Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום: בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
חוזה:5= [W]
הובלה:7
תוצאה: -600
ניקוד: 53.33
מזרח-מערב: רוטנברג יוסף - ניצן רינה
22 T763
QJ42
KJ62
3
 
2

QT97
AQJ98752
KQ98
AT753
5
KT4
  AJ54
K986
A843
6
 
 NT
N 4 7 7 7 1
S 4 7 7 8 1
E 9 5 5 5 11
W 9 5 5 5 11
Par: -500
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 0.00  200 7 6X-1 [W] 100.00הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 6.67  100 2 6-1 [W] 93.33פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 6.67  100 6 1-1 [E] 93.33שזיפי חנה - רונן בני
קרפלק מרים - רשתי שאול 6.67  100 A 6-1 [E] 93.33צווייג יחזקאל - אלון הדסה
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 13.33 -100  A 4X-1 [S] 86.67ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
עמר אבי - רונן מרים 21.67 -150  3 4+1 [W] 78.33גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
Popesco Alexander - זיסו אסתי 21.67 -150  7 3+2 [W] 78.33וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
מישקין אריה - מישקין דפנה 21.67 -150  A 3-3 [N] 78.33לביא נירה - בן דוד אבישי
כהן ליאור - אסולין עדי 21.67 -150  7 1N+2 [W] 78.33צפריר דב - ויזל אירית
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 31.67 -170  J 3+3 [W] 68.33אוחנה אריאלה - כץ אסתר
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 31.67 -170  Q 2+4 [W] 68.33שעובי אביהוא - נאור גליה
קליר מרים - דר קליר איתן 53.33 -600  7 5= [W] 46.67פרקש רות - טובביס אלכס
פכטמן רון - חץ קלרה 53.33 -600  7 5= [W] 46.67גיא חנה - סוחר יצחק
קסבי ניסים - קסבי אירית 53.33 -600  3 5= [E] 46.67Heike Koistinen - Koistinen Kauko
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 53.33 -600  T 5= [W] 46.67Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
כליף אילנה - לבנה דורון 53.33 -600  5 5= [E] 46.67סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 53.33 -600  7 5= [W] 46.67מלמד אהרון - מלמד רות
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 53.33 -600  3 5= [W] 46.67אליהו סיגל - פלדבוי גיל
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 53.33 -600  7 5= [W] 46.67בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 53.33 -600  7 5= [E] 46.67איטח אלברט - סדן נגה
פטלקו ליה - רטר קורן 53.33 -600  7 5= [W] 46.67סדיס גובינה - מרקוס עמירם
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 53.33 -600  6 5= [W] 46.67Elsinen Antti - Elsinen Tiina
פול יואכים - רוטברט רינה 73.33 -620  2 5+1 [W] 26.67פופלילוב מתילדה - חץ נתן
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 78.33 -630  4 3N+1 [W] 21.67Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 78.33 -630  2 3N+1 [W] 21.67Stock Gill - Stock Lynton
כהן שמואל - רוזנברג שרה 85.00 -750  6 5X= [W] 15.00Bitran Albert - Bitran Elizabeth
יולזרי ישראל - שלומי טובית 85.00 -750  6 5X= [W] 15.00אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
בראונשטיין יעל - פורת רמי 90.00 -950  2 5X+1 [W] 10.00טובי יעקב - שחר נטע
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 95.00 -1000  3 5XX= [W] 5.00Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
בונים רוני - צדיק ארז 95.00 -1000  T 5XX= [W] 5.00זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 100.00 -1540  Q 6X= [W] 0.00בראל מיכאל - כץ פז
    1/2 43.80גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל