Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום:אליהו סיגל - פלדבוי גיל
חוזה:5= [W]
הובלה:A
תוצאה: -450
ניקוד: 44.66
מזרח-מערב: Shenkin Barnet - Shenkin Maggi
15 K
8632
AKQJ85
J6
 
JT84
AJ5
T7
AQ53
AQ96532
Q
32
K74
  7
KT974
964
T982
 
 NT
N 1 1 8 7 3
S 1 1 8 7 3
E 7 11 5 5 10
W 7 11 5 5 10
Par: -450
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 1.90  50 K 6-1 [W] 98.10מלמד אהרון - מלמד רות
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 1.90  50 6 6-1 [E] 98.10הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 7.24 -200  6 3+2 [E] 92.76סדיס גובינה - מרקוס עמירם
כהן שמואל - רוזנברג שרה 10.80 -420  6 4= [E] 89.20פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
פטלקו ליה - רטר קורן 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66שעובי אביהוא - נאור גליה
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66צווייג יחזקאל - אלון הדסה
קרפלק מרים - רשתי שאול 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66שזיפי חנה - רונן בני
פול יואכים - רוטברט רינה 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
מישקין אריה - מישקין דפנה 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66גיא חנה - סוחר יצחק
בראונשטיין יעל - פורת רמי 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
בונים רוני - צדיק ארז 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66Elsinen Antti - Elsinen Tiina
עמר אבי - רונן מרים 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66פרקש רות - טובביס אלכס
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66Heike Koistinen - Koistinen Kauko
כליף אילנה - לבנה דורון 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66בראל מיכאל - כץ פז
פכטמן רון - חץ קלרה 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66לביא נירה - בן דוד אבישי
קליר מרים - דר קליר איתן 55.34 -450  T 4+1 [E] 44.66גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
יולזרי ישראל - שלומי טובית 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66איטח אלברט - סדן נגה
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 55.34 -450  A 4+1 [W] 44.66Bitran Albert - Bitran Elizabeth
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
אברון אנית - הובר אלימלך 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66צפריר דב - ויזל אירית
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 55.34 -450  A 5= [W] 44.66אליהו סיגל - פלדבוי גיל
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 55.34 -450  6 5= [E] 44.66בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66Stock Gill - Stock Lynton
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66פופלילוב מתילדה - חץ נתן
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
קסבי ניסים - קסבי אירית 55.34 -450  4 4+1 [E] 44.66Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 55.34 -450  6 4+1 [E] 44.66Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 99.89 -800  Q 5X-3 [N] 0.11אוחנה אריאלה - כץ אסתר
    1/2 70.66וקסמן סופי - Uszynski Wojciech