פירוט תוצאות
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם | |||
מפגש 5 מתוך 11 | תאריך: 30-10-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 29.65 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
ברקת אילן | 16.38 | 53 | 27 | 3.62 | מתתיהו גל |
גרייצר נורית | 5.36 | 10 | 27 | 14.64 | בנין בר רוני |
גרינבאום ליאוניד | 15.06 | 35 | 16 | 4.94 | בן צבי אייל |
וייס יוסי | 1.35 | 18 | 60 | 18.65 | בירמן אלון |
זק שחר | 7.29 | 27 | 36 | 12.71 | אופיר גלעד |
יקותיאלי אסף | 11.28 | 31 | 27 | 8.72 | לזר אלון |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ 9532 ♥ T95 ♦ K4 ♣ 6432 |
|
♠ AK7 ♥ AKQ643 ♦ J8 ♣ 87 |
♠ QT864 ♥ J8 ♦ 3 ♣ AKQT9 | |
♠ J ♥ 72 ♦ AQT97652 ♣ J5 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 8 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 8 | 1 |
E | 1 | 12 | 12 | 1 | 12 |
W | 1 | 12 | 12 | 1 | 12 |
Par: -980 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 480 | ♦A | 4♠+2 [E] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 980 | ♦A | 6♠= [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 980 | ♦A | 6♠= [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 980 | ♦A | 6♠= [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
10 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 510 | ♥7 | 5♠+2 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 980 | ♦A | 6♠= [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
11 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 480 | ♦A | 5♠+1 [E] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 980 | ♦K | 6♥= [W] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
10 | זק שחר - ישראלי דן | 500 | ♥A | 5♦X-3 [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 980 | ♦A | 6♠= [E] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 980 | ♦A | 6♠= [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 980 | ♦A | 6♠= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
2 | ♠ A964 ♥ T964 ♦ A6 ♣ Q92 |
|
♠ KQ872 ♥ A852 ♦ 75 ♣ A7 |
♠ JT ♥ KJ3 ♦ QJ83 ♣ K863 | |
♠ 53 ♥ Q7 ♦ KT942 ♣ JT54 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 9 | 9 | 9 | 7 | 7 |
W | 9 | 9 | 9 | 7 | 7 |
Par: -400 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 110 | ♣2 | 2♠= [W] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♠5 | 3N-2 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
7 | מורן אורית - ידלין ישראל | 430 | ♦2 | 3N+1 [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 150 | ♦9 | 2N+1 [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
7 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 400 | ♦9 | 3N= [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 120 | ♦2 | 2N= [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
6 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 180 | ♦2 | 2N+2 [E] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 400 | ♦9 | 3N= [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
זק שחר - ישראלי דן | 180 | ♦4 | 2N+2 [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 180 | ♦4 | 2N+2 [E] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
10 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 400 | ♦9 | 3N= [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 50 | ♠5 | 3N-1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
3 | ♠ T92 ♥ Q4 ♦ 8642 ♣ AQ76 |
|
♠ AK43 ♥ JT73 ♦ KQ9 ♣ 83 |
♠ QJ6 ♥ K92 ♦ AT5 ♣ KJ42 | |
♠ 875 ♥ A865 ♦ J73 ♣ T95 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 11 | 11 | 11 | 10 | 10 |
W | 11 | 11 | 11 | 10 | 10 |
Par: -660 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 660 | ♥5 | 3N+2 [E] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 630 | ♠7 | 3N+1 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 660 | ♥5 | 3N+2 [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 660 | ♠T | 3N+2 [W] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 660 | ♠7 | 3N+2 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 660 | ♥5 | 3N+2 [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
1 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 660 | ♠8 | 3N+2 [E] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 630 | ♠7 | 3N+1 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
1 | זק שחר - ישראלי דן | 630 | ♣6 | 3N+1 [W] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 660 | ♠7 | 3N+2 [E] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 660 | ♥5 | 3N+2 [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 660 | ♥A | 3N+2 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
4 | ♠ QJ65 ♥ AKQJ843 ♦ 9 ♣ A |
|
♠ KT94 ♥ 652 ♦ KQ62 ♣ K5 |
♠ 8732 ♥ T9 ♦ AJ4 ♣ J976 | |
♠ A ♥ 7 ♦ T8753 ♣ QT8432 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 1 | 10 | 7 | 8 |
S | 9 | 1 | 10 | 7 | 8 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
