Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום: Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
חוזה:3+4 [E]
הובלה:3
תוצאה: -260
ניקוד: 34.50
מזרח-מערב: רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה
20 AKJ6
K93
Q854
J2
 
Q75432
Q8
A96
T8

AJT65
KJ7
AKQ76
  T98
742
T32
9543
 
 NT
N 3 4 1 3 1
S 2 4 1 3 1
E 9 9 12 8 12
W 11 9 12 9 12
Par: -1430
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 1.78  100 2 2N-1 [E] 98.22שעובי אביהוא - נאור גליה
כהן שמואל - רוזנברג שרה 1.78  100 K 5-1 [W] 98.22אליהו סיגל - פלדבוי גיל
קליר מרים - דר קליר איתן 6.94 -150  8 2N+1 [E] 93.06Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 13.83 -170  2 2+2 [E] 86.17בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 13.83 -170  T 3+3 [E] 86.17אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 13.83 -170  J 2+2 [W] 86.17שזיפי חנה - רונן בני
קרפלק מרים - רשתי שאול 22.44 -200  T 2+3 [E] 77.56וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 22.44 -200  T 2+3 [E] 77.56Elsinen Antti - Elsinen Tiina
בראונשטיין יעל - פורת רמי 29.33 -230  T 2+4 [E] 70.67Heike Koistinen - Koistinen Kauko
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 29.33 -230  3 3+3 [E] 70.67פרקש רות - טובביס אלכס
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 34.50 -260  3 3+4 [E] 65.50Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
פול יואכים - רוטברט רינה 37.94 -600  2 3N= [E] 62.06ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 41.39 -620  T 4= [E] 58.61פופלילוב מתילדה - חץ נתן
מישקין אריה - מישקין דפנה 50.00 -630  5 3N+1 [E] 50.00סדיס גובינה - מרקוס עמירם
Popesco Alexander - זיסו אסתי 50.00 -630  9 3N+1 [E] 50.00צווייג יחזקאל - אלון הדסה
כליף אילנה - לבנה דורון 50.00 -630  5 3N+1 [E] 50.00גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
כהן ליאור - אסולין עדי 50.00 -630  5 3N+1 [E] 50.00Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 63.78 -650  K 4+1 [W] 36.22מלמד אהרון - מלמד רות
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 63.78 -650  T 4+1 [E] 36.22אוחנה אריאלה - כץ אסתר
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 63.78 -650  T 4+1 [E] 36.22איטח אלברט - סדן נגה
יולזרי ישראל - שלומי טובית 63.78 -650  3 4+1 [E] 36.22בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 74.11 -660  T 3N+2 [E] 25.89Bitran Albert - Bitran Elizabeth
קסבי ניסים - קסבי אירית 74.11 -660  T 3N+2 [E] 25.89טובי יעקב - שחר נטע
אברון אנית - הובר אלימלך 84.44 -680  3 4+2 [E] 15.56פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 84.44 -680  4 4+2 [E] 15.56הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 84.44 -680  3 4+2 [E] 15.56צפריר דב - ויזל אירית
פטלקו ליה - רטר קורן 84.44 -680  A 4+2 [W] 15.56לביא נירה - בן דוד אבישי
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 93.06 -690  7 3N+3 [E] 6.94גיא חנה - סוחר יצחק
עמר אבי - רונן מרים 98.22 -720  3 3N+4 [E] 1.78סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
פכטמן רון - חץ קלרה 98.22 -720  2 3N+4 [E] 1.78בראל מיכאל - כץ פז
    1/2 46.54זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי