פירוט תוצאות
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם | |||
מפגש 8 מתוך 11 | תאריך: 24-12-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 29.65 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
וייס יוסי | 16.88 | 56 | 27 | 3.12 | מתתיהו גל |
זק שחר | 18.65 | 57 | 15 | 1.35 | גרינבאום ליאוניד |
יקותיאלי אסף | 15.66 | 57 | 35 | 4.34 | גרייצר נורית |
לזר אלון | 11.28 | 30 | 26 | 8.72 | ברקת אילן |
אופיר גלעד | 6.77 | 28 | 39 | 13.23 | בנין בר רוני |
בירמן אלון | 6.52 | 14 | 26 | 13.48 | בן צבי אייל |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ KQ8 ♥ JT98 ♦ 765 ♣ K43 |
|
♠ AJ654 ♥ AQ43 ♦ Q3 ♣ 86 |
♠ 932 ♥ K752 ♦ J92 ♣ AJ2 | |
♠ T7 ♥ 6 ♦ AKT84 ♣ QT975 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 1 | 1 | 9 | 8 |
S | 7 | 1 | 1 | 9 | 8 |
E | 1 | 8 | 7 | 1 | 1 |
W | 1 | 8 | 7 | 1 | 1 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 100 | ♠A | 4♦-2 [S] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥J | 2♠-1 [W] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
2 | טל נגה - עמית אסף | 130 | ♠A | 3♦+1 [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 50 | ♦5 | 3♠-1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♣3 | 3♥-2 [W] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 110 | ♠A | 3♦= [S] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
2 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 50 | ♥J | 3♠-1 [W] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 100 | ♦K | 4♥-2 [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
4 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 110 | ♥J | 2♠= [W] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 50 | ♥J | 2♠-1 [W] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
4 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 50 | ♦K | 3♥-1 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 110 | ♥J | 2♠= [W] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
2 | ♠ KJ65 ♥ 86 ♦ KJ985 ♣ K8 |
|
♠ A842 ♥ KT ♦ A63 ♣ T764 |
♠ QT93 ♥ QJ32 ♦ 7 ♣ QJ32 | |
♠ 7 ♥ A9754 ♦ QT42 ♣ A95 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 1 | 8 | 10 | 1 |
S | 8 | 1 | 8 | 10 | 1 |
E | 1 | 7 | 1 | 1 | 8 |
W | 1 | 7 | 1 | 1 | 8 |
Par: 130 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 100 | ♥8 | 4♣-2 [W] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 110 | ♣7 | 2♥= [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
2 | טל נגה - עמית אסף | 50 | ♥8 | 3♠-1 [W] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 130 | ♠T | 4♦= [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
8 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 130 | ♣Q | 3♦+1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 200 | ♣2 | 3N-2 [N] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
1 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 130 | ♣Q | 4♦= [N] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 100 | ♥8 | 4♠-2 [W] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
1 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 150 | ♦7 | 3♦+2 [N] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 110 | ♣7 | 2♥= [S] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
5 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♦2 | 3♠-2 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 100 | ♠T | 5♦-1 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
3 | ♠ 3 ♥ 72 ♦ J7 ♣ KT987542 |
|
♠ QJ7 ♥ T543 ♦ KQ53 ♣ QJ |
♠ AKT86 ♥ Q6 ♦ 9864 ♣ A6 | |
♠ 9542 ♥ AKJ98 ♦ AT2 ♣ 3 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
E | 8 | 9 | 7 | 8 | 1 |
W | 8 | 9 | 7 | 8 | 1 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 50 | ♠A | 4♣-1 [N] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 300 | ♠K | 5♣X-2 [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
10 | טל נגה - עמית אסף | 620 | ♥A | 4♠= [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 170 | ♥K | 3♠+1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
10 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 620 | ♥K | 4♠= [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 150 | ♠8 | 1N-3 [N] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
3 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 200 | ♦9 | 3♠-4 [N] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 300 | ♠K | 5♣X-2 [N] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
9 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 300 | ♠A | 5♣X-2 [N] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 100 | ♥K | 3N-1 [E] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
6 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 110 | ♠A | 3♣= [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 150 | ♠A | 1N-3 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
4 | ♠ T8 ♥ AKQ86 ♦ AKJ ♣ KT2 |
|
♠ AKJ95 ♥ 93 ♦ 7 ♣ Q9763 |
♠ Q732 ♥ J542 ♦ T8 ♣ J54 | |
♠ 64 ♥ T7 ♦ Q965432 ♣ A8 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 1 | 10 | 11 | 1 |
