Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

פירוט תוצאות
מוקדמות ליגה לקבוצות אונליין 2020 - בית 9
מפגש 7 מתוך 7 תאריך: 25-12-20 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 19.32
מנהל תחרות: עמית אסף

תוצאות המושב
קבוצה VP תוצאה VP נגד
אריות כרמיאל 17.7144 12 2.29כהן שמואל
זנו מרים 8.6216 20 11.38בן יהודה
כהן-טל ישי 11.0520 17 8.95קורצין עודד
בנימין סלביה 3.827 30 16.18רוני
פירוט לפי לוחות

1 AKQ72
J5
9
AT873
 
T96
97
742
KQ654
J8543
A863
AJ3
9
 
KQT42
KQT865
J2
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
1   טאוב זאב - מנדר ענת  430 K 3N+1 [S] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  460 4 3N+2 [S] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
  1 זיו ישראל - ישראל יעקב  430 K 3N+1 [S] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני  400 9 3N [S] ענבר דן - חן אברהם (85)
1   ברוידא שרה - חכימי תמר  400 3 3N [N] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד  430 7 3N+1 [S] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
  5 מזרחי יפה - פז שרה  400 5 3N [S] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  200 T 3+2 [S] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

2 85
K8753
Q87
QJ7
 
AQ42
AT
92
K9865
JT93
QJ4
A64
T42
  K76
962
KJT53
A3
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
5   טאוב זאב - מנדר ענת 100  A 3-1 [S] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  100 J 3N-2 [E] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
1   זיו ישראל - ישראל יעקב 170  A 1+3 [E] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 140  A 3 [E] ענבר דן - חן אברהם (85)
  1 ברוידא שרה - חכימי תמר 140  6 2+1 [E] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד 170  A 2+2 [E] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
  3 מזרחי יפה - פז שרה 100  J 2-1 [N] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים 200  T 3-2 [N] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

3
QT63
KQ653
KJ32
 
AKT42
K954
A8
A9
9876
87
T97
Q875
  QJ53
AJ2
J42
T64
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  12 טאוב זאב - מנדר ענת  470 8 3X [N] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה 140  K 3 [W] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
8   זיו ישראל - ישראל יעקב 140  K 2+1 [W] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני  200 K 3-2 [W] ענבר דן - חן אברהם (85)
  14 ברוידא שרה - חכימי תמר  800 K 4X-3 [W] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד 140  K 3 [W] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
5   מזרחי יפה - פז שרה 110  K 2 [W] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  100 K 4-1 [W] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

4 A875
AQJ98
3
KT9
 
K42
T753
KQ92
72
T
42
AJ76
AQJ543
  QJ963
K6
T854
86
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    טאוב זאב - מנדר ענת  650 T 4+1 [N] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  650 7 4+1 [S] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
6   זיו ישראל - ישראל יעקב 110  K 2+1 [E] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני  140 7 3 [S] ענבר דן - חן אברהם (85)
    ברוידא שרה - חכימי תמר 110  K 2+1 [E] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד 100  2 4-1 [S] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
  5 מזרחי יפה - פז שרה  400 K 4-4 [E] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  200 K 4-2 [E] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

5 AQ852
AK
J8
9852
 
T9764
96432
7
J6
K
QJ85
AKQ92
KQ7
  J3
T7
T6543
AT43
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
2   טאוב זאב - מנדר ענת  100 9 4-2 [W] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  160 A 1X [N] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
  10 זיו ישראל - ישראל יעקב  50 J 2-1 [E] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 420  9 4 [W] ענבר דן - חן אברהם (85)
6   ברוידא שרה - חכימי תמר 170  8 3+1 [W] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד  50 8 4-1 [W] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
2   מזרחי יפה - פז שרה  50 2 4-1 [W] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  100 9 4-2 [W] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

6 AJ7
3
KQ6
AKT942
 
KT65432
T7
A4
87
98
Q942
JT972
Q5
  Q
AKJ865
853
J63
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
10   טאוב זאב - מנדר ענת  450 8 4+1 [S] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  920 9 6 [N] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
1   זיו ישראל - ישראל יעקב  430 9 3N+1 [N] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני  450 A 4+1 [S] ענבר דן - חן אברהם (85)
  2 ברוידא שרה - חכימי תמר  490 9 3N+3 [N] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד  430 9 3N+1 [N] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
    מזרחי יפה - פז שרה  460 9 3N+2 [N] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  450 A 4+1 [S] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