טולדנו אורן - זמיר עמי | 650 | ♥T | 4♥+1 [N] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 650 | ♠7 | 4♥+1 [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
1 | מורן אורית - ידלין ישראל | 620 | ♠7 | 4♥= [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 650 | ♠7 | 4♥+1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 650 | ♠7 | 4♥+1 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 650 | ♣6 | 4♥+1 [N] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
1 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 650 | ♣9 | 4♥+1 [N] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 620 | ♣7 | 4♥= [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
1 | זק שחר - ישראלי דן | 650 | ♠3 | 4♥+1 [N] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 620 | ♥T | 4♥= [N] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
1 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 620 | ♦A | 4♥= [N] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 650 | ♣6 | 4♥+1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
5 | ♠ Q96 ♥ J2 ♦ J872 ♣ QJ87 |
|
♠ AK84 ♥ 654 ♦ KQ43 ♣ K2 |
♠ J732 ♥ QT83 ♦ T5 ♣ 964 | |
♠ T5 ♥ AK97 ♦ A96 ♣ AT53 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 1 | 7 | 8 | 8 |
S | 8 | 1 | 7 | 8 | 8 |
E | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Par: 120 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 90 | ♠A | 1N= [S] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♦3 | 1N-1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
1 | מורן אורית - ידלין ישראל | 120 | ♥5 | 1N+1 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 90 | ♠A | 1N= [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
1 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 100 | ♠T | 2♥-2 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 120 | ♠A | 1N+1 [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
6 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 100 | ♦3 | 1N-1 [S] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 120 | ♠A | 1N+1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
זק שחר - ישראלי דן | 120 | ♠A | 1N+1 [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 120 | ♠A | 1N+1 [S] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
8 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 200 | ♥6 | 1N-2 [S] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 150 | ♦A | 2♥-3 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
6 | ♠ Q5 ♥ KQJ53 ♦ QJ52 ♣ J3 |
|
♠ A3 ♥ 964 ♦ A97 ♣ K9754 |
♠ T876 ♥ A72 ♦ KT4 ♣ 862 | |
♠ KJ942 ♥ T8 ♦ 863 ♣ AQT |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 8 | 8 | 7 | 1 |
S | 1 | 8 | 8 | 7 | 1 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 50 | ♣4 | 1N-1 [S] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 500 | ♥K | 3♣X-2 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
1 | מורן אורית - ידלין ישראל | 100 | ♥K | 2♣-1 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 140 | ♠8 | 2♥+1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
5 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 50 | ♣2 | 2♦-1 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 120 | ♣5 | 2N= [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
7 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 140 | ♣3 | 2♠+1 [S] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 150 | ♣5 | 3N-3 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
זק שחר - ישראלי דן | 150 | ♣5 | 2N-3 [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 150 | ♣5 | 2N-3 [S] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 50 | ♣4 | 1N-1 [S] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 50 | ♣2 | 2♦-1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
7 | ♠ 8542 ♥ A654 ♦ 5 ♣ K873 |
|
♠ K976 ♥ J93 ♦ Q986 ♣ 64 |
♠ QJT3 ♥ KQT ♦ AJ43 ♣ 52 | |
♠ A ♥ 872 ♦ KT72 ♣ AQJT9 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 1 | 9 | 1 | 10 |
S | 8 | 1 | 9 | 1 | 10 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 200 | ♦5 | 2♠-2 [W] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 200 | ♠7 | 5♣X-1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
1 | מורן אורית - ידלין ישראל | 110 | ♥K | 2♥= [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 130 | ♠6 | 3♣+1 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 150 | ♠6 | 3♣+2 [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 140 | ♠Q | 2♥+1 [N] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
גלעדי יהודה - וייס יוסי | 130 | ♦6 | 3♣+1 [S] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | |||
רול יוסף - בירמן אלון | 120 | ♦6 | 1N+1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
6 | זק שחר - ישראלי דן | 130 | ♦8 | 3♣+1 [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 100 | ♠6 | 5♣-1 [S] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
