל
טמיר אלי - אלרן ישראל 9.26  460 9 3N+2 [N] 90.74צור דוד - צור יהודית
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 9.26  460 6 3N+2 [N] 90.74(רובוט) - arkadiz
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 9.26  460 8 3N+2 [N] 90.74גוליק אורי - גוליק איתן
(רובוט) - גבע חיים 9.26  460 6 3N+2 [N] 90.74(רובוט) - קולסקי איתן
(רובוט) - קרן אורה 20.37  430 4 3N+1 [S] 79.63אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - עמיר מירה 20.37  430 6 3N+1 [N] 79.63שיצר אתי - כוכבא שלומית
(רובוט) - בסיס שרית 27.78  420 K 4 [S] 72.22(רובוט) - צווייג יחזקאל
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 27.78  420 Q 4 [S] 72.22פרידמן רונית - לויט שושנה
לאו קרול - ישראלי דן 35.19  400 9 3N [N] 64.81קינן דני - זופניק שושי
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 35.19  400 A 5 [N] 64.81(רובוט) - כהן עידית
אידלסון ארתור - קס דניאל 40.74  230 4 1+5 [S] 59.26סלטר שרה - ולדמן לוריין
(רובוט) - שנפ מאיה 44.44  180 T 2N+2 [N] 55.56גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
(רובוט) - כהנא אלה 48.15  140 4 3 [S] 51.85(רובוט) - סף יעל
(רובוט) - גלט אהרון 51.85  110 2 2 [S] 48.15גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
(רובוט) - זוסמן הדסה 55.56  50 K 2-1 [W] 44.44רומן חנה - עירשי טובה
(רובוט) - בהירי תמר 59.26 0 PASS 40.74גל ויגלר אורית - גל ענת
אברהם חיה - שמאי אילנה 77.78 -50  5 3N-1 [N] 22.22(רובוט) - פיוטרו קלוד
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 77.78 -50  5 3N-1 [N] 22.22(רובוט) - לביא נירה
מזרח איתמר - קימל שרה 77.78 -50  5 3N-1 [N] 22.22קפלן אהרון - בן נחום גילי
לבנת טובה - רמתי גדעון 77.78 -50  5 3N-1 [N] 22.22סולניק אריה - בלאט לובומיר
    -50  Q 5-1 [S] 22.22(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
(רובוט) - נחושתן אביבה 77.78 -50  2 4-1 [S] 22.22(רובוט) - גודר שמעון
לוין איטה - הוד מורי 77.78 -50  5 3N-1 [N] 22.22בייצר מוטי - אלון ליאורה
גולדורגר חנה - שיף סמדר 77.78 -50  5 3N-1 [N] 22.22(רובוט) - אלבר רוזה
ויזל לילי - חריר אילנה 77.78 -50  7 3N-1 [N] 22.22(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
(רובוט) - בכר יוסי 96.30 -100  4 3N-2 [S] 3.70בארי רפי - בארי מיכל
(רובוט) - שבת דניס 100.00 -150  2 3N-3 [S] 0.00מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי