פירוט תוצאות
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון) | |||
מפגש 4 מתוך 11 | תאריך: 27-11-21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.26 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
בן דרור אריאל | 14.46 | 26 | 11 | 5.54 | שקד יצחק |
לוי שלמה | 4.85 | 23 | 41 | 15.15 | אשכנזי יוסי |
הובר אלימלך | 7.10 | 14 | 23 | 12.90 | ארנון זאב |
הוכברג אריה | 19.02 | 47 | 5 | 0.98 | ארזיל אתי |
חן ליאת | 13.71 | 40 | 28 | 6.29 | רהב יוסף |
ירוס מיכאל | 3.27 | 13 | 39 | 16.73 | לוי עופר |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ T95 ♥ Q8 ♦ A76 ♣ AK852 |
|
♠ 4 ♥ JT7532 ♦ KQJT ♣ J9 |
♠ KJ8632 ♥ K ♦ 8 ♣ Q7643 | |
♠ AQ7 ♥ A964 ♦ 95432 ♣ T |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 120 | ♦K | 2N= [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♦8 | 3♣-2 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
קוטב שושנה - לוי שלמה | 120 | ♦K | 2N= [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 120 | ♦K | 2N= [S] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
2 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 50 | ♦K | 3N-1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 100 | ♠4 | 3N-2 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
2 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 50 | ♦K | 3N-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 100 | ♦K | 3N-2 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
5 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 150 | ♣T | 2♠-3 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 50 | ♦8 | 3♣-1 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ברג זהר | 120 | ♦K | 2N= [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 110 | ♠4 | 3♦= [S] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
2 | ♠ AK543 ♥ 762 ♦ 542 ♣ T6 |
|
♠ ♥ A93 ♦ KJ9873 ♣ AJ75 |
♠ J987 ♥ 54 ♦ A6 ♣ KQ843 | |
♠ QT62 ♥ KQJT8 ♦ QT ♣ 92 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 190 | ♠A | 4♣+3 [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 150 | ♣T | 2♦+3 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
קוטב שושנה - לוי שלמה | 170 | ♥6 | 3♦+3 [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 170 | ♠A | 3♦+3 [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 170 | ♠A | 3♦+3 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 170 | ♠A | 3♦+3 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
13 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 940 | ♥K | 6♣+1 [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 190 | ♠K | 4♣+3 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
7 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 440 | ♥K | 5♣+2 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 170 | ♠K | 4♦+2 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
6 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 440 | ♠K | 5♣+2 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 190 | ♥6 | 3♣+4 [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
3 | ♠ A76 ♥ QT8 ♦ QJT5 ♣ 742 |
|
♠ 8543 ♥ 6532 ♦ K8 ♣ Q96 |
♠ T ♥ AKJ4 ♦ 932 ♣ AKJT3 | |
♠ KQJ92 ♥ 97 ♦ A764 ♣ 85 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 130 | ♠K | 3♣+1 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 250 | ♥6 | 4♠-5 [S] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
10 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 150 | ♥5 | 3♠-3 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 620 | ♠A | 4♥= [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
2 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 170 | ♦Q | 3♥+1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 90 | ♠K | 1N= [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 50 | ♣6 | 3♠-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 50 | ♣6 | 2♠-1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 130 | ♠K | 3♣+1 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 100 | ♣6 | 3♠-2 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
11 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 100 | ♠4 | 4♠-2 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 620 | ♦Q | 4♥= [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
4 | ♠ T742 ♥ T2 ♦ QJ5 ♣ AK86 |
|
♠ AK93 ♥ AKQJ874 ♦ ♣ J9 |
♠ ♥ 953 ♦ KT974 ♣ QT532 | |
♠ QJ865 ♥ 6 ♦ A8632 ♣ 74 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 650 | ♠Q | 4♥+1 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 650 | ♣K | 4♥+1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
13 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 200 | ♣A | 6♥-2 [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 680 | ♣A | 4♥+2 [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
13 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 680 | ♦A | 4♥+2 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 1430 | ♣A | 6♥= [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 650 | ♣A | 4♥+1 [W] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 650 | ♠T | 4♥+1 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
פירסט רונית - ישכיל אודי | 650 | ♣A | 5♥= [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | |||
סגלוב חנה - שני גילה | 650 | ♣K | 5♥= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
13 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 100 | ♣A | 6♥-1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 650 | ♣A | 4♥+1 [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
5 | ♠ AJ8642 ♥ T532 ♦ J ♣ 96 |
|
♠ T9753 ♥ KQ76 ♦ Q4 ♣ J8 |
♠ Q ♥ 84 ♦ T87653 ♣ AT74 | |
♠ K ♥ AJ9 ♦ AK92 ♣ KQ532 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 100 | ♠Q | 3♥-1 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♦8 | 4♠-1 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
12 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 600 | ♥7 | 3N= [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♠T | 3N-1 [S] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
3 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 300 | ♠9 | 3N-3 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 200 | ♥8 | 4♠-2 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 100 | ♥6 | 3N-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | |||
בר רבקה - מאר ריבי | 100 | ♠9 | 3N-1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
14 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 300 | ♠T | 3N-3 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 790 | ♥K | 4♠X= [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
12 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 600 | ♠5 | 3N= [S] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 100 | ♥6 | 3N-1 [S] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
6 | ♠ KJ432 ♥ QT7 ♦ Q75 ♣ 94 |
|
♠ Q5 ♥ 943 ♦ J863 ♣ AKT5 |
♠ T7 ♥ KJ2 ♦ KT42 ♣ J762 | |
♠ A986 ♥ A865 ♦ A9 ♣ Q83 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 140 | ♣2 | 2♠+1 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 170 | ♣2 | 2♠+2 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
6 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 140 | ♣7 | 2♠+1 [N] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♠T | 4♠-2 [N] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 140 | ♠7 | 2♠+1 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 140 | ♠T | 2♠+1 [N] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
1 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 170 | ♣7 | 2♠+2 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 140 | ♠7 | 2♠+1 [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 110 | ♦2 | 2♠= [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 140 | ♣A | 2♠+1 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ברג זהר | 110 | ♣7 | 2♠= [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 110 | ♠T | 2♠= [N] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
7 | ♠ ♥ AK75 ♦ JT983 ♣ Q432 |
|
♠ KJ87542 ♥ Q8 ♦ K42 ♣ J |
♠ AQT9 ♥ JT ♦ AQ76 ♣ KT7 | |
♠ 63 ♥ 96432 ♦ 5 ♣ A9865 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 620 | ♥A | 4♠= [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | |||
לוי אבי - ארבל שמואל | 620 | ♥K | 4♠= [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
16 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 620 | ♥A | 4♠= [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 850 | ♣J | 5♥X= [S] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
9 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 200 | ♥Q | 5♣X-1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 200 | ♥A | 6♠-2 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
13 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 620 | ♥A | 4♠= [W] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 200 | ♥K | 6♠-2 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
12 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 620 | ♥A | 4♠= [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 100 | ♥K | 5♠-1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 650 | ♥A | 4♠+1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 620 | ♦5 | 4♠= [E] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
8 | ♠ AK976 ♥ AKJ ♦ 72 ♣ 642 |
|
♠ T83 ♥ T863 ♦ KJT4 ♣ AQ |
♠ 52 ♥ Q92 ♦ A863 ♣ JT73 | |
♠ QJ4 ♥ 754 ♦ Q95 ♣ K985 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 50 | ♣3 | 2N-1 [N] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♦A | 3♠-2 [N] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
1 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 90 | ♦3 | 1N= [N] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 110 | ♦A | 2♠= [N] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
4 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 110 | ♣J | 2♠= [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 50 | ♣J | 2♠-1 [S] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
4 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 50 | ♦3 | 2N-1 [N] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 110 | ♣J | 2♠= [N] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
6 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 120 | ♦3 | 2N= [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 100 | ♣J | 3♠-2 [N] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 110 | ♣3 | 2♠= [N] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 90 | ♦3 | 1N= [N] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
9 | ♠ 875 ♥ K865 ♦ 765 ♣ J42 |
|
♠ AKT9 ♥ AQ3 ♦ J2 ♣ Q875 |
