Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום: (רובוט) - סף יעל
חוזה:1N+1 [E]
הובלה:7
תוצאה: -120
ניקוד: 50.00
מזרח-מערב: (רובוט) - עמיר מירה
4 AKQ4
953
84
J832
 
75
K6
KT765
Q964
J92
AJ42
QJ
AKT5
  T863
QT87
A932
7
 
 NT
N 5 7 6 3 3
S 5 7 6 3 3
E 8 5 7 8 10
W 8 5 7 8 10
Par: -130
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - זוסמן הדסה 14.81  100 3 3N-1 [E] 85.19(רובוט) - קולסקי איתן
(רובוט) - קרמרמן רותי 14.81  100 7 3N-1 [E] 85.19פרידמן רונית - לויט שושנה
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 14.81  100 3 3N-1 [E] 85.19גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
(רובוט) - בהירי תמר 14.81  100 7 3N-1 [E] 85.19(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
לבנת טובה - רמתי גדעון 14.81  100 2 3N-1 [E] 85.19סלטר שרה - ולדמן לוריין
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 14.81  100 2 3N-1 [E] 85.19גוליק אורי - גוליק איתן
(רובוט) - קרן אורה 14.81  100 2 3N-1 [E] 85.19(רובוט) - לביא נירה
(רובוט) - בסיס שרית 14.81  100 7 3N-1 [E] 85.19סולניק אריה - בלאט לובומיר
(רובוט) - שנפ מאיה 14.81  100 2 3N-1 [E] 85.19גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 50.00 -120  2 2N [E] 50.00צור דוד - צור יהודית
לוין איטה - הוד מורי 50.00 -120  7 1N+1 [E] 50.00בארי רפי - בארי מיכל
(רובוט) - עמיר מירה 50.00 -120  7 1N+1 [E] 50.00(רובוט) - סף יעל
גולדורגר חנה - שיף סמדר 50.00 -120  8 2N [E] 50.00(רובוט) - כהן עידית
(רובוט) - כהנא אלה 50.00 -120  2 1N+1 [E] 50.00גל ויגלר אורית - גל ענת
טמיר אלי - אלרן ישראל 50.00 -120  8 2N [E] 50.00טולדנו חנה - רום מיכל
לאו קרול - ישראלי דן 50.00 -120  3 2N [E] 50.00קפלן אהרון - בן נחום גילי
ויזל לילי - חריר אילנה 50.00 -120  2 2N [E] 50.00אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - שבת דניס 50.00 -120  8 1N+1 [E] 50.00רומן חנה - עירשי טובה
מזרח איתמר - קימל שרה 50.00 -120  7 1N+1 [E] 50.00(רובוט) - arkadiz
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 70.37 -130  3 3+1 [E] 29.63מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
(רובוט) - גלט אהרון 75.93 -150  7 1N+2 [E] 24.07(רובוט) - פיוטרו קלוד
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 75.93 -150  7 1N+2 [E] 24.07(רובוט) - צווייג יחזקאל
אידלסון ארתור - קס דניאל 85.19 -180  7 1N+3 [E] 14.81(רובוט) - אלבר רוזה
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 85.19 -180  7 2N+2 [E] 14.81בייצר מוטי - אלון ליאורה
אברהם חיה - שמאי אילנה 85.19 -180  8 2N+2 [E] 14.81(רובוט) - גודר שמעון
(רובוט) - בכר יוסי 94.44 -630  A 3N+1 [E] 5.56קינן דני - זופניק שושי
(רובוט) - נחושתן אביבה 94.44 -630  8 3N+1 [E] 5.56(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
(רובוט) - גבע חיים 100.00 -660  2 3N+2 [E] 0.00שיצר אתי - כוכבא שלומית