S | 8 | 1 | 10 | 11 | 1 |
E | 1 | 7 | 1 | 1 | 8 |
W | 1 | 7 | 1 | 1 | 8 |
Par: 620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 100 | ♠K | 6♦-1 [S] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 620 | ♠7 | 4♥= [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
טל נגה - עמית אסף | 620 | ♠2 | 4♥= [N] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 620 | ♠2 | 4♥= [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
12 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 620 | ♠3 | 4♥= [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 100 | ♠A | 6♦-1 [S] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
5 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 620 | ♠3 | 4♥= [N] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 800 | ♥A | 4♠X-3 [W] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
1 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 600 | ♠K | 5♦= [S] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 620 | ♠2 | 4♥= [N] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 600 | ♠K | 5♦= [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 650 | ♠2 | 4♥+1 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
5 | ♠ J ♥ K98753 ♦ QT73 ♣ Q4 |
|
♠ AQ9 ♥ AQ64 ♦ A65 ♣ T62 |
♠ K7432 ♥ 2 ♦ K9 ♣ AK973 | |
♠ T865 ♥ JT ♦ J842 ♣ J85 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 11 | 12 | 7 | 8 | 12 |
W | 12 | 12 | 8 | 8 | 12 |
Par: -990 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 450 | ♠5 | 4♠+1 [E] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 980 | ♥J | 6♠= [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
11 | טל נגה - עמית אסף | 450 | ♥J | 4♠+1 [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 980 | ♥J | 6♠= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
10 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 50 | ♥J | 7♠-1 [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 430 | ♠J | 3N+1 [W] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
11 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 450 | ♣5 | 4♠+1 [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 100 | ♥J | 7♠-2 [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
11 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 100 | ♠6 | 7♠-2 [E] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 450 | ♥J | 4♠+1 [E] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
11 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 430 | ♦3 | 3N+1 [W] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 980 | ♥J | 6♠= [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
6 | ♠ K86 ♥ 82 ♦ T75 ♣ J9752 |
|
♠ A9 ♥ QJT6 ♦ K932 ♣ Q83 |
♠ T743 ♥ K754 ♦ QJ ♣ KT4 | |
♠ QJ52 ♥ A93 ♦ A864 ♣ A6 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
E | 7 | 1 | 9 | 1 | 1 |
W | 7 | 1 | 9 | 1 | 1 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 50 | ♥Q | 1N-1 [S] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥Q | 1N-1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
3 | טל נגה - עמית אסף | 50 | ♥Q | 1N-1 [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 70 | ♥Q | 1♦= [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 50 | ♥Q | 1N-1 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 50 | ♥Q | 1N-1 [S] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 100 | ♥Q | 1N-2 [S] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 100 | ♥Q | 1N-2 [S] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 100 | ♥Q | 1N-2 [S] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 100 | ♥Q | 1N-2 [S] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♥Q | 1N-2 [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 50 | ♥Q | 1♣-1 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
7 | ♠ AQJ3 ♥ T2 ♦ QT ♣ K6542 |
|
♠ T9765 ♥ A97 ♦ AJ2 ♣ 97 |
♠ 842 ♥ 54 ♦ K9874 ♣ JT3 | |
♠ K ♥ KQJ863 ♦ 653 ♣ AQ8 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 8 | 10 | 1 | 10 |
S | 7 | 8 | 10 | 1 | 10 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 200 | ♦9 | 3N-2 [N] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 650 | ♠T | 4♥+1 [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
טל נגה - עמית אסף | 680 | ♣9 | 4♥+2 [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 680 | ♠9 | 4♥+2 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
13 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 200 | ♦7 | 3N-2 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 650 | ♠T | 4♥+1 [S] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
1 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 680 | ♣9 | 4♥+2 [S] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 650 | ♣9 | 4♥+1 [S] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 650 | ♠T | 4♥+1 [S] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 650 | ♠T | 4♥+1 [S] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 650 | ♣9 | 4♥+1 [S] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 650 | ♠9 | 4♥+1 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
8 | ♠ KT952 ♥ 4 ♦ JT9 ♣ A654 |
|
♠ Q6 ♥ T98732 ♦ 862 ♣ 82 |
♠ 83 ♥ AKQ5 ♦ Q73 ♣ KT97 | |
♠ AJ74 ♥ J6 ♦ AK54 ♣ QJ3 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 11 | 1 | 11 | 10 |
S | 7 | 11 | 1 | 11 | 10 |
E | 1 | 1 | 7 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 7 | 1 | 1 |
Par: 450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 50 | ♥T | 4♠-1 [S] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 420 | ♥T | 4♠= [S] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
7 | טל נגה - עמית אסף | 170 | ♥A | 3♠+1 [N] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 480 | ♣8 | 4♠+2 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 450 | ♥A | 4♠+1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 450 | ♥T | 4♠+1 [S] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 450 | ♥K | 4♠+1 [N] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 450 | ♥A | 4♠+1 [N] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
6 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 200 | ♥T | 3♠+2 [S] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 450 | ♥A | 4♠+1 [N] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 450 | ♥A | 4♠+1 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 480 | ♣8 | 4♠+2 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
9 | ♠ AJT9 ♥ Q5 ♦ KQ8 ♣ K974 |
|
♠ 8432 ♥ 9642 ♦ J432 ♣ 8 |
♠ KQ765 ♥ J73 ♦ T9 ♣ QJ6 | |
♠ ♥ AKT8 ♦ A765 ♣ AT532 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 12 | 9 | 12 | 12 | 12 |
S | 11 | 9 | 11 | 12 | 12 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 990 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 920 | ♠4 | 6♣= [S] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 460 | ♦T | 3N+2 [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
9 | טל נגה - עמית אסף | 420 | ♥6 | 5♣+1 [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 800 | ♥K | 3♠X-3 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
14 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 490 | ♥3 | 3N+3 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 1400 | ♣A | 3♠X-5 [E] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
10 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 920 | ♦2 | 6♣= [S] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 490 | ♦T | 3N+3 [N] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
10 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 920 | ♥6 | 6♣= [S] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 490 | ♠5 | 3N+3 [N] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 490 | ♠5 | 3N+3 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 490 | ♦T | 3N+3 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
10 | ♠ KT976 ♥ T2 ♦ K86 ♣ KT3 |
|
♠ 5 ♥ AQ765 ♦ A9 ♣ QJ976 |
♠ Q43 ♥ K843 ♦ QJ53 ♣ A2 | |
♠ AJ82 ♥ J9 ♦ T742 ♣ 854 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 8 | 1 | 11 | 8 | 10 |
W | 8 | 1 | 11 | 8 | 10 |
Par: -650 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 650 | ♠6 | 4♥+1 [W] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 650 | ♠A | 4♥+1 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
4 | טל נגה - עמית אסף | 800 | ♥3 | 4♠X-3 [N] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 650 | ♥2 | 4♥+1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
2 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 710 | ♥2 | 4♥+3 [W] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 650 | ♠T | 4♥+1 [W] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 650 | ♠T | 4♥+1 [W] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 650 | ♦4 | 4♥+1 [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 650 | ♣3 | 4♥+1 [W] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 650 | ♠T | 4♥+1 [W] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 650 | ♠9 | 4♥+1 [W] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 650 | ♠T | 4♥+1 [W] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
11 | ♠ JT8 ♥ AQ9832 ♦ 8 ♣ QJ9 |
|
♠ Q974 ♥ 6 ♦ Q53 ♣ T8752 |
♠ 6532 ♥ T5 ♦ K9762 ♣ 64 | |
♠ AK ♥ KJ74 ♦ AJT4 ♣ AK3 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 12 | 8 | 13 | 8 | 10 |
S | 12 | 8 | 13 | 8 | 10 |
E | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Par: 1510 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 990 | ♠5 | 6N= [N] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 1510 | ♥5 | 7♥= [N] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
טל נגה - עמית אסף | 1510 | ♦3 | 7♥= [S] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | |||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 1510 | ♣8 | 7♥= [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
11 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 1010 | ♣6 | 6♥+1 [N] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 1510 | ♠4 | 7♥= [S] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
