Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום: (רובוט) - סף יעל
חוזה:3-1 [E]
הובלה:K
תוצאה: 100
ניקוד: 66.67
מזרח-מערב: לאו קרול - ישראלי דן
6 Q5
Q872
A8
A6542
 
AT63
J65
KQ96
83
KJ72
A3
JT753
JT
  984
KT94
42
KQ97
 
 NT
N 6 4 9 4 9
S 6 4 9 4 9
E 5 9 3 9 4
W 5 9 3 9 4
Par: -100
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - זוסמן הדסה 5.56  170 A 2+2 [S] 94.44(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
(רובוט) - בסיס שרית 5.56  170 K 2+2 [S] 94.44אצבעוני זהבה - אבישר שוש
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 5.56  170 8 2+2 [S] 94.44(רובוט) - אלבר רוזה
לבנת טובה - רמתי גדעון 5.56  170 A 3+1 [S] 94.44(רובוט) - לביא נירה
אברהם חיה - שמאי אילנה 31.48  140 J 3 [N] 68.52(רובוט) - צווייג יחזקאל
לוין איטה - הוד מורי 31.48  140 J 2+1 [N] 68.52(רובוט) - קולסקי איתן
ויזל לילי - חריר אילנה 31.48  140 A 3 [S] 68.52בייצר מוטי - אלון ליאורה
(רובוט) - כהנא אלה 31.48  140 6 2+1 [S] 68.52צור דוד - צור יהודית
(רובוט) - קרן אורה 31.48  140 8 2+1 [S] 68.52בארי רפי - בארי מיכל
אידלסון ארתור - קס דניאל 31.48  140 5 2+1 [N] 68.52גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
מזרח איתמר - קימל שרה 31.48  140 K 1+2 [S] 68.52גל ויגלר אורית - גל ענת
(רובוט) - שנפ מאיה 31.48  140 K 2+1 [S] 68.52קפלן אהרון - בן נחום גילי
(רובוט) - גלט אהרון 31.48  140 8 2+1 [S] 68.52(רובוט) - arkadiz
(רובוט) - נחושתן אביבה 31.48  140 K 2+1 [S] 68.52סולניק אריה - בלאט לובומיר
(רובוט) - שבת דניס 57.41  110 K 2 [S] 42.59(רובוט) - גודר שמעון
(רובוט) - קרמרמן רותי 57.41  110 K 2 [S] 42.59סלטר שרה - ולדמן לוריין
(רובוט) - בכר יוסי 57.41  110 8 2 [S] 42.59שיצר אתי - כוכבא שלומית
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 57.41  110 K 2 [S] 42.59(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
לאו קרול - ישראלי דן 66.67  100 K 3-1 [E] 33.33(רובוט) - סף יעל
טמיר אלי - אלרן ישראל 72.22 0 PASS 27.78מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
(רובוט) - בהירי תמר 72.22 0 PASS 27.78טולדנו חנה - רום מיכל
גולדורגר חנה - שיף סמדר 81.48 -50  K 3-1 [S] 18.52גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 81.48 -50  K 3-1 [S] 18.52קינן דני - זופניק שושי
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 81.48 -50  J 3-1 [N] 18.52רומן חנה - עירשי טובה
(רובוט) - גבע חיים 92.59 -140  4 3 [E] 7.41פרידמן רונית - לויט שושנה
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 92.59 -140  K 2+1 [E] 7.41(רובוט) - פיוטרו קלוד
(רובוט) - עמיר מירה 92.59 -140  2 3 [W] 7.41גוליק אורי - גוליק איתן
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 100.00 -170  4 2+2 [E] 0.00(רובוט) - כהן עידית