פירוט תוצאות
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון) | |||
מפגש 11 מתוך 11 | תאריך: 10-12-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.26 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
רהב יוסף | 1.59 | 11 | 48 | 18.41 | שקד יצחק |
ארזיל אתי | 12.31 | 26 | 19 | 7.69 | לוי עופר |
ארנון זאב | 5.78 | 15 | 29 | 14.22 | ירוס מיכאל |
אשכנזי יוסי | 20.00 | 75 | 5 | 0.00 | חן ליאת |
בן דרור אריאל | 16.91 | 29 | 2 | 3.09 | הוכברג אריה |
לוי שלמה | 9.29 | 20 | 22 | 10.71 | הובר אלימלך |
פירוט לפי לוחות
17 | ♠ Q82 ♥ K86 ♦ A62 ♣ T753 |
|
♠ 3 ♥ AQ ♦ KQJ9543 ♣ KJ2 |
♠ KT94 ♥ J97532 ♦ ♣ 984 | |
♠ AJ765 ♥ T4 ♦ T87 ♣ AQ6 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♠2 | 4♦-2 [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♠2 | 3♦-2 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
5 | מאר ריבי - בר רבקה | 100 | ♦K | 3♠-2 [S] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 100 | ♠4 | 4♦-2 [W] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 50 | ♠2 | 4♦-1 [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 50 | ♠2 | 4♦-1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
7 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 150 | ♦K | 3♠-3 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 150 | ♠2 | 4♦-3 [W] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
5 | בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 130 | ♠2 | 4♦= [W] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | ||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 50 | ♦8 | 4♥-1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
2 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 100 | ♠2 | 4♦-2 [W] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 50 | ♦8 | 4♥-1 [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
18 | ♠ 732 ♥ T976532 ♦ J54 ♣ |
|
♠ QJ8 ♥ AQ ♦ QT76 ♣ KT32 |
♠ K6 ♥ K4 ♦ AK2 ♣ AQ8764 | |
♠ AT954 ♥ J8 ♦ 983 ♣ J95 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | כץ אפרים - תמיר טובה | 920 | ♠A | 6♣= [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 990 | ♠A | 6N= [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
2 | מאר ריבי - בר רבקה | 920 | ♠A | 6♣= [E] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 990 | ♣5 | 6N= [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 990 | ♦8 | 6N= [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 990 | ♥T | 6N= [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
11 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 990 | ♠A | 6N= [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 490 | ♥T | 4N+2 [W] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
2 | בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 990 | ♥8 | 6N= [E] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | ||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 920 | ♠A | 6♣= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
1 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 990 | ♠A | 6N= [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 1020 | ♠5 | 6N+1 [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
19 | ♠ JT953 ♥ Q ♦ Q93 ♣ T873 |
|
♠ 876 ♥ 97542 ♦ AK82 ♣ 5 |
♠ KQ4 ♥ T63 ♦ T754 ♣ AK2 | |
♠ A2 ♥ AKJ8 ♦ J6 ♣ QJ964 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כץ אפרים - תמיר טובה | 110 | ♦A | 3♣= [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 120 | ♥7 | 1N+1 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
5 | מאר ריבי - בר רבקה | 100 | ♦A | 5♣-2 [S] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 110 | ♦A | 3♣= [S] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
4 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 110 | ♦K | 3♣= [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 50 | ♦7 | 2N-1 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
2 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♣5 | 2♠-2 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 50 | ♣5 | 2♠-1 [S] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 110 | ♦A | 3♣= [S] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | |||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 110 | ♦A | 3♣= [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 110 | ♦A | 3♣= [S] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 120 | ♥7 | 1N+1 [S] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
20 | ♠ 85 ♥ AQ865 ♦ 42 ♣ AT62 |
|
♠ Q972 ♥ K97 ♦ QJ53 ♣ 74 |
♠ AK ♥ JT4 ♦ AKT7 ♣ KQ53 | |
♠ JT643 ♥ 32 ♦ 986 ♣ J98 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♠4 | 3N-1 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 600 | ♠4 | 3N= [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
מאר ריבי - בר רבקה | 600 | ♥3 | 3N= [E] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 600 | ♠4 | 3N= [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
12 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 100 | ♠4 | 3N-1 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 600 | ♠4 | 3N= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
12 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 600 | ♠3 | 3N= [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 100 | ♠4 | 3N-1 [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 100 | ♥3 | 3N-1 [E] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | |||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 100 | ♥3 | 3N-1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 600 | ♠J | 3N= [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 600 | ♠4 | 3N= [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
21 | ♠ J7 ♥ Q7 ♦ 9732 ♣ AJ987 |
|
♠ Q9862 ♥ J9432 ♦ 84 ♣ 5 |
♠ K ♥ T8 ♦ AKQJT65 ♣ K42 | |
♠ AT543 ♥ AK65 ♦ ♣ QT63 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כץ אפרים - תמיר טובה | 110 | ♣3 | 3♦= [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 110 | ♥A | 3♦= [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
12 | מאר ריבי - בר רבקה | 130 | ♥K | 3♦+1 [E] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 800 | ♦8 | 3♠X-3 [S] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
12 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 150 | ♦A | 4♣+1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 500 | ♦8 | 3♠X-2 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
13 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 800 | ♦8 | 3♠X-3 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 50 | ♥K | 4♦-1 [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 110 | ♥A | 3♦= [E] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | |||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 100 | ♦8 | 2♠-1 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
4 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 50 | ♥K | 4♦-1 [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 100 | ♦8 | 2♠-1 [S] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
22 | ♠ K8765432 ♥ K74 ♦ ♣ T6 |
|
♠ JT ♥ AJ ♦ A754 ♣ AJ975 |
♠ A ♥ T83 ♦ KJT862 ♣ K84 | |
♠ Q9 ♥ Q9652 ♦ Q93 ♣ Q32 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | כץ אפרים - תמיר טובה | 620 | ♠Q | 5♦+1 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♠A | 4♠X-1 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
13 | מאר ריבי - בר רבקה | 1370 | ♠Q | 6♦= [W] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 620 | ♠Q | 5♦+1 [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 640 | ♠Q | 5♦+2 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 640 | ♠Q | 5♦+2 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
1 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 640 | ♠3 | 5♣+2 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 600 | ♠Q | 5♦= [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
10 | בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 1100 | ♦A | 5♥X-5 [S] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | ||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 620 | ♠Q | 5♦+1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
1 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 620 | ♠Q | 5♦+1 [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 640 | ♣6 | 5♣+2 [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
23 | ♠ KJT973 ♥ ♦ T43 ♣ AK32 |
|
♠ Q85 ♥ K62 ♦ AJ86 ♣ QT4 |
♠ A4 ♥ AQJT43 ♦ Q972 ♣ 7 | |
♠ 62 ♥ 9875 ♦ K5 ♣ J9865 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | כץ אפרים - תמיר טובה | 200 | ♠6 | 4♥-2 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
מאר ריבי - בר רבקה | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | |||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
1 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 620 | ♠6 | 4♥= [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | |||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
13 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 100 | ♠6 | 4♥-1 [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
24 | ♠ KQ975 ♥ Q3 ♦ QT2 ♣ Q87 |
|
♠ T2 ♥ K764 ♦ 8743 ♣ 652 |
♠ 6 ♥ AT985 ♦ AK965 ♣ AJ | |
♠ AJ843 ♥ J2 ♦ J ♣ KT943 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כץ אפרים - תמיר טובה | 100 | ♦A | 4♠X-1 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♦K | 5♠-2 [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
3 | מאר ריבי - בר רבקה | 50 | ♦A | 4♠-1 [N] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 50 | ♠A | 5♥-1 [E] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
4 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 100 | ♦A | 4♠X-1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 50 | ♠K | 5♥-1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
11 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♦K | 5♠-2 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 420 | ♦A | 4♠= [N] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 300 | ♦K | 5♠X-2 [N] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | |||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 300 | ♥2 | 5♠X-2 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
13 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 420 | ♦A | 4♠= [N] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 420 | ♦J | 4♥= [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
25 | ♠ AQ754 ♥ 95 ♦ T72 ♣ AJ8 |
|
♠ JT ♥ J632 ♦ K ♣ K97432 |
♠ K9 ♥ AKQ4 ♦ AQJ865 ♣ Q | |
♠ 8632 ♥ T87 ♦ 943 ♣ T65 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | כץ אפרים - תמיר טובה | 150 | ♠6 | 3♦+2 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 680 | ♥5 | 5♥+1 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
1 | מאר ריבי - בר רבקה | 650 | ♠A | 4♥+1 [W] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 680 | ♥9 | 4♥+2 [W] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
1 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 680 | ♦7 | 4♥+2 [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 650 | ♥9 | 5♥= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
11 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 680 | ♥9 | 4♥+2 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 150 | ♠8 | 4♦+1 [E] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
5 | בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 800 | ♥Q | 4♠X-4 [N] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | ||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 600 | ♥8 | 5♦= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
1 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 650 | ♠6 | 4♥+1 [E] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 680 | ♥5 | 4♥+2 [W] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
26 | ♠ 63 ♥ AK83 ♦ KT94 ♣ 765 |
|
♠ QJ ♥ 76 ♦ Q872 ♣ AKJ93 |
♠ K8754 ♥ T95 ♦ 653 ♣ Q2 | |
♠ AT92 ♥ QJ42 ♦ AJ ♣ T84 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | כץ אפרים - תמיר טובה | 140 | ♣A | 3♥= [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 200 | ♠Q | 3♣-2 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
2 | מאר ריבי - בר רבקה | 170 | ♦5 | 2♥+2 [N] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 110 | ♣A | 2♥= [S] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
4 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 140 | ♣K | 3♥= [S] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 300 | ♠6 | 2♦-3 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
6 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♣K | 4♥-1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 120 | ♠Q | 1N+1 [S] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 140 | ♣Q | 1♥+2 [N] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | |||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 140 | ♣A | 3♥= [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
1 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 140 | ♣A | 3♥= [S] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 170 | ♥T | 3♥+1 [N] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
27 | ♠ JT7642 ♥ Q9 ♦ AQ9 ♣ A7 |
|
♠ 85 ♥ AJT7 ♦ 6532 ♣ Q42 |
♠ A9 ♥ 852 ♦ KT84 ♣ T853 | |
♠ KQ3 ♥ K643 ♦ J7 ♣ KJ96 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כץ אפרים - תמיר טובה | 450 | ♦4 | 4♠+1 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 420 | ♠A | 4♠= [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
1 | מאר ריבי - בר רבקה | 450 | ♣8 | 4♠+1 [N] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 420 | ♣8 | 4♠= [N] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
1 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 450 | ♦4 | 4♠+1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 420 | ♥5 | 4♠= [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 420 | ♣8 | 4♠= [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
חן ליאת - פירסט רונית | 420 | ♣8 | 4♠= [N] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
7 | בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 170 | ♠8 | 3♠+1 [S] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | ||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 450 | ♥8 | 4♠+1 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
1 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 420 | ♣3 | 4♠= [N] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 450 | ♦4 | 4♠+1 [N] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |
28 | ♠ A42 ♥ AT5 ♦ AJ54 ♣ 876 |
|
♠ J753 ♥ Q94 ♦ 87 ♣ T953 |
♠ Q6 ♥ J32 ♦ Q63 ♣ AKQJ2 | |
♠ KT98 ♥ K876 ♦ KT92 ♣ 4 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כץ אפרים - תמיר טובה | 130 | ♣A | 3♦+1 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♦2 | 3♣-2 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
1 | מאר ריבי - בר רבקה | 150 | ♣2 | 2♦+3 [N] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 130 | ♣A | 3♦+1 [N] | איסק מנחם - רזניק פרץ | (101) | |||
6 | גלסר אנדרי - ספינקה פיני | 100 | ♣A | 4♦-1 [N] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | (109) | ||
זילברבוש שמואל - ורד נח | 130 | ♣A | 3♦+1 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
5 | הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 300 | ♦2 | 1NX-2 [E] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | ||
חן ליאת - פירסט רונית | 130 | ♣A | 3♦+1 [N] | קפלן אהרון - אשכנזי יוסי | (103) | |||
2 | בן דרור אריאל - אברבך ישראל | 100 | ♣4 | 3♣-2 [E] | הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר | (107) | ||
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר | 50 | ♦T | 2♣-1 [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
5 | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | 110 | ♣A | 3♦= [N] | רז עופר - הובר אלימלך | (106) | ||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 300 | ♦2 | 1NX-2 [E] | קוטב שושנה - לוי שלמה | (105) |