Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום: הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
חוזה:1N-1 [W]
הובלה:7
תוצאה: 100
ניקוד: 25.06
מזרח-מערב: רוטנברג יוסף - ניצן רינה
16 JT8
KQ3
AQ872
Q4
 
Q43
J52
K94
AKT2
AK5
A864
63
9875
  9762
T97
JT5
J63
 
 NT
N 5 6 4 6 4
S 5 6 4 6 4
E 7 7 8 6 8
W 8 7 9 7 9
Par: -140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 5.46  200 J 3N-2 [W] 94.54פופלילוב מתילדה - חץ נתן
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 5.46  200 J 3N-2 [W] 94.54Stock Gill - Stock Lynton
יולזרי ישראל - שלומי טובית 5.46  200 J 4-2 [E] 94.54איטח אלברט - סדן נגה
בונים רוני - צדיק ארז 5.46  200 J 3-2 [E] 94.54Elsinen Antti - Elsinen Tiina
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 25.06  100 2 3N-1 [W] 74.94גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
פטלקו ליה - רטר קורן 25.06  100 7 3N-1 [W] 74.94שעובי אביהוא - נאור גליה
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 25.06  100 J 3-1 [W] 74.94בראל מיכאל - כץ פז
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 25.06  100 J 2-1 [E] 74.94סדיס גובינה - מרקוס עמירם
קליר מרים - דר קליר איתן 25.06  100 J 2-1 [E] 74.94גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 25.06  100 7 1N-1 [W] 74.94הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
אברון אנית - הובר אלימלך 25.06  100 8 2N-1 [W] 74.94צפריר דב - ויזל אירית
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 41.09 -50  A 2-1 [N] 58.91אליהו סיגל - פלדבוי גיל
פול יואכים - רוטברט רינה 41.09 -50  8 2-1 [N] 58.91זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
מישקין אריה - מישקין דפנה 48.22 -90  J 1N= [W] 51.78גיא חנה - סוחר יצחק
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 48.22 -90  J 1N= [W] 51.78Bitran Albert - Bitran Elizabeth
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 53.56 -100  K 3-2 [N] 46.44בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 57.13 -110  J 1+1 [E] 42.87צווייג יחזקאל - אלון הדסה
כהן שמואל - רוזנברג שרה 71.38 -120  7 1N+1 [W] 28.62פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
קרפלק מרים - רשתי שאול 71.38 -120  8 2N= [W] 28.62שזיפי חנה - רונן בני
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 71.38 -120  2 2N= [W] 28.62בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 71.38 -120  2 2N= [W] 28.62Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 71.38 -120  J 2N= [W] 28.62מלמד אהרון - מלמד רות
קסבי ניסים - קסבי אירית 71.38 -120  7 2N= [W] 28.62Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
כליף אילנה - לבנה דורון 71.38 -120  7 2N= [W] 28.62ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
בראונשטיין יעל - פורת רמי 87.41 -150  2 2N+1 [E] 12.59Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
פכטמן רון - חץ קלרה 87.41 -150  J 2N+1 [W] 12.59לביא נירה - בן דוד אבישי
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 92.76 -300  K 3X-2 [N] 7.24Heike Koistinen - Koistinen Kauko
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 96.32 -500  A 2X-3 [N] 3.68אוחנה אריאלה - כץ אסתר
עמר אבי - רונן מרים 99.89 -600  J 3N= [W] 0.11פרקש רות - טובביס אלכס
    1/2 70.66וקסמן סופי - Uszynski Wojciech