Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום: אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
חוזה:4X-2 [S]
הובלה:A
תוצאה: -300
ניקוד: 100.00
מזרח-מערב: רוטנברג יוסף - ניצן רינה
24 QJ832
Q92
AJ74
J
 
KT
AKT3
53
AKT53
A976
875
98
9874
  54
J64
KQT62
Q62
 
 NT
N 4 6 3 8 3
S 4 6 3 8 3
E 8 7 10 5 10
W 8 7 10 5 10
Par: -420
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 0.00  150 A 1N+2 [S] 100.00לביא נירה - בן דוד אבישי
כהן ליאור - אסולין עדי 3.33  110 K 3= [S] 96.67Stock Gill - Stock Lynton
בונים רוני - צדיק ארז 6.67  100 J 5-2 [W] 93.33צווייג יחזקאל - אלון הדסה
כליף אילנה - לבנה דורון 11.67  90 K 2= [S] 88.33Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 11.67  90 4 2= [N] 88.33וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
Popesco Alexander - זיסו אסתי 20.00  50 Q 4-1 [W] 80.00שעובי אביהוא - נאור גליה
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 20.00  50 3 4-1 [W] 80.00סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
קליר מרים - דר קליר איתן 20.00  50 3 1N-1 [W] 80.00טובי יעקב - שחר נטע
פטלקו ליה - רטר קורן 40.00 -50  7 3-1 [N] 60.00בראל מיכאל - כץ פז
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 40.00 -50  A 3-1 [S] 60.00אוחנה אריאלה - כץ אסתר
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 40.00 -50  9 3-1 [N] 60.00צפריר דב - ויזל אירית
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 40.00 -50  A 3-1 [S] 60.00Heike Koistinen - Koistinen Kauko
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 40.00 -50  K 1N-1 [S] 60.00גיא חנה - סוחר יצחק
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 40.00 -50  A 3-1 [S] 60.00בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
פול יואכים - רוטברט רינה 40.00 -50  3 1N-1 [S] 60.00גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 40.00 -50  A 3-1 [S] 60.00איטח אלברט - סדן נגה
אברון אנית - הובר אלימלך 40.00 -50  K 3-1 [S] 60.00אליהו סיגל - פלדבוי גיל
בראונשטיין יעל - פורת רמי 60.00 -100  A 4-2 [S] 40.00פרקש רות - טובביס אלכס
עמר אבי - רונן מרים 60.00 -100  8 4-2 [N] 40.00פופלילוב מתילדה - חץ נתן
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 60.00 -100  A 4-2 [S] 40.00פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
קסבי ניסים - קסבי אירית 66.67 -110  Q 2= [W] 33.33Elsinen Antti - Elsinen Tiina
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 76.67 -130  Q 2+2 [W] 23.33Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 76.67 -130  Q 3+1 [W] 23.33סדיס גובינה - מרקוס עמירם
יולזרי ישראל - שלומי טובית 76.67 -130  Q 3+1 [W] 23.33מלמד אהרון - מלמד רות
כהן שמואל - רוזנברג שרה 76.67 -130  Q 3+1 [W] 23.33הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 76.67 -130  3 3+1 [W] 23.33גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 86.67 -140  Q 2+1 [W] 13.33בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
קרפלק מרים - רשתי שאול 91.67 -150  Q 3+2 [W] 8.33זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
פכטמן רון - חץ קלרה 91.67 -150  9 3-3 [N] 8.33Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
מישקין אריה - מישקין דפנה 96.67 -180  3 1N+3 [W] 3.33שזיפי חנה - רונן בני
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 100.00 -300  A 4X-2 [S] 0.00אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
    1/2 70.02ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב