Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום:אצבעוני זהבה - אבישר שוש
חוזה:3+1 [E]
הובלה:8
תוצאה: -170
ניקוד: 35.19
מזרח-מערב: לבנת טובה - רמתי גדעון
15 A854
AQ4
QT6
K84
 
KJ3
J652
A93
AJ2
QT976
K7
K752
Q5
  2
T983
J84
T9763
 
 NT
N 4 3 6 4 7
S 4 3 5 4 7
E 9 9 7 8 6
W 9 10 7 8 6
Par: -420
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אידלסון ארתור - קס דניאל 7.41  50 4 3N-1 [W] 92.59(רובוט) - לביא נירה
(רובוט) - שבת דניס 7.41  50 4 4-1 [W] 92.59(רובוט) - פיוטרו קלוד
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 7.41  50 3 4-1 [E] 92.59(רובוט) - אלבר רוזה
(רובוט) - זוסמן הדסה 7.41  50 2 4-1 [E] 92.59(רובוט) - גודר שמעון
אברהם חיה - שמאי אילנה 7.41  50 2 4-1 [E] 92.59(רובוט) - arkadiz
    -100  2 2-1 [S] 81.48סולניק אריה - בלאט לובומיר
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 22.22 -110  4 2+1 [W] 77.78גל ויגלר אורית - גל ענת
(רובוט) - בכר יוסי 27.78 -120  4 1N+1 [W] 72.22(רובוט) - קולסקי איתן
(רובוט) - בהירי תמר 27.78 -120  4 1N+1 [W] 72.22צור דוד - צור יהודית
מזרח איתמר - קימל שרה 38.89 -140  T 2+1 [E] 61.11(רובוט) - סף יעל
לוין איטה - הוד מורי 38.89 -140  9 2+1 [E] 61.11רומן חנה - עירשי טובה
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 38.89 -140  9 2+1 [E] 61.11בארי רפי - בארי מיכל
ויזל לילי - חריר אילנה 38.89 -140  T 2+1 [E] 61.11טולדנו חנה - רום מיכל
(רובוט) - גבע חיים 48.15 -150  4 1N+2 [W] 51.85(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
לבנת טובה - רמתי גדעון 64.81 -170  8 3+1 [E] 35.19אצבעוני זהבה - אבישר שוש
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 64.81 -170  9 2+2 [E] 35.19סלטר שרה - ולדמן לוריין
לאו קרול - ישראלי דן 64.81 -170  9 2+2 [E] 35.19שיצר אתי - כוכבא שלומית
טמיר אלי - אלרן ישראל 64.81 -170  9 2+2 [E] 35.19(רובוט) - כהן עידית
(רובוט) - נחושתן אביבה 64.81 -170  T 3+1 [E] 35.19(רובוט) - צווייג יחזקאל
(רובוט) - שנפ מאיה 64.81 -170  T 2+2 [E] 35.19קינן דני - זופניק שושי
גולדורגר חנה - שיף סמדר 64.81 -170  3 2+2 [E] 35.19גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
(רובוט) - בסיס שרית 64.81 -170  T 3+1 [E] 35.19(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
(רובוט) - כהנא אלה 81.48 -180  4 1N+3 [W] 18.52גוליק אורי - גוליק איתן
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 85.19 -400  2 3N [E] 14.81גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 88.89 -420  T 4 [E] 11.11מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
(רובוט) - גלט אהרון 92.59 -430  4 3N+1 [W] 7.41קפלן אהרון - בן נחום גילי
(רובוט) - עמיר מירה 98.15 -800  T 1NX-3 [N] 1.85פרידמן רונית - לויט שושנה
(רובוט) - קרן אורה 98.15 -800  T 1NX-3 [N] 1.85בייצר מוטי - אלון ליאורה