♠ Q42 ♥ J42 ♦ AKQT3 ♣ AK | |
♠ J63 ♥ T97 ♦ 984 ♣ T963 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 1470 | ♣6 | 6N+1 [E] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 1440 | ♥9 | 6N= [E] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
קוטב שושנה - לוי שלמה | 1470 | ♣T | 6N+1 [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 1470 | ♣3 | 6N+1 [E] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 1440 | ♥9 | 6N= [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 1440 | ♣9 | 6N= [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
1 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 1440 | ♣9 | 6N= [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 1470 | ♣3 | 6N+1 [E] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
1 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 1440 | ♣T | 6N= [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 1470 | ♣3 | 6N+1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
1 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 1470 | ♣3 | 6N+1 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 1440 | ♥T | 6N= [E] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
10 | ♠ K86 ♥ Q97632 ♦ Q5 ♣ 86 |
|
♠ 72 ♥ KT ♦ AT74 ♣ KQJ72 |
♠ 43 ♥ A854 ♦ J832 ♣ A93 | |
♠ AQJT95 ♥ J ♦ K96 ♣ T54 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 200 | ♣K | 3♠-2 [S] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 100 | ♠6 | 4♣-1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
1 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 130 | ♥6 | 4♣= [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 110 | ♠6 | 3♦= [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
1 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 100 | ♣K | 3♠-1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 130 | ♠6 | 3♣+1 [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
6 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 100 | ♣K | 3♠-1 [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 140 | ♣K | 2♠+1 [S] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
6 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 140 | ♣K | 2♠+1 [S] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 100 | ♣K | 4♠-1 [S] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
5 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 110 | ♠6 | 3♣= [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 100 | ♠6 | 4♣-1 [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
11 | ♠ J76 ♥ 963 ♦ 764 ♣ A986 |
|
♠ 3 ♥ AQJT2 ♦ Q82 ♣ T742 |
♠ KQ95 ♥ 874 ♦ JT5 ♣ KQJ | |
♠ AT842 ♥ K5 ♦ AK93 ♣ 53 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 140 | ♠6 | 2♥+1 [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 50 | ♠6 | 4♥-1 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
5 | קוטב שושנה - לוי שלמה | 100 | ♣7 | 3♠-2 [S] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | ||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 100 | ♠J | 4♥X-1 [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
3 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 50 | ♣7 | 3♠-1 [S] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | ||
ארנון זאב - טל גו | 140 | ♠7 | 3♥= [W] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
1 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 80 | ♣7 | 1♠= [S] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 50 | ♠J | 4♥-1 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
5 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 140 | ♠6 | 3♥= [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 50 | ♦A | 4♥-1 [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
זילברבוש שמואל - ברג זהר | 50 | ♠6 | 4♥-1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | |||
הירש אדה - לבני יעקב | 50 | ♠6 | 4♥-1 [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |
12 | ♠ 965 ♥ JT5 ♦ Q4 ♣ QT863 |
|
♠ A74 ♥ KQ ♦ KJ3 ♣ AK954 |
♠ Q ♥ A98643 ♦ A9872 ♣ 2 | |
♠ KJT832 ♥ 72 ♦ T65 ♣ J7 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | אברבך ישראל - בן דרור אריאל | 1010 | ♥5 | 6♥+1 [W] | גורדון אושרה - הנר ארז | (112) | ||
לוי אבי - ארבל שמואל | 460 | ♣6 | 3N+2 [W] | שביט מיכאל - פז אלי | (104) | |||
קוטב שושנה - לוי שלמה | 980 | ♥5 | 6♥= [W] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | (103) | |||
הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי | 980 | ♣6 | 6♥= [W] | יצחקי יצחק - גרוס יחיאל | (105) | |||
לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 980 | ♠6 | 6♥= [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | (102) | |||
ארנון זאב - טל גו | 980 | ♠J | 6♥= [E] | אברון אנית - הובר אלימלך | (106) | |||
11 | רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין | 980 | ♥7 | 6♥= [E] | הורן אלי - ארזיל אתי | (101) | ||
בר רבקה - מאר ריבי | 480 | ♠6 | 4♥+2 [W] | שרן מיכאל - לוי רוני | (107) | |||
10 | פירסט רונית - ישכיל אודי | 510 | ♣6 | 4♥+3 [W] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | (111) | ||
סגלוב חנה - שני גילה | 980 | ♠6 | 6♥= [W] | הולצר קלרה - אזולאי אורי | (108) | |||
2 | זילברבוש שמואל - ברג זהר | 920 | ♣J | 6♦= [E] | קמעו שי - לוי עופר | (110) | ||
הירש אדה - לבני יעקב | 980 | ♠6 | 6♥= [W] | ורד נח - עמיר אריה | (109) |