פירוט תוצאות
מוקדמות ליגה לקבוצות אונליין 2020 - בית 9 | |||
מפגש 1 מתוך 7 | תאריך: 18-12-20 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 19.32 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
קורצין עודד | 20.00 | 74 | 7 | 0.00 | כהן שמואל |
כהן-טל ישי | 2.92 | 7 | 35 | 17.08 | בנימין סלביה |
אריות כרמיאל | 1.72 | 20 | 56 | 18.28 | בן יהודה |
רוני | 3.09 | 16 | 43 | 16.91 | זנו מרים |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ KQ74 ♥ T8 ♦ 9863 ♣ K76 |
|
♠ T9 ♥ K65 ♦ AK72 ♣ J853 |
♠ A32 ♥ AJ432 ♦ QT54 ♣ 9 | |
♠ J865 ♥ Q97 ♦ J ♣ AQT42 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 500 | ♥5 | 4♣X-3 [S] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 110 | ♣9 | 1♠+1 [N] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 420 | ♠5 | 4♥= [E] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | |||
מזרחי יפה - פז שרה | 420 | ♣A | 4♥= [E] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
6 | טאוב זאב - מנדר ענת | 170 | ♠5 | 2♥+2 [E] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 420 | ♦J | 4♥= [E] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
1 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 170 | ♦J | 3♥+1 [E] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 140 | ♦J | 3♥= [E] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
2 | ♠ 7 ♥ K8 ♦ K98643 ♣ J543 |
|
♠ J2 ♥ AQT4 ♦ J5 ♣ AQ876 |
♠ AKQ963 ♥ 763 ♦ ♣ KT92 | |
♠ T854 ♥ J952 ♦ AQT72 ♣ |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 480 | ♥5 | 5♠+1 [E] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | |||
כהן שמואל - עזורי איוון | 480 | ♥2 | 4♠+2 [E] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
1 | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 480 | ♥2 | 4♠+2 [E] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | ||
מזרחי יפה - פז שרה | 450 | ♥2 | 4♠+1 [E] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
11 | טאוב זאב - מנדר ענת | 100 | ♦A | 6♠-2 [E] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 480 | ♦A | 4♠+2 [E] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 980 | ♦A | 6♠= [E] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | |||
ענבר דן - חן אברהם | 980 | ♦A | 6♠= [E] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
3 | ♠ 9 ♥ T82 ♦ 432 ♣ AJT986 |
|
♠ J763 ♥ AKQ975 ♦ T8 ♣ 4 |
♠ T542 ♥ J63 ♦ A95 ♣ 532 | |
♠ AKQ8 ♥ 4 ♦ KQJ76 ♣ KQ7 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 400 | ♥K | 5♦= [S] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | |||
כהן שמואל - עזורי איוון | 400 | ♥A | 5♦= [S] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 400 | ♥3 | 5♣= [N] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | |||
מזרחי יפה - פז שרה | 400 | ♥A | 5♦= [S] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
9 | טאוב זאב - מנדר ענת | 150 | ♥A | 3♦+2 [S] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 550 | ♠T | 5♣X= [N] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
10 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 400 | ♥3 | 5♣= [N] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 50 | ♣4 | 5♦-1 [S] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
4 | ♠ AJT94 ♥ K974 ♦ T95 ♣ 4 |
|
♠ Q732 ♥ J865 ♦ Q6 ♣ A63 |
♠ ♥ AQT2 ♦ KJ732 ♣ KQT7 | |
♠ K865 ♥ 3 ♦ A84 ♣ J9852 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 990 | ♣4 | 4♥X+1 [W] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 790 | ♥A | 4♠X= [N] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 650 | ♣4 | 4♥+1 [W] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | |||
מזרחי יפה - פז שרה | 650 | ♣4 | 4♥+1 [W] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
1 | טאוב זאב - מנדר ענת | 620 | ♣4 | 4♥= [W] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 650 | ♦9 | 4♥+1 [W] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
12 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 100 | ♠A | 4♥-1 [W] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 620 | ♣4 | 4♥= [W] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
5 | ♠ AKJ986 ♥ KQ ♦ J842 ♣ 6 |
|
♠ 3 ♥ T62 ♦ AKT976 ♣ J73 |
♠ T7542 ♥ 98 ♦ Q53 ♣ A42 | |
♠ Q ♥ AJ7543 ♦ ♣ KQT985 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 300 | ♦3 | 4♠-3 [N] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 680 | ♦A | 4♥+2 [S] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
12 | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 600 | ♦3 | 3N= [N] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | ||
מזרחי יפה - פז שרה | 100 | ♦A | 6♥-1 [S] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
2 | טאוב זאב - מנדר ענת | 600 | ♦3 | 3N= [N] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 680 | ♦K | 4♥+2 [S] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
13 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 200 | ♦A | 6♥-2 [S] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 680 | ♦K | 4♥+2 [S] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
6 | ♠ J942 ♥ KT84 ♦ 632 ♣ K6 |
|
♠ A876 ♥ A93 ♦ 98 ♣ J542 |
♠ QT5 ♥ J7652 ♦ AJ75 ♣ T | |
♠ K3 ♥ Q ♦ KQT4 ♣ AQ9873 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 150 | ♠5 | 3N-3 [N] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 50 | ♠6 | 3N-1 [S] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
4 | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 50 | ♦9 | 3♣-1 [S] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | ||
מזרחי יפה - פז שרה | 110 | ♦9 | 2♣+1 [S] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
2 | טאוב זאב - מנדר ענת | 100 | ♦5 | 3N-2 [N] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 50 | ♠6 | 3N-1 [S] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 100 | ♠T | 3N-2 [N] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | |||
