פירוט תוצאות
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם | |||
מפגש 3 מתוך 11 | תאריך: 29-10-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 29.65 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
בן צבי אייל | 16.88 | 47 | 18 | 3.12 | מתתיהו גל |
בנין בר רוני | 2.66 | 8 | 40 | 17.34 | בירמן אלון |
ברקת אילן | 2.81 | 10 | 41 | 17.19 | אופיר גלעד |
גרייצר נורית | 13.48 | 53 | 41 | 6.52 | לזר אלון |
גרינבאום ליאוניד | 4.54 | 28 | 49 | 15.46 | יקותיאלי אסף |
וייס יוסי | 1.35 | 20 | 62 | 18.65 | זק שחר |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ A753 ♥ AK4 ♦ AT865 ♣ 3 |
|
♠ KQJ ♥ QJ97 ♦ J42 ♣ KQ7 |
♠ 62 ♥ 65 ♦ Q7 ♣ AJT8652 | |
♠ T984 ♥ T832 ♦ K93 ♣ 94 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 8 | 7 | 8 | 1 |
S | 1 | 9 | 7 | 9 | 1 |
E | 8 | 1 | 1 | 1 | 8 |
W | 8 | 1 | 1 | 1 | 8 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | שזר עמוס - שזר ארנון | 100 | ♠T | 4♣-2 [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 50 | ♣J | 1N-1 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
5 | פכטמן רון - זק יניב | 100 | ♦3 | 4♣-2 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 100 | ♣A | 4♦-2 [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
6 | ברקת אילן - לנגי אסף | 50 | ♥A | 3N-1 [W] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 300 | ♦3 | 4♣X-2 [E] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
6 | ידלין ישראל - מורן אורית | 100 | ♦3 | 4♣-2 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 150 | ♣K | 3♥-3 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
5 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 50 | ♣A | 3♦-1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 140 | ♠2 | 2♠+1 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
גלעדי יהודה - וייס יוסי | 100 | ♣A | 4♦-2 [N] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♠K | 3♥-2 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
2 | ♠ AQT872 ♥ Q5 ♦ K9 ♣ 865 |
|
♠ K543 ♥ K964 ♦ 43 ♣ Q73 |
♠ J9 ♥ AJT2 ♦ QT8 ♣ AKJ2 | |
♠ 6 ♥ 873 ♦ AJ7652 ♣ T94 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 7 | 1 | 7 | 1 |
S | 1 | 7 | 1 | 7 | 1 |
E | 1 | 1 | 9 | 1 | 8 |
W | 1 | 1 | 9 | 1 | 8 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | שזר עמוס - שזר ארנון | 420 | ♠6 | 4♥= [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 50 | ♠6 | 4♥-1 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
2 | פכטמן רון - זק יניב | 100 | ♠6 | 4♥-2 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 50 | ♠6 | 4♥-1 [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
2 | ברקת אילן - לנגי אסף | 50 | ♠6 | 3♥-1 [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 100 | ♠6 | 4♥-2 [E] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
2 | ידלין ישראל - מורן אורית | 50 | ♠6 | 4♥-1 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♠6 | 4♥-2 [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
7 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 100 | ♦A | 4♥-2 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 200 | ♣A | 2♠X-1 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
10 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 420 | ♠6 | 4♥= [E] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♣6 | 3♥-1 [W] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
3 | ♠ JT8 ♥ QT964 ♦ J94 ♣ A2 |
|
♠ 9654 ♥ A3 ♦ KQT32 ♣ K8 |
♠ K2 ♥ K7 ♦ A85 ♣ JT9653 | |
♠ AQ73 ♥ J852 ♦ 76 ♣ Q74 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 8 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 8 | 1 | 1 |
E | 8 | 1 | 1 | 9 | 9 |
W | 8 | 1 | 1 | 9 | 9 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | שזר עמוס - שזר ארנון | 50 | ♣J | 3♥-1 [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 100 | ♥2 | 3N-1 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
2 | פכטמן רון - זק יניב | 50 | ♣J | 3♥-1 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 110 | ♥2 | 3♣= [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
3 | ברקת אילן - לנגי אסף | 200 | ♥5 | 3N-2 [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 100 | ♥J | 4♣-1 [E] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
ידלין ישראל - מורן אורית | 100 | ♥2 | 3N-1 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♥9 | 3N-1 [W] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
7 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 300 | ♣J | 4♥X-2 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 600 | ♠3 | 3N= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
7 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 200 | ♥5 | 5♣-2 [E] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 110 | ♦7 | 3♣= [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
4 | ♠ AQT32 ♥ K4 ♦ K ♣ JT843 |
|
♠ 9 ♥ Q93 ♦ Q8632 ♣ AQ72 |
♠ KJ764 ♥ A852 ♦ 974 ♣ 9 | |
♠ 85 ♥ JT76 ♦ AJT5 ♣ K65 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 7 | 1 | 1 | 7 |
S | 7 | 7 | 1 | 1 | 7 |
