Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום:אליהו סיגל - פלדבוי גיל
חוזה:4= [S]
הובלה:J
תוצאה: 420
ניקוד: 94.78
מזרח-מערב: אטוויל אלן - אטוויל סילבי
17 KQ653
742
A
AJ93
 
AJ74
63
JT96
Q76
92
AQT
K8753
K54
  T8
KJ985
Q42
T82
 
 NT
N 7 7 9 6 8
S 7 7 9 6 8
E 5 5 3 7 4
W 5 6 4 7 5
Par: 140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 0.06  630 J 3X+1 [S] 99.94Bitran Albert - Bitran Elizabeth
עמר אבי - רונן מרים 5.22  420 J 4= [S] 94.78ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 5.22  420 J 4= [S] 94.78אליהו סיגל - פלדבוי גיל
בראונשטיין יעל - פורת רמי 10.39  300 A 4X-2 [W] 89.61Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
פול יואכים - רוטברט רינה 13.83  170 J 3+1 [S] 86.17סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
בונים רוני - צדיק ארז 29.33  140 6 2+1 [S] 70.67וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 29.33  140 J 3= [S] 70.67פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 29.33  140 7 3= [S] 70.67סדיס גובינה - מרקוס עמירם
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 29.33  140 J 3= [S] 70.67הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
קליר מרים - דר קליר איתן 29.33  140 A 2+1 [N] 70.67Heike Koistinen - Koistinen Kauko
כליף אילנה - לבנה דורון 29.33  140 J 3= [S] 70.67פרקש רות - טובביס אלכס
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 29.33  140 9 2+1 [N] 70.67בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 29.33  140 9 2+1 [N] 70.67בראל מיכאל - כץ פז
פטלקו ליה - רטר קורן 44.83  110 5 2= [N] 55.17גיא חנה - סוחר יצחק
כהן שמואל - רוזנברג שרה 55.17  100 T 4-2 [E] 44.83בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
מישקין אריה - מישקין דפנה 55.17  100 T 4-2 [E] 44.83שעובי אביהוא - נאור גליה
פכטמן רון - חץ קלרה 55.17  100 K 4-2 [W] 44.83גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 55.17  100 T 3X-1 [E] 44.83זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
Popesco Alexander - זיסו אסתי 55.17  100 T 4-2 [E] 44.83שזיפי חנה - רונן בני
קסבי ניסים - קסבי אירית 79.28  50 7 3-1 [W] 20.72Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 79.28  50 K 3-1 [W] 20.72לביא נירה - בן דוד אבישי
יולזרי ישראל - שלומי טובית 79.28  50 T 3-1 [E] 20.72אוחנה אריאלה - כץ אסתר
אברון אנית - הובר אלימלך 79.28  50 K 2N-1 [W] 20.72Stock Gill - Stock Lynton
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 79.28  50 T 4-1 [E] 20.72איטח אלברט - סדן נגה
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 79.28  50 T 2-1 [E] 20.72צווייג יחזקאל - אלון הדסה
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 79.28  50 T 4-1 [E] 20.72אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 79.28  50 T 3-1 [E] 20.72גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
כהן ליאור - אסולין עדי 79.28  50 K 1N-1 [W] 20.72מלמד אהרון - מלמד רות
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 96.50 -50  5 4-1 [N] 3.50טובי יעקב - שחר נטע
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 99.94 -100  2 4-2 [N] 0.06צפריר דב - ויזל אירית