Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום:(רובוט) - כהן עידית
חוזה:4-3 [N]
הובלה:K
תוצאה: -300
ניקוד: 5.83
מזרח-מערב: (רובוט) - בהירי תמר
18 AKJ9764
Q3

Q764
 
83
K52
QJ864
953
Q52
AT
T972
AK82
  T
J98764
AK53
JT
 
 NT
N 5 7 8 5 6
S 5 7 8 5 6
E 6 3 4 8 5
W 6 6 4 8 5
Par: 100
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - בכר יוסי 0.07  800 T 5X-4 [E] 99.93(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 7.75  620 A 4 [N] 92.25קפלן אהרון - בן נחום גילי
ויזל לילי - חריר אילנה 7.75  620 A 4 [N] 92.25מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 7.75  620 Q 4 [S] 92.25(רובוט) - פיוטרו קלוד
     300 T 5X-2 [E] 84.57אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - גלט אהרון 19.27  200 K 3N-4 [W] 80.73(רובוט) - סף יעל
(רובוט) - עמיר מירה 26.95  140 K 3 [N] 73.05סלטר שרה - ולדמן לוריין
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 26.95  140 8 3 [S] 73.05(רובוט) - לביא נירה
אידלסון ארתור - קס דניאל 26.95  140 K 3 [N] 73.05בארי רפי - בארי מיכל
(רובוט) - נחושתן אביבה 34.64  100 T 5-2 [E] 65.36(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
לוין איטה - הוד מורי 44.24 -100  A 3-1 [N] 55.76(רובוט) - גודר שמעון
(רובוט) - בסיס שרית 44.24 -100  K 3-1 [N] 55.76טולדנו חנה - רום מיכל
מזרח איתמר - קימל שרה 44.24 -100  A 3-1 [N] 55.76גוליק אורי - גוליק איתן
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 44.24 -100  A 3-1 [N] 55.76גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 53.84 -110  T 3 [E] 46.16צור דוד - צור יהודית
גולדורגר חנה - שיף סמדר 71.12 -200  A 4-2 [N] 28.88קינן דני - זופניק שושי
(רובוט) - שנפ מאיה 71.12 -200  K 4-2 [N] 28.88שיצר אתי - כוכבא שלומית
טמיר אלי - אלרן ישראל 71.12 -200  K 4-2 [N] 28.88גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
אברהם חיה - שמאי אילנה 71.12 -200  A 3-2 [N] 28.88גל ויגלר אורית - גל ענת
(רובוט) - שבת דניס 71.12 -200  Q 4-2 [S] 28.88(רובוט) - arkadiz
(רובוט) - כהנא אלה 71.12 -200  K 4-2 [N] 28.88(רובוט) - אלבר רוזה
לאו קרול - ישראלי דן 71.12 -200  A 4-2 [N] 28.88פרידמן רונית - לויט שושנה
לבנת טובה - רמתי גדעון 71.12 -200  A 4-2 [N] 28.88בייצר מוטי - אלון ליאורה
(רובוט) - קרן אורה 94.17 -300  K 4-3 [N] 5.83רומן חנה - עירשי טובה
(רובוט) - בהירי תמר 94.17 -300  K 4-3 [N] 5.83(רובוט) - כהן עידית
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 94.17 -300  Q 4-3 [S] 5.83(רובוט) - קולסקי איתן
(רובוט) - זוסמן הדסה 94.17 -300  K 4-3 [N] 5.83(רובוט) - צווייג יחזקאל
(רובוט) - גבע חיים 50.00 A A 50.00סולניק אריה - בלאט לובומיר