ענבר דן - חן אברהם | 100 | ♦5 | 3N-2 [N] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
7 | ♠ 76 ♥ J43 ♦ K86 ♣ AQ984 |
|
♠ 2 ♥ Q972 ♦ 93 ♣ JT7532 |
♠ KJT9843 ♥ AT86 ♦ A5 ♣ | |
♠ AQ5 ♥ K5 ♦ QJT742 ♣ K6 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 500 | ♠2 | 5♦X-2 [S] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 600 | ♥2 | 3N= [S] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
16 | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 630 | ♠2 | 3N+1 [S] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | ||
מזרחי יפה - פז שרה | 730 | ♦Q | 3♠X= [E] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
10 | טאוב זאב - מנדר ענת | 690 | ♣J | 3N+3 [S] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 200 | ♦Q | 4♠X-1 [E] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
11 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 630 | ♠T | 3N+1 [N] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 110 | ♠2 | 3♦= [S] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
8 | ♠ AKJ2 ♥ AJT6 ♦ A874 ♣ J |
|
♠ QT764 ♥ 8 ♦ T6 ♣ K9865 |
♠ 983 ♥ 542 ♦ KQ92 ♣ T32 | |
♠ 5 ♥ KQ973 ♦ J53 ♣ AQ74 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 450 | ♠6 | 4♥+1 [S] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 980 | ♠T | 6♥= [S] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 980 | ♠4 | 6♥= [S] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | |||
מזרחי יפה - פז שרה | 980 | ♦T | 6♥= [S] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
14 | טאוב זאב - מנדר ענת | 980 | ♠6 | 6♥= [S] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 50 | ♠4 | 6♥-1 [S] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 50 | ♦T | 6♥-1 [S] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | |||
ענבר דן - חן אברהם | 50 | ♦6 | 6♥-1 [S] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
9 | ♠ A ♥ KQ9754 ♦ KT43 ♣ 32 |
|
♠ KQ94 ♥ AT63 ♦ Q6 ♣ QT7 |
♠ JT852 ♥ J ♦ A95 ♣ AJ85 | |
♠ 763 ♥ 82 ♦ J872 ♣ K964 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 600 | ♦3 | 3N= [W] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 620 | ♥8 | 4♠= [E] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 170 | ♥8 | 3♠+1 [E] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | |||
מזרחי יפה - פז שרה | 170 | ♥8 | 3♠+1 [E] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
8 | טאוב זאב - מנדר ענת | 150 | ♥K | 2N+1 [W] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 500 | ♠J | 5♦X-3 [N] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 620 | ♥8 | 4♠= [E] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | |||
ענבר דן - חן אברהם | 620 | ♥8 | 4♠= [E] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
10 | ♠ Q953 ♥ KJ ♦ 94 ♣ KQ532 |
|
♠ A ♥ A87532 ♦ 862 ♣ 764 |
♠ KJT76 ♥ 6 ♦ AJT73 ♣ AJ | |
♠ 842 ♥ QT94 ♦ KQ5 ♣ T98 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 110 | ♣K | 2♥= [W] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | |||
כהן שמואל - עזורי איוון | 110 | ♣9 | 3♦= [E] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
7 | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 130 | ♣T | 3♦+1 [E] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | ||
מזרחי יפה - פז שרה | 400 | ♠A | 4♥-4 [S] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
טאוב זאב - מנדר ענת | 120 | ♣3 | 2N= [W] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | |||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 130 | ♣T | 4♦= [E] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
1 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 130 | ♣T | 3♦+1 [E] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 90 | ♣3 | 1N= [W] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
11 | ♠ 872 ♥ A83 ♦ J65 ♣ Q985 |
|
♠ 964 ♥ T6542 ♦ A2 ♣ A76 |
♠ KQJT3 ♥ K ♦ K974 ♣ KT2 | |
♠ A5 ♥ QJ97 ♦ QT83 ♣ J43 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 170 | ♦3 | 2♠+2 [E] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 140 | ♥Q | 2♠+1 [E] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
1 | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 170 | ♥Q | 3♠+1 [E] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | ||
מזרחי יפה - פז שרה | 140 | ♥Q | 3♠= [E] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
6 | טאוב זאב - מנדר ענת | 50 | ♥Q | 4♠-1 [E] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 170 | ♦3 | 2♠+2 [E] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
1 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 170 | ♥Q | 2♠+2 [E] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 140 | ♥Q | 2♠+1 [E] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |
12 | ♠ Q62 ♥ AT873 ♦ 7 ♣ 8642 |
|
♠ J ♥ KQ92 ♦ KQ9632 ♣ K5 |
♠ T9875 ♥ J ♦ AT ♣ AQJ97 | |
♠ AK43 ♥ 654 ♦ J854 ♣ T3 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | לירן ינון - פרידלנדר אהוד | 150 | ♥A | 4♦+1 [W] | אלון אדל - צמח כמי | (88) | ||
כהן שמואל - עזורי איוון | 400 | ♥7 | 3N= [W] | קורצין עודד - פורת רמי | (81) | |||
1 | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר | 430 | ♥7 | 3N+1 [W] | בנימין סלביה - גרבר זיוה | (83) | ||
מזרחי יפה - פז שרה | 400 | ♥7 | 3N= [W] | כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | (86) | |||
7 | טאוב זאב - מנדר ענת | 430 | ♥7 | 3N+1 [W] | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | (82) | ||
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | 150 | ♣6 | 3♦+2 [W] | אדטו משה - גרינברג טדי | (87) | |||
10 | מלאך יעקב - וקסלבאום חנה | 50 | ♥7 | 3N-1 [W] | זנו מרים - גבאי רפי | (85) | ||
ענבר דן - חן אברהם | 400 | ♥7 | 3N= [W] | וקסלבאום אבנר - עירשי טובה | (84) |