11 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 1510 | ♦7 | 7♥= [N] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 1010 | ♦3 | 6♥+1 [S] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
14 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 1510 | ♦6 | 7♥= [N] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 510 | ♦6 | 4♥+3 [N] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 1510 | ♦7 | 7♥= [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 1510 | ♣8 | 7♥= [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
12 | ♠ A8 ♥ QJ96 ♦ 987 ♣ AQ96 |
|
♠ Q54 ♥ T84 ♦ 652 ♣ KT83 |
♠ KJT9762 ♥ A ♦ AJT3 ♣ 2 | |
♠ 3 ♥ K7532 ♦ KQ4 ♣ J754 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 11 | 1 | 11 |
S | 1 | 1 | 11 | 1 | 11 |
E | 1 | 9 | 1 | 1 | 1 |
W | 1 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Par: 300 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 590 | ♦K | 4♠X= [E] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 420 | ♦K | 4♠= [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
10 | טל נגה - עמית אסף | 420 | ♦K | 4♠= [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 50 | ♥3 | 4♠-1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
5 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♣4 | 4♠X-1 [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 100 | ♥A | 5♣-1 [N] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 590 | ♦Q | 4♠X= [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 590 | ♦K | 4♠X= [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
6 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♣4 | 4♠-1 [E] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 300 | ♥7 | 5♠X-2 [E] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
6 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 200 | ♠J | 5♥X-1 [N] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 50 | ♣5 | 4♠-1 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
13 | ♠ KT63 ♥ J854 ♦ 4 ♣ 9862 |
|
♠ AJ874 ♥ K32 ♦ KQT85 ♣ |
♠ 952 ♥ A76 ♦ 73 ♣ AKJ43 | |
♠ Q ♥ QT9 ♦ AJ962 ♣ QT75 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 8 | 9 | 7 | 8 | 7 |
W | 8 | 9 | 7 | 8 | 7 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 100 | ♦4 | 3N-1 [W] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♠Q | 4♠-1 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
12 | טל נגה - עמית אסף | 620 | ♦4 | 4♠= [W] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 100 | ♦4 | 4♠-1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
7 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 200 | ♥2 | 1♦-2 [S] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | ||
מורן אורית - ידלין ישראל | 100 | ♠K | 4♠-1 [W] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
12 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 600 | ♦6 | 3N= [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | ||
ברקת אילן - לנגי אסף | 100 | ♥5 | 4♠-1 [W] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
3 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 500 | ♥2 | 1♦X-2 [S] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 600 | ♦4 | 3N= [W] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
3 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♦4 | 4♠-1 [W] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | ||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 200 | ♥T | 4♠-2 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |
14 | ♠ QJ8 ♥ 95 ♦ KQT3 ♣ T964 |
|
♠ KT4 ♥ J642 ♦ 982 ♣ QJ5 |
♠ A6 ♥ KQ83 ♦ AJ6 ♣ K832 | |
♠ 97532 ♥ AT7 ♦ 754 ♣ A7 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
S | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
E | 9 | 7 | 10 | 7 | 9 |
W | 9 | 7 | 10 | 7 | 9 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | גלעדי יהודה - אברמוב בנימין | 150 | ♠7 | 1N+2 [E] | לונשטיין תומר - מתתיהו גל | (12) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | (8) | |||
2 | טל נגה - עמית אסף | 120 | ♠2 | 1N+1 [E] | קליש אבי - גרינברג ניר | (7) | ||
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 180 | ♠7 | 1N+3 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (9) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | (6) | |||
מורן אורית - ידלין ישראל | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | זייטק אביב - חוטורסקי ניר | (10) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (5) | |||
ברקת אילן - לנגי אסף | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | לונשטיין אילנה - לידור אורן | (11) | |||
2 | ליבסטר בני - ידלין דורון | 180 | ♠7 | 1N+3 [E] | זק יניב - בנין בר רוני | (4) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | אסולין עדי - אסרף ערן | (1) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | בן צבי אייל - ממן אבי | (3) | |||
ממן גיא - גולדפרב איליה | 120 | ♠7 | 1N+1 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (2) |