Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום: אוחנה אריאלה - כץ אסתר
חוזה:4-1 [N]
הובלה:6
תוצאה: -50
ניקוד: 79.28
מזרח-מערב: רוטנברג יוסף - ניצן רינה
19 A643
QT
QJ962
A5
 
KQ5
82
83
KQT983
T7
KJ7654
A5
762
  J982
A93
KT74
J4
 
 NT
N 7 9 5 9 4
S 7 9 5 9 4
E 6 4 8 4 9
W 6 4 8 4 9
Par: 140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
יולזרי ישראל - שלומי טובית 0.06  200 Q 4-2 [W] 99.94בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 6.94  170 7 2+2 [N] 93.06שעובי אביהוא - נאור גליה
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 6.94  170 5 2+2 [N] 93.06גיא חנה - סוחר יצחק
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 6.94  170 T 2+2 [N] 93.06Elsinen Antti - Elsinen Tiina
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 25.89  140 T 2+1 [N] 74.11Bitran Albert - Bitran Elizabeth
פול יואכים - רוטברט רינה 25.89  140 8 2+1 [S] 74.11ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 25.89  140 6 3= [N] 74.11פרקש רות - טובביס אלכס
קרפלק מרים - רשתי שאול 25.89  140 K 3= [S] 74.11וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 25.89  140 J 3= [N] 74.11איטח אלברט - סדן נגה
קסבי ניסים - קסבי אירית 25.89  140 A 2+1 [N] 74.11טובי יעקב - שחר נטע
אברון אנית - הובר אלימלך 25.89  140 7 2+1 [N] 74.11פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 25.89  140 6 3= [N] 74.11מלמד אהרון - מלמד רות
בראונשטיין יעל - פורת רמי 41.39  120 6 2N= [N] 58.61Heike Koistinen - Koistinen Kauko
פטלקו ליה - רטר קורן 53.44  110 2 2= [N] 46.56לביא נירה - בן דוד אבישי
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 53.44  110 6 3= [N] 46.56Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
קליר מרים - דר קליר איתן 53.44  110 J 3= [N] 46.56Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 53.44  110 K 2= [S] 46.56צפריר דב - ויזל אירית
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 53.44  110 2 2= [N] 46.56פופלילוב מתילדה - חץ נתן
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 53.44  110 2 2= [N] 46.56שזיפי חנה - רונן בני
כהן ליאור - אסולין עדי 67.22  100 K 3-1 [E] 32.78Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
כהן שמואל - רוזנברג שרה 67.22  100 4 3-1 [E] 32.78אליהו סיגל - פלדבוי גיל
מישקין אריה - מישקין דפנה 79.28 -50  7 3-1 [N] 20.72סדיס גובינה - מרקוס עמירם
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 79.28 -50  T 3-1 [N] 20.72הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 79.28 -50  6 3-1 [N] 20.72בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
Popesco Alexander - זיסו אסתי 79.28 -50  K 3-1 [S] 20.72צווייג יחזקאל - אלון הדסה
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 79.28 -50  6 4-1 [N] 20.72אוחנה אריאלה - כץ אסתר
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 89.61 -100  8 3X-1 [S] 10.39אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
כליף אילנה - לבנה דורון 94.78 -110  J 2= [E] 5.22גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
פכטמן רון - חץ קלרה 94.78 -110  Q 3= [W] 5.22בראל מיכאל - כץ פז
עמר אבי - רונן מרים 99.94 -300  3 4X-2 [S] 0.06סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
    1/2 46.54זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי