Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום:מלמד אהרון - מלמד רות
חוזה:4+1 [W]
הובלה:3
תוצאה: -450
ניקוד: 0.11
מזרח-מערב: פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית
1
AQ85
AJ83
T6432
 
J8653
K
T9754
75
AKT2
2
KQ6
AKQJ9
  Q974
JT97643
2
8
 
 NT
N 7 4 12 3 5
S 6 4 12 3 5
E 5 9 1 10 8
W 5 9 1 10 8
Par: 500
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 0.11  1210 5 6X= [S] 99.89גיא חנה - סוחר יצחק
פול יואכים - רוטברט רינה 7.24  790 7 4X+2 [S] 92.76Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 7.24  790 7 4X+2 [S] 92.76פופלילוב מתילדה - חץ נתן
מישקין אריה - מישקין דפנה 7.24  790 7 4X+2 [S] 92.76וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 16.15  750 K 5X+1 [S] 83.85Bitran Albert - Bitran Elizabeth
עמר אבי - רונן מרים 16.15  750 A 5X+1 [N] 83.85גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 21.49  730 5 3X+2 [S] 78.51פרקש רות - טובביס אלכס
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 26.84  690 7 4X+1 [S] 73.16איטח אלברט - סדן נגה
קליר מרים - דר קליר איתן 26.84  690 5 4X+1 [S] 73.16Elsinen Antti - Elsinen Tiina
בראונשטיין יעל - פורת רמי 39.31  650 7 5X= [S] 60.69סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
פטלקו ליה - רטר קורן 39.31  650 3 5X= [S] 60.69Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 39.31  650 T 5X= [S] 60.69זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
Popesco Alexander - זיסו אסתי 39.31  650 3 5X= [S] 60.69לביא נירה - בן דוד אבישי
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 39.31  650 T 5X= [S] 60.69Stock Gill - Stock Lynton
יולזרי ישראל - שלומי טובית 50.00  500 2 5X-3 [E] 50.00צפריר דב - ויזל אירית
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 53.56  300 A 5X-2 [W] 46.44בראל מיכאל - כץ פז
כהן ליאור - אסולין עדי 57.13  150 2 5-3 [E] 42.87בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
קרפלק מרים - רשתי שאול 62.47  100 A 5-2 [W] 37.53ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 62.47  100 A 5X-1 [W] 37.53אליהו סיגל - פלדבוי גיל
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 80.29  50 4 4-1 [W] 19.71Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 80.29  50 A 5-1 [W] 19.71שזיפי חנה - רונן בני
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 80.29  50 A 4-1 [W] 19.71אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
אברון אנית - הובר אלימלך 80.29  50 8 4-1 [E] 19.71הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 80.29  50 A 4-1 [W] 19.71פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
פכטמן רון - חץ קלרה 80.29  50 3 4-1 [W] 19.71Heike Koistinen - Koistinen Kauko
כליף אילנה - לבנה דורון 80.29  50 2 1-1 [E] 19.71טובי יעקב - שחר נטע
בונים רוני - צדיק ארז 80.29  50 6 4-1 [W] 19.71שעובי אביהוא - נאור גליה
כהן שמואל - רוזנברג שרה 96.32 -100  J 6X-1 [S] 3.68אוחנה אריאלה - כץ אסתר
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 99.89 -450  3 4+1 [W] 0.11מלמד אהרון - מלמד רות
    1/2 49.22גרינברג רבקה - גרינברג שמואל