Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום: שיצר אתי - כוכבא שלומית
חוזה:3N [E]
הובלה:J
תוצאה: -600
ניקוד: 81.48
מזרח-מערב: בן דוד אבישי - ורניה כרמל
7 987643
542
T42
7
 
KQJT5
J763
7
AK2
2
KT8
KQJ53
Q653
  A
AQ9
A986
JT984
 
 NT
N 4 6 5 4 6
S 4 6 5 4 6
E 9 6 7 6 7
W 9 6 7 6 7
Par: -600
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
(רובוט) - קרן אורה 0.00  800 J 4X-3 [E] 100.00(רובוט) - קולסקי איתן
ויזל לילי - חריר אילנה 3.70  400 7 4-4 [W] 96.30רומן חנה - עירשי טובה
(רובוט) - כהנא אלה 24.07  200 7 2-2 [W] 75.93(רובוט) - כהן עידית
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 24.07  200 7 2-2 [W] 75.93טולדנו חנה - רום מיכל
מזרח איתמר - קימל שרה 24.07  200 7 2-2 [W] 75.93צור דוד - צור יהודית
(רובוט) - עמיר מירה 24.07  200 7 2-2 [W] 75.93(רובוט) - אלבר רוזה
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 24.07  200 8 3N-2 [E] 75.93גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
(רובוט) - גבע חיים 24.07  200 7 3N-2 [W] 75.93סלטר שרה - ולדמן לוריין
(רובוט) - גלט אהרון 24.07  200 7 2-2 [W] 75.93גל ויגלר אורית - גל ענת
(רובוט) - זוסמן הדסה 24.07  200 7 3N-2 [W] 75.93סולניק אריה - בלאט לובומיר
(רובוט) - קרמרמן רותי 24.07  200 7 2-2 [W] 75.93(רובוט) - לביא נירה
(רובוט) - נחושתן אביבה 24.07  200 J 3N-2 [E] 75.93אצבעוני זהבה - אבישר שוש
לאו קרול - ישראלי דן 44.44  180 K 2X [S] 55.56גוליק אורי - גוליק איתן
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 57.41  100 7 2-1 [W] 42.59(רובוט) - arkadiz
(רובוט) - שנפ מאיה 57.41  100 7 3N-1 [W] 42.59(רובוט) - סף יעל
גולדורגר חנה - שיף סמדר 57.41  100 J 3N-1 [E] 42.59קפלן אהרון - בן נחום גילי
לבנת טובה - רמתי גדעון 57.41  100 J 2N-1 [E] 42.59בארי רפי - בארי מיכל
לוין איטה - הוד מורי 57.41  100 7 2N-1 [W] 42.59(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
טמיר אלי - אלרן ישראל 57.41  100 J 3N-1 [E] 42.59(רובוט) - פיוטרו קלוד
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 70.37 -150  J 2N+1 [E] 29.63(רובוט) - גודר שמעון
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 81.48 -600  J 3N [E] 18.52שיצר אתי - כוכבא שלומית
אברהם חיה - שמאי אילנה 81.48 -600  J 3N [E] 18.52(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 81.48 -600  8 3N [E] 18.52גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
אידלסון ארתור - קס דניאל 81.48 -600  9 3N [W] 18.52קינן דני - זופניק שושי
(רובוט) - בהירי תמר 81.48 -600  J 3N [E] 18.52מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
(רובוט) - בכר יוסי 94.44 -630  J 3N+1 [E] 5.56פרידמן רונית - לויט שושנה
(רובוט) - שבת דניס 94.44 -630  7 3N+1 [W] 5.56(רובוט) - צווייג יחזקאל
(רובוט) - בסיס שרית 100.00 -1100  7 3X-4 [S] 0.00בייצר מוטי - אלון ליאורה