Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות }

פירוט תוצאות
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.23
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום:אליהו סיגל - פלדבוי גיל
חוזה:4+1 [S]
הובלה:K
תוצאה: 650
ניקוד: 87.41
מזרח-מערב: Solodar Philip - Barminskaia Mariia
7 KJ3
42
A954
AT76
 
T92
J53
KQ62
Q85
A4
QT7
J873
KJ32
  Q8765
AK986
T
94
 
 NT
N 8 11 10 6 7
S 8 11 10 6 7
E 5 2 3 7 5
W 5 2 3 7 5
Par: 650
מזרח - מערב ניקוד מ-מ תוצאה הובלה חוזה ניקוד צ-ד צפון - דרום
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 0.11  680 K 4+2 [S] 99.89Stock Gill - Stock Lynton
כהן ליאור - אסולין עדי 12.59  650 2 4+1 [S] 87.41הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור
בראונשטיין יעל - פורת רמי 12.59  650 2 4+1 [S] 87.41לביא נירה - בן דוד אבישי
Solodar Philip - Barminskaia Mariia 12.59  650 K 4+1 [S] 87.41אליהו סיגל - פלדבוי גיל
אגוזי בתיה - אגוזי יורם 12.59  650 T 4+1 [S] 87.41Bitran Albert - Bitran Elizabeth
אברון אנית - הובר אלימלך 12.59  650 K 4+1 [S] 87.41בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד
עמר אבי - רונן מרים 12.59  650 T 4+1 [S] 87.41Elsinen Antti - Elsinen Tiina
בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 26.84  620 K 4= [S] 73.16אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל
יולזרי ישראל - שלומי טובית 26.84  620 5 4= [S] 73.16בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית
הרמתי עפר - אולגה סימיכ 46.44  200 K 3+2 [S] 53.56פרקש רות - טובביס אלכס
רוזנטל אבי - גרינברג שוש 46.44  200 T 2+3 [S] 53.56סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית
קליר מרים - דר קליר איתן 46.44  200 K 2+3 [S] 53.56גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל
מישקין אריה - מישקין דפנה 46.44  200 3 1+4 [S] 53.56Heike Koistinen - Koistinen Kauko
קסבי ניסים - קסבי אירית 46.44  200 K 2+3 [S] 53.56פופלילוב מתילדה - חץ נתן
פול יואכים - רוטברט רינה 46.44  200 9 1+4 [S] 53.56שזיפי חנה - רונן בני
Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 46.44  200 T 2+3 [S] 53.56צפריר דב - ויזל אירית
כליף אילנה - לבנה דורון 46.44  200 K 3+2 [S] 53.56וקסמן סופי - Uszynski Wojciech
Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 46.44  200 K 3+2 [N] 53.56איטח אלברט - סדן נגה
קרפלק מרים - רשתי שאול 64.25  180 2 1N+3 [N] 35.75גיא חנה - סוחר יצחק
פכטמן רון - חץ קלרה 74.94  170 8 2+2 [N] 25.06צווייג יחזקאל - אלון הדסה
ברקוביץ יעקב - לוי רינה 74.94  170 9 3+1 [S] 25.06ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב
Popesco Alexander - זיסו אסתי 74.94  170 K 3+1 [S] 25.06גרינברג רבקה - גרינברג שמואל
אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 74.94  170 K 2+2 [S] 25.06טובי יעקב - שחר נטע
המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 74.94  170 K 1+3 [S] 25.06Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka
רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 85.63  150 2 1N+2 [N] 14.37שעובי אביהוא - נאור גליה
כהן שמואל - רוזנברג שרה 92.76  140 K 2+1 [S] 7.24מלמד אהרון - מלמד רות
Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 92.76  140 5 2+1 [S] 7.24אוחנה אריאלה - כץ אסתר
אטוויל אלן - אטוויל סילבי 92.76  140 K 3= [S] 7.24Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila
בונים רוני - צדיק ארז 99.89 -100  3 3N-1 [N] 0.11Schonbeck Von Tobias - צין נאוה
    1/2 59.25סדיס גובינה - מרקוס עמירם