Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
שלישי בוקר חודש אפריל
מושב 2 מתוך 4 תאריך: 13/04/21 סניף: אביבים מקדם: 9.05
מנהל תחרות:

צפון-דרום: פרידמן רונית - לויט שושנה
חוזה:3+1 [N]
הובלה:6
תוצאה: 170
ניקוד: 50.00
מזרח-מערב: בן דוד אבישי - ורניה כרמל
9 KQJT52
87
AQ3
K5
 
83
AKQJ9
KT65
AJ
964
62
872
98642
  A7
T543
J94
QT73
 
 NT
N 7 10 7 6 7
S 7 10 7 7 7
E 4 3 6 6 5
W 4 3 6 6 5
Par: 420
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
גולדורגר חנה - שיף סמדר 1.85  1100 K 4X-4 [W] 98.15(רובוט) - סף יעל
(רובוט) - בהירי תמר 1.85  1100 K 4X-4 [W] 98.15(רובוט) - פיוטרו קלוד
(רובוט) - בסיס שרית 7.41  590 6 4X [N] 92.59רומן חנה - עירשי טובה
לוין איטה - הוד מורי 16.67  420 6 4 [N] 83.33סולניק אריה - בלאט לובומיר
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 16.67  420 6 4 [N] 83.33קפלן אהרון - בן נחום גילי
(רובוט) - אדלשטיין אברהם 16.67  420 6 4 [N] 83.33מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי
(רובוט) - קרמרמן רותי 16.67  420 6 4 [N] 83.33בארי רפי - בארי מיכל
לבנת טובה - רמתי גדעון 25.93  400 K 3-4 [W] 74.07(רובוט) - קולסקי איתן
ויזל לילי - חריר אילנה 35.19  300 K 3-3 [W] 64.81(רובוט) - גודר שמעון
(רובוט) - שבת דניס 35.19  300 K 4-3 [W] 64.81(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית
(רובוט) - נחושתן אביבה 35.19  300 K 4-3 [W] 64.81בייצר מוטי - אלון ליאורה
ירוס מיכאל - גרוס ריצארד 35.19  300 K 3-3 [W] 64.81(רובוט) - צווייג יחזקאל
(רובוט) - גבע חיים 44.44  200 K 3-2 [W] 55.56(רובוט) - לביא נירה
בן דוד אבישי - ורניה כרמל 50.00  170 6 3+1 [N] 50.00פרידמן רונית - לויט שושנה
מזרח איתמר - קימל שרה 50.00  170 6 3+1 [N] 50.00(רובוט) - כהן עידית
טמיר אלי - אלרן ישראל 61.11  140 4 3 [N] 38.89(רובוט) - arkadiz
(רובוט) - קרן אורה 61.11  140 6 3 [N] 38.89(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר
(רובוט) - גלט אהרון 61.11  140 6 3 [N] 38.89צור דוד - צור יהודית
לאו קרול - ישראלי דן 61.11  140 6 3 [N] 38.89(רובוט) - אלבר רוזה
(רובוט) - בכר יוסי 75.93 -50  6 4-1 [N] 24.07סלטר שרה - ולדמן לוריין
אידלסון ארתור - קס דניאל 75.93 -50  6 4-1 [N] 24.07שיצר אתי - כוכבא שלומית
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי 75.93 -50  6 4-1 [N] 24.07גל ויגלר אורית - גל ענת
אברהם חיה - שמאי אילנה 75.93 -50  6 4-1 [N] 24.07טולדנו חנה - רום מיכל
גוברין אבי-ברטי - באן דוד 92.59 -100  6 4X-1 [N] 7.41קינן דני - זופניק שושי
(רובוט) - כהנא אלה 92.59 -100  6 4-2 [N] 7.41גולדמן גיזי - מרמלשטיין עליזה
(רובוט) - זוסמן הדסה 92.59 -100  6 4X-1 [N] 7.41אצבעוני זהבה - אבישר שוש
(רובוט) - עמיר מירה 92.59 -100  6 4X-1 [N] 7.41גרשון עודד - בר יוסף עקיבא
(רובוט) - שנפ מאיה 92.59 -100  6 4X-1 [N] 7.41גוליק אורי - גוליק איתן