7 QJ74
AQ54
J
8543
 
65
T862
AQT82
QJ
T93
J73
K976
972
  AK82
K9
543
AKT6
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
1   טאוב זאב - מנדר ענת  650 Q 4+1 [S] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  680 8 4+2 [S] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
  1 זיו ישראל - ישראל יעקב  680 Q 4+2 [S] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני  650 Q 4+1 [S] ענבר דן - חן אברהם (85)
    ברוידא שרה - חכימי תמר  680 6 4+2 [S] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד  680 8 4+2 [S] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
    מזרחי יפה - פז שרה  650 6 4+1 [S] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  650 6 4+1 [S] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

8 KQ5
J983
K92
832
 
T8763
KT5
QJ7
T5
AJ2
Q6
AT3
KQJ96
  94
A742
8654
A74
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
1   טאוב זאב - מנדר ענת 200  9 2+3 [E] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה 170  8 2+2 [E] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
  1 זיו ישראל - ישראל יעקב 180  2 1N+3 [E] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 200  4 2+3 [E] ענבר דן - חן אברהם (85)
1   ברוידא שרה - חכימי תמר 200  6 2+3 [E] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד 170  9 2+2 [E] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
  1 מזרחי יפה - פז שרה 140  A 2+1 [E] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים 170  6 2+2 [E] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

9 KT8
Q864
A3
Q987
 
A32
AK
QJ98764
K
QJ4
JT952
T52
T3
  9765
73
K
AJ6542
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
7   טאוב זאב - מנדר ענת 110  4 1+2 [W] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  200 7 5-2 [W] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
    זיו ישראל - ישראל יעקב 110  4 1+2 [W] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 110  8 3 [W] ענבר דן - חן אברהם (85)
1   ברוידא שרה - חכימי תמר  110 J 3 [N] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד  140 Q 3 [S] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
  6 מזרחי יפה - פז שרה  130 Q 4 [S] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים 110  4 1+2 [W] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

10 7
AQ6
J98
AJT652
 
98
KT8752
7632
8
AKJT643
J
AK4
94
  Q52
943
QT5
KQ73
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
6   טאוב זאב - מנדר ענת 140  K 3 [E] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  100 K 4-1 [E] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
  1 זיו ישראל - ישראל יעקב 140  K 3 [E] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 170  3 3+1 [E] ענבר דן - חן אברהם (85)
6   ברוידא שרה - חכימי תמר 140  K 3 [E] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד  100 K 4-1 [E] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
    מזרחי יפה - פז שרה  100 K 4-1 [E] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  100 K 4-1 [E] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

11 QJ9654
9
AQT9
Q8
 
A7
KQ74
87642
A2
KT32
J53
J
JT943
  8
AT862
K53
K765
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    טאוב זאב - מנדר ענת  140 J 2+1 [N] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  140 J 2+1 [N] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
  6 זיו ישראל - ישראל יעקב  140 J 2+1 [N] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 100  7 2-2 [S] ענבר דן - חן אברהם (85)
5   ברוידא שרה - חכימי תמר 50  J 3-1 [N] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד  150 Q 3-3 [W] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
    מזרחי יפה - פז שרה  110 J 2 [N] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים  110 J 2 [N] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)

12 T9753
72
T94
AT4
 
AJ
AKT95
AQ3
J32
K86
Q83
KJ2
Q965
  Q42
J64
8765
K87
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
11   טאוב זאב - מנדר ענת 450  T 4+1 [W] כהן שמואל - עזורי איוון (88)
שהרבני דולי - אמדו דליה  50 7 6-1 [W] כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' (87)
    זיו ישראל - ישראל יעקב 450  T 5 [W] לייבו אדי - בן יהודה יהודית (82)
ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני 450  T 4+1 [W] ענבר דן - חן אברהם (85)
    ברוידא שרה - חכימי תמר 460  Q 3N+2 [E] זמיר עמי - טולדנו אורן (81)
לירן ינון - פרידלנדר אהוד 460  T 3N+2 [W] כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם (86)
  10 מזרחי יפה - פז שרה  50 A 6-1 [W] מלאך יעקב - וקסלבאום חנה (84)
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים 400  7 5 [E] בנימין סלביה - גרבר זיוה (83)