Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
ראשון בוקר במחשב מאי יוני
מושב 5 מתוך 9 תאריך: 30/05/21 סניף: מועדון הברידג' רחובות מקדם: 7.55
מנהל תחרות:

צפון-דרום:בלאוגרונד רות - קרפ דינה
חוזה:3-2 [N]
הובלה:J
תוצאה: -100
ניקוד: 8.70
מזרח-מערב: (רובוט) - אלדר אסתר
16 AKQJ75
KJ53
T
A9
 
T3
A7
AJ952
KQ75
982
QT9842
K4
JT
  64
6
Q8763
86432
 
 NT
N 7 8 5 5 6
S 7 8 5 5 6
E 5 4 7 8 7
W 5 4 8 8 7
Par: 110
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
פלד תמר - צ'רניחובסקי זיו 2.17  800 6 4X-3 [E] 97.83אופיר רות - זיגמן ברכה
מזרחי שושנה - בנדהיים דוקטור אורי 2.17  800 6 4X-3 [E] 97.83אלגם יוסף דר - רדלר חיה
זמיר ציפי - מיקנברג אירנה 8.70  420 T 4 [N] 91.30נקר שלום - almadalia
קראוסהר יהודה - Carween 13.04  400 K 5-4 [W] 86.96(רובוט) - קושיצקי דבורה
גיטלר בקי - סולומונוביץ מלכה 17.39  300 6 4-3 [E] 82.61(רובוט) - עפר מיכאל
(רובוט) - בן משה אלי 23.91  200 A 4-2 [W] 76.09ישראלי יוני - שפרוך אדוארד
צור עדנה - פרידלנדר דודי 23.91  200 4 3-2 [E] 76.09(רובוט) - גפני מריאנה
SJ1234567 - יעקב אברהם 41.30  140 J 2+1 [N] 58.70(רובוט) - ברונשטיין סטנלי
רוטנשטרייך לואיזה - שעובי אביהוא 41.30  140 K 2+1 [N] 58.70מחלב חנה - מיכאלי עדי
קופמר זויה - ארגז דבורה 41.30  140 4 3 [N] 58.70איבנשיץ מירה - ארליך ברוך
ברמן מלכה - ברמן ליאונל 41.30  140 2 3 [N] 58.70(רובוט) - ליפצוק חנה
(רובוט) - פולק ציפי 41.30  140 J 3 [N] 58.70(רובוט) - מיכאלוב פניה
(רובוט) - פוסטר עופרה 41.30  140 J 3 [N] 58.70(רובוט) - רוטר מריו
בורי סילביה - כהן אינה 60.87  110 K 2 [N] 39.13שקד ציפי - מודיורוש מרים
רחימי רחמים - דימנט נעם 60.87  110 K 1+1 [N] 39.13פלר חיים - סביר אירנה
תדמור מרי - בר נחמה 60.87  110 K 2 [N] 39.13וינברג דסי - נתן מינה
גינזבורסקי רינה - כהן דוד 76.09 -50  K 3-1 [N] 23.91רגונס פאני - אגמון יצחק
להט חוה - מורגנשטרן אתי 76.09 -50  K 3-1 [N] 23.91זיידמן רונית - קרמר זהבה
בן חץ לאה - דורון יונה 76.09 -50  K 2-1 [N] 23.91קריב מיכאל - קמפלר יוסף
(רובוט) - שרון כרמל 76.09 -50  J 3-1 [N] 23.91דר יאיר - דר תמר
(רובוט) - דגן עוזי 91.30 -100  K 4-2 [N] 8.70לונדון אילנה - לונדון רן
(רובוט) - אלדר אסתר 91.30 -100  J 3-2 [N] 8.70בלאוגרונד רות - קרפ דינה
(רובוט) - נחמדי מנחם 91.30 -100  K 4-2 [N] 8.70קפון לבנה - קיש תמר
(רובוט) - רז בהירה 100.00 -300  K 4X-2 [N] 0.00ירדן דן - אוליאמפרל אשר