E | 1 | 1 | 7 | 8 | 1 |
W | 1 | 1 | 8 | 8 | 1 |
Par: -110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
שזר עמוס - שזר ארנון | 200 | ♥A | 2♠-2 [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | |||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 200 | ♦4 | 2♠-2 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 200 | ♦7 | 2♠-2 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 200 | ♠9 | 3♣-2 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 100 | ♦7 | 2♠-1 [N] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 100 | ♦7 | 2♠-1 [N] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
3 | ידלין ישראל - מורן אורית | 200 | ♦7 | 2♠-2 [N] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♦7 | 2♠-1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
5 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 100 | ♦7 | 2♠-1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 300 | ♦9 | 2♠-3 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
3 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 200 | ♦7 | 2♠-2 [N] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♦7 | 2♠-1 [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
5 | ♠ A65 ♥ QJ85 ♦ J65 ♣ AJ7 |
|
♠ JT3 ♥ 973 ♦ 42 ♣ K9632 |
♠ 874 ♥ K64 ♦ AK97 ♣ QT5 | |
♠ KQ92 ♥ AT2 ♦ QT83 ♣ 84 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 10 | 10 | 10 | 10 | 7 |
S | 9 | 10 | 10 | 10 | 7 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 630 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | שזר עמוס - שזר ארנון | 150 | ♣3 | 2N+1 [S] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 600 | ♦7 | 3N= [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 660 | ♦A | 3N+2 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 660 | ♦4 | 3N+2 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
2 | ברקת אילן - לנגי אסף | 600 | ♠7 | 3N= [N] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 660 | ♦A | 3N+2 [N] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
9 | ידלין ישראל - מורן אורית | 210 | ♠4 | 2N+3 [N] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 630 | ♠7 | 3N+1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 660 | ♥4 | 3N+2 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | |||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 660 | ♥4 | 3N+2 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
10 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 630 | ♦A | 3N+1 [N] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 180 | ♦A | 1N+3 [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
6 | ♠ AJT752 ♥ 86 ♦ J765 ♣ K |
|
♠ K943 ♥ KQJT7 ♦ ♣ JT83 |
♠ Q6 ♥ 42 ♦ QT8432 ♣ 962 | |
♠ 8 ♥ A953 ♦ AK9 ♣ AQ754 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 9 | 8 | 10 | 8 |
S | 8 | 9 | 8 | 10 | 8 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | שזר עמוס - שזר ארנון | 50 | ♥4 | 2♠-1 [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 420 | ♥4 | 4♠= [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 50 | ♥K | 3N-1 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 50 | ♥K | 3N-1 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 50 | ♥K | 3N-1 [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 50 | ♥K | 3N-1 [S] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
2 | ידלין ישראל - מורן אורית | 50 | ♥K | 3N-1 [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♥4 | 4♠-2 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
5 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 110 | ♥4 | 2♠= [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 100 | ♥2 | 4♠-2 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
2 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 100 | ♥K | 4♠-2 [S] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 150 | ♥4 | 4♠-3 [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
7 | ♠ 52 ♥ AT53 ♦ AJT2 ♣ JT9 |
|
♠ KJT7 ♥ J86 ♦ 876 ♣ K85 |
♠ AQ864 ♥ Q ♦ KQ5 ♣ A742 | |
♠ 93 ♥ K9742 ♦ 943 ♣ Q63 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 7 | 7 | 1 |
S | 1 | 1 | 7 | 7 | 1 |
E | 7 | 10 | 1 | 1 | 9 |
W | 7 | 10 | 1 | 1 | 9 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
שזר עמוס - שזר ארנון | 620 | ♠9 | 4♠= [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | |||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 620 | ♠3 | 4♠= [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 620 | ♦3 | 4♠= [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 620 | ♥4 | 4♠= [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 620 | ♥4 | 4♠= [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 620 | ♠9 | 4♠= [E] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
ידלין ישראל - מורן אורית | 620 | ♠9 | 4♠= [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 620 | ♥4 | 4♠= [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 620 | ♥A | 4♠= [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | |||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 620 | ♦3 | 4♠= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