2 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 150 | ♠7 | 3♣+2 [S] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 200 | ♥A | 2♦-2 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
8 | ♠ K94 ♥ 953 ♦ QJT2 ♣ AJ6 |
|
♠ AQJT3 ♥ Q74 ♦ A8 ♣ 943 |
♠ ♥ AJT82 ♦ 9543 ♣ KT82 | |
♠ 87652 ♥ K6 ♦ K76 ♣ Q75 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 7 | 7 | 9 | 7 | 8 |
W | 7 | 7 | 9 | 1 | 8 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 120 | ♣5 | 1N+1 [E] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 150 | ♣5 | 1N+2 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 90 | ♦Q | 2♣= [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 90 | ♦6 | 1N= [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
3 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 90 | ♦6 | 1N= [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 0 | PASS | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||||
7 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 100 | ♦Q | 2♣-2 [W] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 180 | ♠5 | 1N+3 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
זק שחר - ישראלי דן | 90 | ♦7 | 1N= [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | |||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 90 | ♦6 | 1N= [E] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 120 | ♣5 | 1N+1 [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 110 | ♦Q | 2♣+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
9 | ♠ 97 ♥ KQJT5 ♦ KQ4 ♣ 862 |
|
♠ 32 ♥ A862 ♦ 9873 ♣ AKT |
♠ AQJT4 ♥ 7 ♦ AJT ♣ QJ95 | |
♠ K865 ♥ 943 ♦ 652 ♣ 743 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 9 | 10 | 7 | 10 | 11 |
W | 9 | 10 | 7 | 10 | 11 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 620 | ♥3 | 4♠= [E] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 300 | ♣A | 2♥X-2 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
12 | מורן אורית - ידלין ישראל | 100 | ♥K | 3N-1 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 620 | ♥3 | 4♠= [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
13 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 630 | ♥K | 3N+1 [W] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 200 | ♥K | 3N-2 [W] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
10 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 170 | ♥4 | 2♠+2 [E] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 630 | ♥K | 3N+1 [W] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
12 | זק שחר - ישראלי דן | 630 | ♥K | 3N+1 [W] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 100 | ♥K | 3N-1 [W] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
16 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 630 | ♥K | 3N+1 [W] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 2000 | ♣A | 3♣X-8 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
10 | ♠ KT8743 ♥ T ♦ QJ7 ♣ J84 |
|
♠ J ♥ A93 ♦ A8652 ♣ KQ95 |
♠ A95 ♥ KJ842 ♦ 93 ♣ T63 | |
♠ Q62 ♥ Q765 ♦ KT4 ♣ A72 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
E | 8 | 1 | 10 | 9 | 9 |
W | 8 | 1 | 10 | 9 | 9 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 90 | ♠3 | 2♣= [W] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 200 | ♠7 | 4♥-2 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 140 | ♠2 | 3♥= [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 140 | ♠2 | 3♥= [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
6 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 100 | ♦Q | 4♥-1 [W] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 140 | ♥7 | 3♥= [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
8 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 200 | ♠4 | 3♦-2 [W] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 140 | ♠2 | 2♥+1 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
12 | זק שחר - ישראלי דן | 100 | ♠2 | 4♥-1 [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 620 | ♠2 | 4♥= [E] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
6 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 140 | ♠2 | 2♥+1 [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♦Q | 4♥-1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
11 | ♠ AJ ♥ Q98642 ♦ A ♣ Q872 |
|
♠ T5 ♥ 53 ♦ K842 ♣ AJ965 |
♠ K87632 ♥ AT7 ♦ 965 ♣ K | |
♠ Q94 ♥ KJ ♦ QJT73 ♣ T43 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 1 | 8 | 1 | 7 |
S | 7 | 1 | 8 | 1 | 7 |
E | 1 | 7 | 1 | 7 | 1 |
W | 1 | 7 | 1 | 7 | 1 |
Par: 120 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 100 | ♣K | 3♥-2 [N] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♦Q | 2♠-1 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 50 | ♣K | 2♥-1 [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 50 | ♣K | 3♥-1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
4 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 100 | ♠7 | 4♥-2 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 50 | ♦Q | 2♠-1 [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
