Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום: איטח אלברט - סדן נגה
חוזה:3-1 [S]
הובלה:A
תוצאה: -100
ניקוד: 72.39
מזרח-מערב: רוטנברג יוסף - ניצן רינה
18 KQ
T973
J76
QJ64
 
AT
AK852
Q95
KT5
J73
4
K8432
9873
  986542
QJ6
AT
A2
 
 NT
N 5 7 5 4 5
S 6 7 6 4 5
E 7 6 7 9 8
W 7 6 7 9 8
Par: -110
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
Popesco Alexander - זיסו אסתי 0.06  300 K 3X-2 [W] 99.94שזיפי חנה - רונן בני
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 3.50  150 K 3-3 [W] 96.50זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
בונים רוני - צדיק ארז 6.94  140 A 2+1 [S] 93.06וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
אברון אנית - הובר אלימלך 17.28  110 K 2= [S] 82.72Stock Gill - Stock Lynton
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 17.28  110 T 2= [S] 82.72בראל מיכאל - כץ פז
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 17.28  110 A 2= [S] 82.72גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 17.28  110 A 2= [S] 82.72סדיס גובינה - מרקוס עמירם
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 17.28  110 K 2= [S] 82.72צווייג יחזקאל - אלון הדסה
כהן שמואל - רוזנברג שרה 31.06  100 4 1N-2 [W] 68.94בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 31.06  100 A 3-2 [E] 68.94Bitran Albert - Bitran Elizabeth
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 31.06  100 K 2-2 [W] 68.94פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
עמר אבי - רונן מרים 46.56  50 T 1N-1 [W] 53.44ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
יולזרי ישראל - שלומי טובית 46.56  50 K 3-1 [W] 53.44אוחנה אריאלה - כץ אסתר
קליר מרים - דר קליר איתן 46.56  50 T 1N-1 [W] 53.44Heike Koistinen - Koistinen Kauko
פול יואכים - רוטברט רינה 46.56  50 K 2-1 [W] 53.44סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 46.56  50 9 1N-1 [W] 53.44צפריר דב - ויזל אירית
פטלקו ליה - רטר קורן 46.56  50 K 3-1 [W] 53.44גיא חנה - סוחר יצחק
כהן ליאור - אסולין עדי 58.61 -90  9 1N= [W] 41.39מלמד אהרון - מלמד רות
קסבי ניסים - קסבי אירית 72.39 -100  A 2-1 [S] 27.61Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
כליף אילנה - לבנה דורון 72.39 -100  K 2-1 [S] 27.61פרקש רות - טובביס אלכס
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 72.39 -100  K 3-1 [S] 27.61אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 72.39 -100  K 3-1 [S] 27.61בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 72.39 -100  5 3-1 [S] 27.61אליהו סיגל - פלדבוי גיל
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 72.39 -100  A 3-1 [S] 27.61איטח אלברט - סדן נגה
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 72.39 -100  A 2-1 [S] 27.61טובי יעקב - שחר נטע
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 87.89 -110  8 3= [E] 12.11הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 87.89 -110  K 2= [W] 12.11לביא נירה - בן דוד אבישי
מישקין אריה - מישקין דפנה 93.06 -120  9 1N+1 [W] 6.94שעובי אביהוא - נאור גליה
פכטמן רון - חץ קלרה 96.50 -150  K 1N+2 [W] 3.50גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
בראונשטיין יעל - פורת רמי 99.94 -200  4 3N-2 [N] 0.06Schonbeck Von Tobias - צין נאוה