גלעדי יהודה - וייס יוסי | 620 | ♠3 | 4♠= [E] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 620 | ♠3 | 4♠= [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
8 | ♠ A6 ♥ J8 ♦ AQT6 ♣ AJ432 |
|
♠ Q93 ♥ AT7542 ♦ J97 ♣ Q |
♠ JT7 ♥ Q96 ♦ K2 ♣ T9876 | |
♠ K8542 ♥ K3 ♦ 8543 ♣ K5 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 10 | 1 | 10 | 9 |
S | 7 | 10 | 1 | 10 | 9 |
E | 1 | 1 | 8 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 8 | 1 | 1 |
Par: 420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | שזר עמוס - שזר ארנון | 50 | ♠A | 2♥-1 [W] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 420 | ♣Q | 4♠= [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
9 | פכטמן רון - זק יניב | 420 | ♣Q | 4♠= [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 50 | ♦5 | 4♥-1 [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 420 | ♥6 | 4♠= [N] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 420 | ♣Q | 4♠= [S] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
11 | ידלין ישראל - מורן אורית | 100 | ♥4 | 3N-2 [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 420 | ♣Q | 4♠= [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
11 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 400 | ♥Q | 3N= [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 100 | ♥6 | 3N-2 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
10 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 400 | ♥6 | 5♦= [N] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♣Q | 4♠-1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
9 | ♠ KT52 ♥ 64 ♦ T95432 ♣ 6 |
|
♠ 876 ♥ AKQT97 ♦ 8 ♣ AT2 |
♠ QJ4 ♥ J8532 ♦ ♣ KQJ95 | |
♠ A93 ♥ ♦ AKQJ76 ♣ 8743 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 9 | 1 | 11 | 1 |
S | 1 | 9 | 1 | 11 | 1 |
E | 1 | 1 | 11 | 1 | 10 |
W | 1 | 1 | 11 | 1 | 9 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | שזר עמוס - שזר ארנון | 100 | ♥K | 6♦X-1 [S] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 680 | ♦K | 5♥+1 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 300 | ♣A | 7♦X-2 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 300 | ♣A | 7♦X-2 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
13 | ברקת אילן - לנגי אסף | 550 | ♥K | 5♦X= [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 300 | ♣K | 6♦X-2 [N] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
16 | ידלין ישראל - מורן אורית | 1430 | ♦A | 6♥= [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♥A | 6♦X-1 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 680 | ♦A | 5♠+1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | |||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 680 | ♣6 | 5♥+1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
16 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 300 | ♣K | 7♦X-2 [N] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 1660 | ♦K | 6♥X= [W] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
10 | ♠ KJ8632 ♥ KQ962 ♦ T ♣ 5 |
|
♠ Q4 ♥ A7 ♦ AJ7654 ♣ KQ2 |
♠ AT7 ♥ J3 ♦ Q983 ♣ T764 | |
♠ 95 ♥ T854 ♦ K2 ♣ AJ983 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 9 | 10 | 1 | 1 |
S | 1 | 9 | 10 | 1 | 1 |
E | 8 | 1 | 1 | 10 | 7 |
W | 8 | 1 | 1 | 10 | 7 |
Par: 200 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | שזר עמוס - שזר ארנון | 100 | ♣K | 5♥-1 [S] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 200 | ♦A | 4♥X-1 [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
8 | פכטמן רון - זק יניב | 200 | ♣K | 4♥X-1 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 140 | ♣K | 3♥= [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
6 | ברקת אילן - לנגי אסף | 140 | ♥J | 2♠+1 [N] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 100 | ♦3 | 4♥-1 [N] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
12 | ידלין ישראל - מורן אורית | 790 | ♣K | 4♥X= [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 140 | ♦A | 3♥= [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 200 | ♣K | 4♥X-1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | |||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 200 | ♦8 | 4♥X-1 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
7 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 100 | ♦3 | 4♥-1 [N] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 200 | ♣K | 3♥+2 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
11 | ♠ 6 ♥ AQ865 ♦ 7 ♣ AKJ652 |
|
♠ AT9 ♥ T ♦ QT6542 ♣ QT4 |
♠ J32 ♥ 942 ♦ AK983 ♣ 83 | |
♠ KQ8754 ♥ KJ73 ♦ J ♣ 97 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 9 | 11 | 1 | 11 |
S | 1 | 9 | 11 | 1 | 11 |
E | 1 | 1 | 1 | 9 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 9 | 1 |
Par: 450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
שזר עמוס - שזר ארנון | 450 | ♦5 | 5♥= [S] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | |||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 450 | ♦K | 5♥= [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
11 | פכטמן רון - זק יניב | 450 | ♦K | 5♥= [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 50 | ♦2 | 6♥-1 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 450 | ♦5 | 5♥= [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 450 | ♦5 | 5♥= [S] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
11 | ידלין ישראל - מורן אורית | 450 | ♦4 | 5♥= [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 50 | ♦4 | 6♥-1 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
11 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 50 | ♦A | 6♥-1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 450 | ♦6 | 5♥= [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
11 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 450 | ♦5 | 5♥= [S] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♦5 | 6♥-1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
12 | ♠ T6 ♥ AK853 ♦ A92 ♣ 963 |
|
♠ Q9875 ♥ 42 ♦ T64 ♣ JT8 |
♠ AJ4 ♥ JT97 ♦ K87 ♣ K42 | |
♠ K32 ♥ Q6 ♦ QJ53 ♣ AQ75 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 7 | 10 | 10 | 10 |
S | 9 | 7 | 10 | 10 | 10 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
שזר עמוס - שזר ארנון | 100 | ♠7 | 3N-1 [S] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | |||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 100 | ♠7 | 3N-1 [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
10 | פכטמן רון - זק יניב | 600 | ♥J | 3N= [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 150 | ♠3 | 1N+2 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 100 | ♠9 | 3N-1 [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 100 | ♠7 | 3N-1 [S] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
12 | ידלין ישראל - מורן אורית | 100 | ♠7 | 3N-1 [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 600 | ♠J | 3N= [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
12 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 100 | ♠7 | 3N-1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 600 | ♠5 | 3N= [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
6 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 150 | ♠7 | 1N+2 [N] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♠9 | 3N-1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
13 | ♠ T97432 ♥ AQJ ♦ T8 ♣ J8 |
|
♠ AKQ8 ♥ T92 ♦ 93 ♣ AT65 |
♠ J6 ♥ K6543 ♦ KQ7 ♣ KQ7 | |
♠ 5 ♥ 87 ♦ AJ6542 ♣ 9432 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 9 | 8 | 9 | 1 | 10 |
W | 9 | 8 | 9 | 1 | 10 |
Par: -600 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
שזר עמוס - שזר ארנון | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | |||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
5 | ברקת אילן - לנגי אסף | 600 | ♦5 | 3N= [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 800 | ♣K | 2♠X-3 [N] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
ידלין ישראל - מורן אורית | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
14 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 100 | ♦A | 4♥-1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | ||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 800 | ♦K | 2♠X-3 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
גלעדי יהודה - וייס יוסי | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♠5 | 4♥-1 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |
14 | ♠ 97 ♥ K9872 ♦ KT4 ♣ AQ4 |
|
♠ AKJ ♥ J5 ♦ A9765 ♣ K52 |
♠ Q5432 ♥ A ♦ QJ832 ♣ T6 | |
♠ T86 ♥ QT643 ♦ ♣ J9873 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 10 | 1 | 8 |
S | 1 | 1 | 10 | 1 | 8 |
E | 7 | 9 | 1 | 10 | 1 |
W | 7 | 8 | 1 | 11 | 1 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | שזר עמוס - שזר ארנון | 550 | ♥2 | 5♦X= [W] | צדיק ארז - ינר יובל | (12) | ||
שליבוביץ יונתן - סבח אופק | 420 | ♠9 | 4♠= [W] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
1 | פכטמן רון - זק יניב | 420 | ♥3 | 4♠= [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 450 | ♥5 | 5♠= [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
14 | ברקת אילן - לנגי אסף | 500 | ♥3 | 7♠X-3 [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
ידלין דורון - ליבסטר בני | 420 | ♠7 | 4♠= [W] | טולדנו אורן - זמיר עמי | (5) | |||
10 | ידלין ישראל - מורן אורית | 50 | ♦Q | 4♠-1 [W] | פיטרס דירק - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 420 | ♣9 | 4♠= [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | 420 | ♥Q | 4♠= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) | |||
יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד | 420 | ♥4 | 4♠= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (7) | |||
גלעדי יהודה - וייס יוסי | 420 | ♥3 | 4♠= [E] | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | (9) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 420 | ♥4 | 4♠= [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) |