5 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 140 | ♦6 | 2♥+1 [N] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 50 | ♣K | 3♥-1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
4 | זק שחר - ישראלי דן | 50 | ♦Q | 2♠-1 [E] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 100 | ♦6 | 3♣-2 [N] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
4 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 50 | ♦6 | 2♥-1 [N] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♥K | 3♠-2 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
12 | ♠ A942 ♥ QT ♦ 982 ♣ K432 |
|
♠ Q63 ♥ AK832 ♦ 74 ♣ AT6 |
♠ KT ♥ J954 ♦ AT653 ♣ 75 | |
♠ J875 ♥ 76 ♦ KQJ ♣ QJ98 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 7 | 1 | 1 | 7 |
S | 1 | 7 | 1 | 1 | 7 |
E | 8 | 1 | 10 | 9 | 1 |
W | 8 | 1 | 10 | 9 | 1 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 150 | ♣2 | 1N+2 [W] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 170 | ♦8 | 3♥+1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 170 | ♣2 | 3♥+1 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | |||
פכטמן רון - זק יניב | 170 | ♦8 | 3♥+1 [W] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
1 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 200 | ♦8 | 2♥+3 [W] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 170 | ♦9 | 3♥+1 [W] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
גלעדי יהודה - וייס יוסי | 140 | ♦2 | 3♥= [W] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | |||
רול יוסף - בירמן אלון | 140 | ♦2 | 3♥= [W] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
2 | זק שחר - ישראלי דן | 200 | ♦8 | 3♥+2 [W] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 140 | ♦8 | 3♥= [W] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 170 | ♦9 | 3♥+1 [W] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 170 | ♦2 | 3♥+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
13 | ♠ KT ♥ J93 ♦ KQT543 ♣ 92 |
|
♠ 85 ♥ A542 ♦ 9 ♣ AQJT43 |
♠ 932 ♥ KQ76 ♦ J862 ♣ 75 | |
♠ AQJ764 ♥ T8 ♦ A7 ♣ K86 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 9 | 1 | 8 | 1 |
S | 1 | 9 | 1 | 8 | 1 |
E | 1 | 1 | 9 | 1 | 10 |
W | 1 | 1 | 9 | 1 | 10 |
Par: -130 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 100 | ♣7 | 3♦-1 [N] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 620 | ♣A | 4♠= [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
6 | מורן אורית - ידלין ישראל | 140 | ♦9 | 2♠+1 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 100 | ♦9 | 4♠-1 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 170 | ♦9 | 2♠+2 [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 170 | ♦9 | 2♠+2 [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
11 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 170 | ♦9 | 2♠+2 [S] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 730 | ♦9 | 3♠X= [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
13 | זק שחר - ישראלי דן | 130 | ♦K | 3♣+1 [W] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 620 | ♦9 | 4♠= [S] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
7 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 200 | ♣A | 3♠+2 [S] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 100 | ♦9 | 4♠-1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |
14 | ♠ Q83 ♥ K ♦ K8765 ♣ J865 |
|
♠ A64 ♥ QT532 ♦ A32 ♣ 32 |
♠ KJT72 ♥ 97 ♦ J94 ♣ AQT | |
♠ 95 ♥ AJ864 ♦ QT ♣ K974 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 |
E | 9 | 9 | 7 | 7 | 1 |
W | 9 | 8 | 7 | 1 | 1 |
Par: -300 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | טולדנו אורן - זמיר עמי | 110 | ♠7 | 2♠= [E] | שליבוביץ יונתן - סבח אופק | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♦Q | 3♠-2 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (5) | |||
8 | מורן אורית - ידלין ישראל | 50 | ♠5 | 3♠-1 [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (4) | ||
פכטמן רון - זק יניב | 300 | ♣2 | 3♣X-2 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
1 | מרק מיכה - לובינסקי יובל | 170 | ♠5 | 3♠+1 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
גולדפרב איליה - ממן גיא | 140 | ♠5 | 2♠+1 [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
5 | גלעדי יהודה - וייס יוסי | 110 | ♦Q | 2♠= [E] | כהן דני - לוין אמיר | (2) | ||
רול יוסף - בירמן אלון | 300 | ♠A | 2♥X-2 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
2 | זק שחר - ישראלי דן | 50 | ♥2 | 3♣-1 [S] | אופיר גלעד - אסרף ערן | (1) | ||
מיוחס מושיקו - אסולין עדי | 120 | ♦6 | 1N+1 [W] | עמית אסף - טל נגה | (9) | |||
4 | פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף | 150 | ♥7 | 3♦-3 [N] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | ||
בר יוסף יותם - לזר אלון | 300 | ♣3 | 2♥X-2 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (10) |