Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום:פרקש רות - טובביס אלכס
חוזה:3X-1 [S]
הובלה:A
תוצאה: -200
ניקוד: 7.24
מזרח-מערב: פכטמן רון - חץ קלרה
5 K32
QJ98
J972
QJ
 
JT9
A64
K6
A9654
65
73
AQ854
KT73
  AQ874
KT52
T3
82
 
 NT
N 4 7 8 3 2
S 4 7 8 3 2
E 8 5 5 9 11
W 8 5 5 9 11
Par: -400
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 1.90  140 3 2+1 [N] 98.10Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 1.90  140 5 1+2 [S] 98.10Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
כהן שמואל - רוזנברג שרה 12.59  110 9 2= [S] 87.41אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 12.59  110 J 2= [S] 87.41ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
Popesco Alexander - זיסו אסתי 12.59  110 K 2= [S] 87.41בראל מיכאל - כץ פז
שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 12.59  110 A 2= [S] 87.41גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 26.84 -100  K 3-1 [S] 73.16אליהו סיגל - פלדבוי גיל
בראונשטיין יעל - פורת רמי 26.84 -100  5 1N-1 [N] 73.16פופלילוב מתילדה - חץ נתן
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 26.84 -100  J 3-1 [S] 73.16סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 26.84 -100  A 3-1 [S] 73.16צווייג יחזקאל - אלון הדסה
כליף אילנה - לבנה דורון 37.53 -110  A 3= [E] 62.47Elsinen Antti - Elsinen Tiina
פול יואכים - רוטברט רינה 37.53 -110  K 3= [W] 62.47טובי יעקב - שחר נטע
בונים רוני - צדיק ארז 51.78 -130  2 3+1 [W] 48.22גיא חנה - סוחר יצחק
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 51.78 -130  Q 3+1 [W] 48.22בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 51.78 -130  8 3+1 [E] 48.22איטח אלברט - סדן נגה
כהן ליאור - אסולין עדי 51.78 -130  2 4= [W] 48.22Bitran Albert - Bitran Elizabeth
מישקין אריה - מישקין דפנה 51.78 -130  Q 4= [W] 48.22זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי
רוטנברג יוסף - ניצן רינה 51.78 -130  Q 3+1 [W] 48.22Stock Gill - Stock Lynton
קסבי ניסים - קסבי אירית 76.72 -150  K 4+1 [W] 23.28שעובי אביהוא - נאור גליה
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 76.72 -150  Q 1N+2 [W] 23.28סדיס גובינה - מרקוס עמירם
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 76.72 -150  2 3+2 [W] 23.28בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 76.72 -150  2 4+1 [W] 23.28הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
עמר אבי - רונן מרים 76.72 -150  8 2N+1 [W] 23.28שזיפי חנה - רונן בני
אברון אנית - הובר אלימלך 76.72 -150  2 2+3 [W] 23.28אוחנה אריאלה - כץ אסתר
פטלקו ליה - רטר קורן 76.72 -150  7 1N+2 [E] 23.28Heike Koistinen - Koistinen Kauko
יולזרי ישראל - שלומי טובית 76.72 -150  2 4+1 [W] 23.28פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים
פכטמן רון - חץ קלרה 92.76 -200  A 3X-1 [S] 7.24פרקש רות - טובביס אלכס
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 96.32 -210  Q 2N+3 [W] 3.68מלמד אהרון - מלמד רות
קרפלק מרים - רשתי שאול 99.89 -300  K 3-3 [S] 0.11גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
    1/2 42.74Schonbeck Von Tobias - צין נאוה