Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום: גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
חוזה:2-1 [E]
הובלה:6
תוצאה: 100
ניקוד: 46.44
מזרח-מערב: רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה
13 K86
J
AK982
QT74
 
A93
AT
J74
AJ986
QJT
K9732
QT53
2
  7542
Q8654
6
K53
 
 NT
N 6 6 5 5 6
S 6 6 5 5 7
E 7 6 8 7 6
W 7 6 8 7 6
Par: -110
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 0.11  800 5 3NX-3 [E] 99.89וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
אברון אנית - הובר אלימלך 3.68  300 A 3-3 [W] 96.32Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
בונים רוני - צדיק ארז 19.71  200 6 3N-2 [E] 80.29שזיפי חנה - רונן בני
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 19.71  200 A 2-2 [W] 80.29לביא נירה - בן דוד אבישי
קרפלק מרים - רשתי שאול 19.71  200 2 3N-2 [E] 80.29טובי יעקב - שחר נטע
קסבי ניסים - קסבי אירית 19.71  200 K 2-2 [W] 80.29בראל מיכאל - כץ פז
כהן שמואל - רוזנברג שרה 19.71  200 A 2-2 [W] 80.29Stock Gill - Stock Lynton
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 19.71  200 A 2-2 [W] 80.29ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 19.71  200 K 2-2 [W] 80.29מלמד אהרון - מלמד רות
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 19.71  200 J 2-2 [W] 80.29אליהו סיגל - פלדבוי גיל
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 35.75  110 A 2= [S] 64.25Bitran Albert - Bitran Elizabeth
מישקין אריה - מישקין דפנה 46.44  100 6 3N-1 [E] 53.56צווייג יחזקאל - אלון הדסה
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 46.44  100 6 2-1 [E] 53.56גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
יולזרי ישראל - שלומי טובית 46.44  100 6 3-1 [E] 53.56הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 46.44  100 J 2-1 [W] 53.56פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 46.44  100 6 2-1 [E] 53.56צפריר דב - ויזל אירית
קליר מרים - דר קליר איתן 62.47 -100  J 1N-1 [N] 37.53Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 62.47 -100  Q 2-1 [N] 37.53גיא חנה - סוחר יצחק
כהן ליאור - אסולין עדי 62.47 -100  Q 2-1 [N] 37.53בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
פטלקו ליה - רטר קורן 62.47 -100  2 2-1 [N] 37.53סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
בראונשטיין יעל - פורת רמי 71.38 -120  8 1N+1 [W] 28.62גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 74.94 -130  4 4= [E] 25.06בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 78.51 -140  6 2+1 [E] 21.49שעובי אביהוא - נאור גליה
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 83.85 -200  A 2-2 [S] 16.15אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
Popesco Alexander - זיסו אסתי 83.85 -200  A 3-2 [S] 16.15סדיס גובינה - מרקוס עמירם
פכטמן רון - חץ קלרה 89.20 -300  Q 2-3 [N] 10.80פופלילוב מתילדה - חץ נתן
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 92.76 -500  Q 2NX-2 [N] 7.24איטח אלברט - סדן נגה
כליף אילנה - לבנה דורון 98.10 -600  6 3N= [E] 1.90Heike Koistinen - Koistinen Kauko
עמר אבי - רונן מרים 98.10 -600  8 3N= [W] 1.90זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
    1/2 55.43Elsinen Antti - Elsinen Tiina