Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום:אליהו סיגל - פלדבוי גיל
חוזה:4= [E]
הובלה:K
תוצאה: -130
ניקוד: 10.39
מזרח-מערב: Leutbecher Mary - Leutbecher Roland
25 AQT74
J865
J9
J5
 
K6
T932
Q52
Q862
93
AQ4
AT8
AKT43
  J852
K7
K7643
97
 
 NT
N 6 9 5 8 4
S 6 9 5 8 4
E 7 4 8 5 9
W 7 4 8 5 9
Par: 140
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 0.06  730 T 3X+2 [S] 99.94גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
פכטמן רון - חץ קלרה 3.50  500 2 3N-5 [E] 96.50סדיס גובינה - מרקוס עמירם
יולזרי ישראל - שלומי טובית 6.94  300 4 3N-3 [E] 93.06Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 15.56  200 4 1N-2 [E] 84.44לביא נירה - בן דוד אבישי
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 15.56  200 J 3N-2 [W] 84.44Heike Koistinen - Koistinen Kauko
פטלקו ליה - רטר קורן 15.56  200 2 3N-2 [E] 84.44שזיפי חנה - רונן בני
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 15.56  200 8 3N-2 [W] 84.44Stock Gill - Stock Lynton
קליר מרים - דר קליר איתן 24.17  170 9 2+2 [S] 75.83סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
Popesco Alexander - זיסו אסתי 39.67  140 A 2+1 [N] 60.33זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 39.67  140 A 3= [N] 60.33בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
מישקין אריה - מישקין דפנה 39.67  140 T 3= [S] 60.33בראל מיכאל - כץ פז
כליף אילנה - לבנה דורון 39.67  140 2 2+1 [S] 60.33פופלילוב מתילדה - חץ נתן
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 39.67  140 9 3= [S] 60.33הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 39.67  140 A 3= [N] 60.33אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
קסבי ניסים - קסבי אירית 39.67  140 A 3= [N] 60.33פרקש רות - טובביס אלכס
פול יואכים - רוטברט רינה 39.67  140 K 2+1 [N] 60.33גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
בונים רוני - צדיק ארז 55.17  110 A 2= [N] 44.83ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 60.33  100 2 4-1 [E] 39.67צפריר דב - ויזל אירית
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 60.33  100 9 4-1 [E] 39.67Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
אברון אנית - הובר אלימלך 65.50  90 A 2= [N] 34.50Bitran Albert - Bitran Elizabeth
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 68.94 -50  A 4-1 [N] 31.06וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 72.39 -90  4 1N= [E] 27.61טובי יעקב - שחר נטע
בראונשטיין יעל - פורת רמי 75.83 -110  J 3= [W] 24.17Elsinen Antti - Elsinen Tiina
כהן ליאור - אסולין עדי 82.72 -120  4 1N+1 [E] 17.28פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
עמר אבי - רונן מרים 82.72 -120  4 1N+1 [E] 17.28Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 82.72 -120  4 1N+1 [E] 17.28אוחנה אריאלה - כץ אסתר
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 89.61 -130  K 4= [E] 10.39אליהו סיגל - פלדבוי גיל
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 96.50 -150  4 1N+2 [E] 3.50בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 96.50 -150  K 2-3 [N] 3.50מלמד אהרון - מלמד רות
קרפלק מרים - רשתי שאול 96.50 -150  3 1N+2 [E] 3.50שעובי אביהוא - נאור גליה
    1/2 51.25צווייג יחזקאל - אלון הדסה